خانه بازی تفننی
Pixie the Pony - My Virtual Pet

Pixie the Pony - My Virtual Pet

تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱۰
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده FM by Bubadu
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏شانست رو امتحان کن که بتوانی یک پونی ی مجازی که همیشه میخواستی رو داشته باشی. پونی تو رانندگی ، شنا، باغبانی ، دیدن پروانه های زیبا را دوست داره ؛ و میخواد جزئی از زندگی شما باشه. یکی از پونی ها رو انتخاب کن و رویاهات رو بساز تا به حقیقت بپیونده.
‏مراقب تغذیه، خواب و سلامتی پونی ت باش. پونی ت رو حمام کن، تو اتاق خواب ببرش و خورشید رو خاموش کن تا بخوابه. بعضی وقتها مجبوری پونی ت رو به بیمارستان حیوانات ببری تا استخوانهای شکسته ش و دندانهایش را درمان کنی. مهارت های پزشکیت رو افزایش بده و از آن در دنیای پونی ها لذت ببر. سرزمین و دریاچه و دشت سرسبز پونی را جستجو کن. سبزیجات، غلات و میوه های دوست داشتنی مثل هویج، گندم، سیب و چیزهای دیگه رو پرورش بده. گلها را طراحی کن تا پروانه ها را جذب کنی و بعد میتونی صفحات آلبوم پروانه هات رو پر کنی. میتونی برای پونی ت خانه طراحی کنی.
‏خوش بگذرون و بازیهای مختلفی بکن مثل:اتصالات طلایی، پرواز و پرتاب پونی و صخره نوردی. سکه بگیر تا خلاقیتت آزاد کنی و چیزهای مختلف درست کن. تا حد امکان تحقیقات جالب را کامل کن تا جایزه خیلی درخشانی بگیری. پونی بامزه ی تو به مراقبت نیاز داره. ما قول میدیم تو بهترین پونی مجاری در جهان را خواهی داشت.
- maintenance
- minor bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟