استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tropic Paradise Sim: Town Buil

Tropic Paradise Sim: Town Buil

نسخه۱.۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۸
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴۴
حجم۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Sparkling Society - Island Village Building Games
‏‏شهر خود را در یکی از بهترین بازی های سیم کارت در تلفن همراه بسازید
‏دوستداران بازی های سیم کارت در هر سنی از این بازی شهرسازی لذت خواهند برد که بازیکنان را به مکان جادویی از تخیل که شما معمار آن هستید منتقل می کند. به این بهشت ​​جزیره گرمسیری فرار کنید و دهکده یا شهر خود را بسازید.

ویدئو معرفی بازی

‏اگر در مورد مالکیت جزیره گرمسیری خود خیال پردازی کرده اید، از یک جزیره بایر شروع کنید و یک شهر و دنیای خودتان بسازید، این بازی سیم کارت شبیه سازی شهرسازی جذاب را که در بهشتی عجیب از جزایر مختلف واقع شده است، دوست خواهید داشت.
‏Tropic Paradise Sim: Town Building Game
‏گیمرهای پیر و جوان می توانند استراحتگاه شخصی خود را در ساحل مجازی خود در این شبیه ساز جزیره متروک ایجاد کنند و رشد آن را از یک جزیره تماشا کنند. دهکده ساده به کل شهر ما احساس می کنیم که یکی از بهترین بازی های سیم کارت شهری ما تاکنون است. موافقید؟
‏با گرافیک عالی و ساختمان های رنگارنگ، از زندگی روزمره خود فرار کنید و این سیم کارت را با یک شهر کوچک در استراحتگاه مجازی شخصی خود شروع کنید. همانطور که بازی می کنید، دهکده شما از یک شهر کوچک به یک شهر بزرگ و در نهایت به یک کلان شهر گسترش می یابد. ساکنان شبیه سازی شده کلان شهر خود را در حین ساخت و ساز راضی نگه دارید تا ساخت خانه ها و مشاغل پیچیده تر ادامه یابد. اگر به خوبی از ساکنان خود مراقبت کنید، بازی به خوبی از شما مراقبت خواهد کرد.
‏به تنهایی، با دوستان خود بازی کنید یا با کل خانواده طراح شهر باشید. این بازی که برای همه گروه‌های سنی مناسب است، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا سطوح هیجان‌انگیزتری را باز کنند، زیرا شهر و شهر کوچک خود را به یک سیم‌کارت بهشت ​​مجازی بزرگ که کنترل و دستکاری می‌کنند، باز می‌کنند.
‏در این بازی شبیه‌سازی ساخت‌وساز هیجان‌انگیز سیم‌کارسازی شهرساز ، دهکده جزیره گرمسیری رویاهای خود را درست همانطور که می خواهید بسازید. می توانید هر نوع سکونتگاه کوچکی را که دوست دارید در جزیره شخصی خود ایجاد کنید، از یک دهکده کوچک روستایی گرفته تا یک کلانشهر باشکوه و شلوغ. تنها تفاوت این است که چقدر تلاش و تخیل را برای ایجاد دنیای خود انتخاب می کنید. اجازه دهید رویاهای شما حد باشد و خلاقیت شما را با خود همراه کند.
‏یکی از جذاب ترین بازی های گاه به گاه سیم کارت شهرسازی تا کنون. عملاً در این دنیای مجازی غرق شوید. اجازه دهید شما را به سرزمین رویاهایتان منتقل کند، جایی که بر جهان حکومت می کنید، از شهر کوچک خودتان که تقریباً از هیچ ساخته اید، به سیم کارت تمدن وحشیانه ترین تصورات خود در این دنیای مجازی سیم کارت جزیره ای که در آن شما رئیس هستید، شروع کنید. . یکی از بهترین بازی های سیم کارت ما تاکنون.
‏‏✨ شما فقط بر لذت بردن از بازی تمرکز می کنید
‏🛠 ما به بهبود تجربه شما ادامه می دهیم

نظرات و امتیاز ها

۴۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Abolfazl
١٥ اردیبهشت ١٤٠٢

زیاد نمیشه توش موند فقط اوایل بازی که پول داری میچسبه بعدش پول تموم میکنی حال نمیده قیمت ها هم خیلی بالاست مخصوصا قیمت زمین ها

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر hasti
٥ خرداد ١٤٠٢

چرته. همین یه ستاره هم زیادشه . یه ستاره دادم که نظرمو بتونم بنویسم. عوق🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤒🤒😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫🙊

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر طاها خشتی
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

اگه عالی نبود با خودوالاااااااا

میپسندم۷ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده