استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fantasy Island: Fun Forest Sim

Fantasy Island: Fun Forest Sim

نسخه۲.۱۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۸۵
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Sparkling Society - Island Village Building Games
‏‏ماجراجویی منتظر است!
‏در دنیای جادویی Fantasy Island Sim، قبایل زیادی با مهارت ها و اسرار منحصربه فردی زندگی می کنند. مثلا، دزدان دریایی دوست دارند اسرار جهان را کشف کنند و گنجینه های موجود در سینه ها را جمع کنند. آیا نیاز به تقویت اقتصاد خود دارید؟ تجارت کالا و منابع را با کوتوله ها انجام دهید. یک روز دیوها قلعه خود را می سازند، تا آن زمان سنگ معدن را جمع می کنند و طلا را برای شما جعل می کنند. جن ها در استفاده از جادوی خود افسانه ای در حل ماجراجویی های روزانه دارند. اهالی روستا دوست دارند مزرعه خود را پرورش دهند و محصولاتی تولید کنند. از پادشاهی خود یک امپراتوری بسازید!

ویدئو معرفی بازی

‏دنیای جادویی Fantasy Island Sim را کاوش کنید.
‏پادشاهی خود را در یک امپراطوری گسترش دهید و قبایل بامزه ای مانند دیوها ، دزدان دریایی، جن ها ، قطبی ها ، کوتوله ها و روستاییان را کشف کنید. هر قبیله دارای ساختمانهای منحصر به فردی است که می توانید بسازید، اکثر آنها حماسه ای و برخی حتی افسانه ای هستند.
‏منابع را جمع کنید و ساختمانها را بسازید.
‏با یک شهرستان قرون وسطایی شروع کنید و با ساختن ساختمانهای تولیدی و تولید منابع، اقتصاد خود را بسازید. می توانید کالاهای آنها را برداشت کرده و از این منابع برای ساخت خانه ها و مغازه های جدید استفاده کنید. به آرامی شهرستان خود را به شهری تبدیل خواهید کرد.
‏استراتژی شما چیست؟
‏در این بازی شبیه سازی ساختمان سازی شهری، باید روحیه خود را بالا نگه دارید و تا بتوانید تولید را ادامه دهید. اما آگاه باشید، اگر قبایل خود را خیلی سخت تحت فشار قرار دهید، آنها شهر شما را ترک خواهند کرد.
‏با دوستان خود تجارت کنید.
‏از مهارت های خود برای تولید کالا و تجارت منابع با دوستان خود استفاده کنید! با هم بازی کنید و قبایل جدید را کشف کنید، مهارت های مخفیانه را باز کنید و گنج های پنهان را پیدا کنید.
‏از این بازی شبیه سازی ساخت جدید شهر، با هم لذت ببرید!
‏ویژگی ها
‏▶ بازی ساخت و ساز در شهر فانتزی
‏▶ قبایل مختلف را باز کنید و پادشاهی خود را به یک امپراطوری تبدیل کنید
‏▶ مشکلات های روزانه را حل کنید
‏▶ جهان را کاوش کنید و پادشاهی خود را گسترش دهید
‏▶ کانه برداشت و طلا را جعل کنید
‏▶ مسیر خود را انتخاب کنید: استراتژی یا شبیه سازی؟
‏▶ به صورت آنلاین و آنلاین قابل پخش است
‏Fantasy Island Sim برای دانلود و بازی رایگان است. با این حال، می توانید آیتم های برنامه را با پول واقعی خریداری کنید. اگر می خواهید این ویژگی را غیرفعال کنید، لطفاً خریدهای درون برنامه را در تنظیمات تلفن یا تبلت خود خاموش کنید.
‏سایر بازی های جالب را از جامعه اسپارکلینگ، یعنی از سازندگان Fantasy Island Sim ببینید!
‏‏نسخه 2.14.1
‏❤️ شما فقط روی لذت بردن از بازی تمرکز کنید
‏🔧 ما به بهبود تجربه شما ادامه می دهیم
‏📅 آماده سازی در حال انجام است، رویدادهای بیشتری به زودی در راه است!

‏v2.10.1< br>☠ سلام، جورج اینجاست! Redbeard و The Black Galleon در 21 ژوئن می‌آیند و او دوباره به دنبال توپ کریستال ارزشمند من است. لطفاً به من کمک کنید از آن محافظت کنم!

‏v2.7.1
‏☠ سلام، جورج اینجاست! من به تازگی از یکی از جادوگران همکارم خبر دریافت کردم که تهدیدی در راه است به جزیره فانتزی و آنها به دنبال یکی از وسایل گرانبهای من هستند. لطفا کمکم کن!

نظرات و امتیاز ها

۱۸۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر بروس وین
٦ مرداد ١٤٠٢

بازی خیلی خوبی اما جزی ره هاش گرونه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ...
٢٧ تیر ١٤٠٢

خوبه ولی سرزمین یخی خیلی گرونه باید از خیر چار پنج تا صندوق نقره ای بگذری که بازش کنی ساختمونایی که با طلا میخری هم خیلی گرونن کسایی هم که میگن پول کم میده یه صندوق پلاتینیومی بخرن ساختمونای ویژه که فقط تو اون پیدا میشه تنهایی به اندازه یه شهر پول میدن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر مهتا
٩ خرداد ١٤٠٢

دیه چرا چالش نمیده قبلا چالش هاش زیاد بود

میپسندم۷ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده