خانه بازی فکری
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۶
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده One Tap Studio
‏مرد استیک آدم بدی است. او قصد دارد چیزها را از بین ببرد. برای رها کردن توپ و شکستن عینک ، جلوی فیزیک را بگیرید.
‏اگر همه عینک ها فرو نروند ، او همچنان به ویرانگر خود ادامه می دهد. عینک را با تعداد توپ هایی که می ریزید تا حد ممکن بشکنید. شما برنده خواهید شد
‏با خلاق بودن خود را به چالش بکشید و نترسید از بیرون فکر کنید! بسیاری از معماهای فیزیک در انتظار شما هستند. توپ فیزیک خود را بردارید و همه چیز را بشکنید.
‏این بازی توپ فیزیک آسان است. اما اگر می خواهید به هر 3 ستاره برسید ، سخت تر است. قانون این بازی افتادگی ساده است ، از فیزیک برای پرتاب توپ های رنگی ، ضربه زدن به لیوان استفاده کنید و سعی کنید آن را بشکنید! در سطح چالش برانگیزتر ، بیش از یک لیوان وجود خواهد داشت و برای پیروزی باید همه آنها را با توپ فیزیک بشکنید. به یاد داشته باشید که این یک بازی قطره در بین چندین بازی سر و صدا است ، بنابراین رها کنید و سر و صدا کنید!
‏شما باید در هر افت فیزیک با خرد و خیال عمل کنید. به من اعتماد کن ، شما این بازی را بعد از بازی دوست خواهید داشت ، اعتیاد آور است.
‏ویژگی:
‏* مکانیسم پویا. رها کردن توپ برای تکمیل سطوح!
‏* معماهای ساده ، هوشمند و سرگرم کننده اما همچنین می تواند چالش برانگیز باشد
‏* بسیاری از سطح با آینده به زودی!
‏* تم سرگرم کننده و آرامش بخش که باعث می شود شما مدتی بمانید
‏بازی های جالب جالب تر منتظر اکتشاف شما هستند. اکنون بازی کنید و فراموش نکنید که تجربیات خود را به ما بگویید.
Improve game performance
Thank you for your support to Drop It :D
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟