استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Incredible Green Monster Superhero City Battle

Incredible Green Monster Superhero City Battle

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Game Academy
‏‏آیا عاشق بازی ماجراجویی مبارزه با خیابان های فوق العاده و جنگنده ابرقهرمان شماره یک جهان هستید؟ اگر بله، بیایید برای نجات شهرتان از جرم و جنایت به مبارزه بزرگ برویم. بیایید وارد دنیایی شویم که در آن اکشن‌های سرگرم‌کننده نهایی شما ممکن است بازی‌های مبارزه‌ای کونگ فوی زیادی انجام داده باشید، اما این بازی اکشن ابرقهرمانی قرار است مهارت‌های جنگجوی شما را برای نبرد نهایی آزمایش کند. بسیار آسان است، ما آن را به سبک کلاسیک آرکید ساختیم، مانند بازی های مبارزه ای ابرقهرمانی از خاطرات دوران کودکی شما. برای انجام حملات غوغا - مشت و لگد روی دکمه‌ها ضربه بزنید. روی دکمه حمله ضربه بزنید تا سلاح های مخرب مختلف را از روی زمین بردارید. پرش ها و بلوک ها را با هم ترکیب کنید تا ماهرترین جنگجوی بازی های ابرقهرمانی شوید! سعی کنید در نبردهای بقا پیروز شوید، برای هر مبارزه خیابانی موفق امتیاز بگیرید و پیشرفت‌های جدیدی را برای قهرمان مبارز ربات‌های آینده خود باز کنید!
‏بازی ماجراجویی مبارزه‌ای سه بعدی خیابانی جدید ابرقهرمانی 2021 را تجربه کنید. چهار حالت هیجان‌انگیز مانند AIRPORT، CITY، صحرا، انبار، و غیره هر حالت دارای 20 سطح شگفت انگیز است، شما فکر می کنید تا به حال عجب مبارزه ابرقهرمانانی است.
‏ابرقهرمانان در حال نبرد بزرگ جاودانه هستند، یک شاهکار برای کسانی که عاشق بازی های ابرقهرمانی هستند. «بازی‌های مبارزه ابرقهرمانی: نبرد بزرگ جاودانه» که در آن ابرقهرمانان جاودانه با استفاده از تکنیک‌های Kunju آماده مبارزه با یکدیگر هستند. آیا مبارزات قهرمانان فوق العاده و نبرد بزرگ را دیده اید. این بار شما به تنهایی بازی مبارزه ای ابرقهرمانان جاودانه را در محیط شهر بازی خواهید کرد که در آن نبردی مرگبار با هیولاهای باورنکردنی در عرصه نبرد رینگ خواهند داشت. یک محیط جنگی 3 بعدی واقعی با گرافیک شگفت‌انگیز وجود دارد که در آن می‌توانید ابرقهرمان مورد علاقه خود و مبارزه واقعی را در شبیه‌ساز مبارزه انتخاب کنید.
‏بازی‌های مبارزه خیابانی ابرقهرمانی هیولاهای باورنکردنی
‏✔️اسلحه‌های موجود در گیم‌پلی برای تیراندازی
‏✔️پکیج شگفت انگیز اکشن-ماجراجویی قهرمانان مبارزه 3 بعدی
‏✔️سوپرقهرمانان در مقابل جنگجویان گانگستر
‏✔️لگد، پرش، ضربه، مشت برای ضربه زدن به دشمن
‏✔️ با نبرد در گرافیک خیره کننده سکه برنده شوید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده