استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Lion Robot Transform Games 3d

Lion Robot Transform Games 3d

نسخه۱.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۸
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۵۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Battle Jobs - Shooting Games & Robot Games
‏‏بازی Transforming Robot with Flying Bat Robot در Lion Robot Car Games 2021
‏به بازی ربات شیر ​​با ویژگی های انحصاری بازی ربات تانکر نفت و بازی ربات ماشین تبدیل کننده 2021 خوش آمدید. بازی تبدیل ربات خفاش اساساً یک بازی تبدیل ربات که در آن کاربران ما می توانند با مدل های مختلف تبدیل ربات های بازی های شیر 2021 بازی کنند. بازی ربات شیر ​​یکی از آن بازی های تبدیل ربات است که کاملاً سرگرم کننده است و کاملاً بر اساس علاقه مخاطبانی که عاشق بازی ربات تانکر هستند توسعه یافته است. بازی و بازی ربات خفاش.
‏بازی خفاش ربات ماشین کاملاً بر اساس الگوی جنگ ربات های بزرگ و نبرد ربات های بزرگ طراحی شده است. بازی تبدیل ربات تانکر نفت با تغییرات رنگی و چند ابرقدرت حسی منحصر به فرد را برای بازیکنان بازی تبدیل ربات ماشینی 2021 ایجاد می کند. بازی تبدیل ربات شیر ​​بهترین فرصت را برای تجربه ربات های پرنده در قالب تبدیل ربات های خفاش و روبات های آینده فراهم می کند. بازی تبدیل ربات خفاش یک بازی جنگی نهایی ربات است که در آن شما به عنوان یک ربات قهرمان در مراحل مختلف تبدیل جنگ ربات ها بازی خواهید کرد.
‏ تبدیل ماشین ربات شیر ​​در بازی جدید ربات نفتکش 2021
‏بازی ربات ماشین 2021 از چهار حالت تبدیل ربات تشکیل شده است. این حالت‌ها و ماموریت‌های مختلف هر حالت، عامل غالبی ایجاد می‌کند که این بازی ماشین ربات شیر ​​و بازی ربات تانکر نفت را در صدر فهرست سایر بازی‌های تبدیل ربات 2021 نگه می‌دارد.
‏ حالت اول بازی ربات خفاش حالت حرفه ای است که در آن ربات بازیکن می تواند به ربات های زیادی تبدیل شود تا سطوح چالش برانگیز تبدیل جنگ ربات ها را تکمیل کند. روبات های شیطانی وارد شهر روباتیک شده اند و تخریب را در مناطق غیرنظامی آغاز کرده اند. شما توانایی تبدیل شدن به ربات ماشین و ربات شیر ​​را دارید که برای رقابت با ربات های شرور به اندازه کافی قوی تر هستند.
‏ حالت دوم جنگ ربات خفاش در این بازی ربات شیر ​​جدید 2021 است که در آن شما خفاش های پرواز را تجربه خواهد کرد. فقط تصور کنید ربات های دشمن شما در حال تخریب شهر با تیراندازی فراتر از دسترس شما هستند زیرا می توانند پرواز کنند و به اشیاء پرنده مختلف تبدیل شوند. در این نوع شرایط شهروندان شما کاملاً احساس ناتوانی می کنند زیرا نمی توانند در مقابل آنها زنده بمانند. در این بازی تبدیل ربات نفتکش شما نقش یک ربات فوق العاده را بازی می کنید و می توانید برای مدیریت این نوع موقعیت ها به چند روبات تبدیل شوید. وارد میدان نبرد ربات های آینده شوید و به ربات خفاش پرنده تبدیل شوید تا همه رقبای خود را در بازی های ربات های ماشینی و بازی های خفاش ربات شیر ​​2021 به پایان برسانید.
‏ حالت سوم بازی تبدیل ماشین ربات شیر ​​2021 حالت تبدیل یا حالت ماموریت است. در این مرحله از بازی برای انتخاب یک ماموریت چالشی به شهر رباتیک بروید. هر بار یک ماموریت منحصر به فرد دریافت خواهید کرد تا خود را یک ربات قهرمان بازی ربات ماشینی تبدیل کنید. موانع روبات های مخرب را بشکنید تا در جنگ بی پایان پیروز شوید.
‏ حالت چهارم مسابقه مرگ تیمی در این بازی ربات خفاش 2021 است. تیم فوق رباتیک خود را برای رویارویی با رقبای جنگنده در نبرد نهایی ربات نفتکش آماده کنید. به همراهان خود در جنگ ربات های ماشین بپیوندید تا تمام ربات های بی رحم را به پایان برسانید و تا رسیدن به اهداف خود شکست ناپذیر بمانید.
‏ ویژگی های کلیدی بازی Lion Robot Transforming
‏• کنترل های نرم و عالی ربات شیر ​​و رانندگی تانکر نفت.
‏• مدل های چند ربات با تغییرات متعدد ربات.
‏• گرافیک با کیفیت بالا و محیط سه بعدی زیبا.
‏• گیم پلی جالب و داستان های دل انگیز.
‏‏قدرت‌های جدید اضافه شد..
‏بازیکن‌های جدید اضافه شدند...
‏***بازی کلی بهبود یافته
‏***انتخاب بازیکن بهبودیافته...
‏***دریفت خودرو بهبودیافته...
‏ ***مسابقه مرگ تیم بهبود یافته..
‏تبدیل چند ربات..
‏ بازی جدید ربات شیر...
‏تبدیل به خفاش پرنده و اتومبیل...
‏نبرد شدید شهر. ..

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 795413
١٥ دی ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی چرته اسلن نصب نکنید

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر بهزاد نجفی
٦ خرداد ١٤٠١

سلام بازی خوبی است اما کاشکی یک یار هم داشتیم

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر آیدین
١٨ آبان ١٤٠٠

خیلی بده یک ستاره هم زیاده😡😡

میپسندم۸ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده