استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Incredible Robot Game Car Game

Incredible Robot Game Car Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۰۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Prophecy Games Studios
‏‏این زمان نبرد ربات قهرمان هیولاهای باورنکردنی با پلیس شهر و تحول ربات آینده نگر است! مبارزه با نیروی ربات پلیس هیولا جنگجوی مکانیکی با کمک ابرقهرمان هیولا در بازی های جنگی ربات برای فرار از زندان در بازی ربات قهرمان والا. بازی‌های ربات قهرمان هیولاهای باورنکردنی با نام مستعار زندان شهر جرم و جنایت را انجام دهید و از جنگ‌های عظیم فرار کنید و بازی‌های ربات‌ها را در این بازی ربات بزرگ حجیم متحول کنید. بازی‌های نبرد ربات‌های ابرقهرمانی را برنده شوید و از مهارت‌های بازی‌های جنگی ربات تبدیل هیولا باورنکردنی استفاده کنید تا شهر ابرقهرمانی را از پلیس Ny در بازی‌های قهرمان هیولا تبدیل‌کننده ربات‌های آینده‌نگر نجات دهید. آدم‌های بد خوب بازی می‌کنند، بنابراین، در بازی‌های تیراندازی جنایی قهرمان ربات هیولا، مهارت‌های مبارزه قهرمان هیولاهای فوق‌العاده خود را به آنها نشان دهید. Super Hero هیولاهای باورنکردنی مبارزه با قدرت های ویژه برای نجات شهر از نابودی و درهم شکستن ربات ابرقهرمان هیولا باورنکردنی تبدیل به ماشین فوق العاده برای مبارزه با پلیس و فرار از زندان در نبرد ربات های آینده با تبدیل ربات ابرقهرمان بازی قهرمان هیولا باورنکردنی والا.
‏برای تبدیل بازی‌های اکشن ربات در این شبیه‌ساز ماشین ربات قهرمان هیولا با یک بازی فوق‌العاده بزرگ و فوق‌العاده هیولا، آماده شوید. همه چیز را Smash and Crush در مسیر خود قرار می دهد و تبدیل به هیولای باورنکردنی تبدیل ربات قهرمان در بازی های قهرمان ربات تیراندازی می شود. یک نقشه کامل برای فرار از زندان و نبرد قهرمان ربات به عنوان ربات هیولا باورنکردنی گانگستر وگاس در بازی های هیولاهای ابرقهرمانی قدرتمند و باورنکردنی بسازید. به عنوان یک ربات که قهرمان هیولاهای باورنکردنی ماشین را در بازی های فرار از زندان شهر جرم و جنایت تغییر می دهد، لذت ببرید. ربات هیولا فوق العاده را به شبیه ساز ماشین آینده نگر تبدیل کنید تا نبرد ربات با پلیس شهر در تیراندازی ربات های ابرقهرمانی و شهر آشوب در بازی های تبدیل ربات ابرقهرمان هیولا باورنکردنی داشته باشید. تبدیل شگفت انگیز ابرقهرمان هیولا به ماشین ربات آینده نگر در شهر ابرقهرمانی بازی های تیراندازی فرار از زندان هیولاهای باورنکردنی داشته باشید. از بازی های تیراندازی رایگان ربات هیولا لذت ببرید، شما یک ربات باورنکردنی در فرار هیولا از زندان شهر در بازی های رایگان فرار از زندان قهرمان ربات هستید. برای فرار از زندان و سپس شهر، در بازی‌های آنلاین تعقیب و گریز پلیس، به ماشین تبدیل شوید و از پلیس شهر فرار کنید. هیولای ابرقهرمانی باورنکردنی را به ماشین ربات تبدیل کنید، همچنین در شهر جنایی گانگستری فرار کنید و از زندان فرار کنید. بازی‌های فرار از زندان وگاس در بازی ربات شهر جنایی تیراندازی والا.
‏روبات قهرمان هیولایی باورنکردنی را در شهر آینده‌نگر پیمایش کنید تا ربات‌های شیطانی را نابود کنید. نیرو در بازی های نبرد شهر با جنایت مبارزه با ابرقهرمانان. پلیس شهر اکنون با قدرت های فرار ابرقهرمانی در بازی های سه بعدی جنگ هیولاهای بزرگ دست و پنجه نرم می کند. پلیس های آموزش دیده نتوانستند آنها را کنترل کنند، بنابراین ربات قهرمان جانور باورنکردنی در بازی های فرار از زندان علیه ظلم آنها قیام کرد. برای محافظت از شهر جرم و جنایت در برابر استثمار غیرقانونی در بازی های تبدیل ماشین ربات ابرقهرمانی، با ربات های ماشین پرنده و ماشین های تبدیل ماشین فوق ربات مبارزه کنید. ارتقاء سلاح‌های مکانیکی روبو برای افزایش قدرت رزمی، سرعت ماشین آینده‌نگر و دوام شبیه‌ساز ماشین ربات قهرمان هیولا پرنده.
‏ویژگی‌های کلیدی بازی تیراندازی قهرمان ربات هیولاهای باورنکردنی:
‏جنگ با جنگجویان مکانیک شیطانی در یک ماموریت فرار از زندان ربات هیولا.
‏حالت‌های زندان و شهر برای لذت بردن از ویژگی‌های هیولا و متحول کننده ماشین.
‏از تبدیل شدن ربات‌های قهرمان هیولا به شبیه‌سازهای تبدیل ماشین لذت ببرید.
‏ماشین‌های ربات قهرمان بیشتر را با قدرت‌های تبدیل باورنکردنی باز کنید.
‏ > انیمیشن‌های واقعی ربات قهرمان هیولا با فناوری پیشرفته.
‏شهر مدرن جهان باز واقعی برای کاوش.
‏اکنون دانلود کنید! این بازی ربات قهرمان هیولا باورنکردنی را بازی کنید و فراموش نکنید که نظرات خود را به ما بدهید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Cosmic Giga Chad
١٩ تیر ١٤٠٠

OMG !! !!

۸ ۳
بازی جون
١٧ خرداد ١٤٠٠

عالی

۹ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده