خانه بازی تفننی
Gunship Craft: Crafting & Helicopter Flying Games

Gunship Craft: Crafting & Helicopter Flying Games

تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۴
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Survival Crafting & Exploration Adventure Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏هنر و صنعت هلیکوپتر! پرواز و تیراندازی
‏ زمان ساخت یک جنگ افزار است! در میدان جنگ به دشمن خود حمله کنید! جنگ جهانی رو در دنیای جعبه شنی برنده شو صنعت، ساخت و ساز، پرواز و تیراندازی.
‏ پرواز کنید یا نه؟ جنگ چریکی انجام می دهید!
‏ ﺁرومه... اما ارامش قبل از طوفان! سربازان نیروهای آهنی دشمن در حال ﺁماده شدن برای جنگ هستند - این حرفه راهی برای متوقف کردن ﺁنها است. شما می توانید انتظار حمله یک هلیکوپتر در شب را داشته باشید، اما یک روز کامل برای ساخت یک کشتی جنگی یا یک هلیکوپتر تهاجمی، ساخت یک سلاح، استخدام یک ارتش قهرمان و تبدیل شدن به یک فرمانده قهرمان زمان دارید!
‏ این فقط یکی از این بازی های ww۲ نیست که در ﺁن شما یک مجموعه از قهرمانان بی انتها را فرماندهی می کنید. درجنگ این صنایع اسلحه سازی، و سربازانی ﺁموزش دیده هستند که در میدان نبرد ترس ایجاد می کنند، چه خلبان ناوشکن و جنگنده باشند و چه ﺁماده نبرد رعد آسا حمله با تانک!
‏ روزی دیگر - زمان ماجراجویی و اکتشاف!
‏ در این دنیای جعبه ای ماسه ای هدف اصلی شما بقا است. ساخت بلوک هایی برای دفاع یا یک جنگ افزار مدرن قطعاً به شما کمک می کند اما ابتدا باید منابع را استخراج کنید! ساخت و ساز ! کاوش در جهان مشخص شده برای موفقیت در این بازی جنگ بقا بسیار مهم است. شما باید آماده باشید قبل از اینکه شب فرا برسد ، گویی که آخرین روز شما روی زمین است!یه روز دیگه، زمان ماجراجویی!
‏ یک اسلحه یا یک هلیکوپتر تهاجمی بسازید - یک هلی کوپتر واقعی !
‏ یه جنگ مسلحانه داره شروع میشه، ولی باید مطمئن بشی که شما اول تیر اندازی میکنید! یه هلیکوپتر تهاجمی مدرن؟ دستکاریش کن یه هلیکوپتر تاریخی واقعی از زمان جنگ جهانی دوم؟ ﺁره، اونا هم اینجان! 'گانشیپ کرافت' انواع بالگردها رو به شما پیشنهاد میده. و سربازان جنگی که با بازیهایی که در این دنیای شنی انجام میشه، سازگار شدند. پرواز و تیراندازی، یادگیری را ﺁسان می‌کند ، ولی هنوز دشوار است .
‏ ارتش قهرمانان را به خدمت بگیرید، احساس کنید ارباب جنگ هستید!
‏ فقط شما نیستید که در این جنگ می جنگید! ارتش و نیروها منتظر دستورات شما هستند! از سیستم جدید استخدام ما استفاده کنید و یک سرباز مکعب را به رده های بالای ارتش برسان. ! اما یک سرباز را با دست خالی به جنگ نفرستید! از منابع معدنی برای ساخت سلاح استفاده کنید. ارتش جنگی خود را مجهز کنید و آنها تلاش خود را برای بقا از دست نخواهند داد! این به شما بستگی دارد که به یک فرمانده قهرمان و محترم ارتش خود تبدیل شوید.
‏ اما یک جنگ مسلحانه واقعی در شب شروع می شود!
‏ بعد از همه ماجراجویی های اکتشاف جهانی ، ساخت کارها و ساخت و سازها در طول روز، جنگ واقعی بقا پس از تاریک شدن شروع می شود. سوار هلی کوپتر جنگنده یا تهاجمی خود شوید - پرواز و تیراندازی همزمان یک هنر است. امکان زنده ماندن وجود دارد. اما در Gunship Craft زنده ماندن خود یک چالش است! ، هواپیماهای جنگی و حمله تانک های دشمن را متوقف کنید! خلبان یک هلیکوپتر جنگی و پشتیبانی از ارتش قهرمانان خود را از آسمان! این چیزی فراتر از یک شبیه ساز پرواز معمولی است. شما همزمان یک هلیکوپتر مسلح و یک فرمانده قهرمان هستید، پس بهتر است آن را جدی بگیرید. این دنیای ماسه ای مکعبی به سربازی مثل شما احتیاج دارد!
‏ ویژگی های اصلی:
‏ - یک جنگنده مسلح بسازید. هلی کوپتر واقعی!
‏ - در یک جنگ مسلحانه شرکت کنید. شبیه ساز هلی کوپتر جنگی!
‏ - مانورهای حماسی را انجام دهید. پرواز و شلیک مانند یک خلبان جنگنده واقعی!
‏ - یک فرمانده قهرمان شوید. برای سربازان ارتش خود، سلاح دستی بسازید!
‏ ماشین های واقعی جنگ یک جنگنده منحصر به فرد از زمان جنگ جهانی دوم را بسازید و پرواز کنید.
‏ تلاش های حماسی برای قهرمانان واقعی. سربازان ارتش به کمک شما نیاز دارند!
‏ ویژگی های پیش رو:
‏ حالت چند نفره!
‏ حالت زنده ماندن!
‏ سرباز یا زامبی!
‏ امکانات پیشرفته برای ساخت یک ارتش!
‏ دیگر منتظر حمله مسلحانه نباشید! دنیای جعبه ماسه مکعبی را کاوش کنید و برای بهترین تجربه ساخت و ساز آمیخته با پرواز و تیراندازی در حالی که در حال هدایت یک هلی کوپتر واقعی هستید ، آماده باشید! Gunship Craft بهترین ویژگی هایی را که می توانید از بازی های هواپیمای جنگنده انتظار داشته باشید فراهم می کند. نه برای بچه ها ، بلکه برای بزرگسالان هم مناسب است! اکنون به صورت رایگان بارگیری کنید و ارتش خود را به یکی از بهترین بازی های ارتش جنگی 2017 به یک جنگ هوایی مسلحانه هدایت کنید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟