استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Army Craft: Heroes of WW2

Army Craft: Heroes of WW2

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۲
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴۱
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Crafting And Building Games For Girls Adventure
‏‏بازی مبارزه ! پایگاه خود را از وسایل مشخص شده بسازید و از آن در برابر دشمنان محافظت کنید! اسلحه بردارید ، یک حمله آهنین انجام دهید ! میدان جنگ را کاوش کنید، برای افتخار بجنگید - به صورت رایگان!
‏ یک داستان جنگ حماسی آغاز می شود
‏ یه سرباز باش یه قهرمان جنگ جهانی دوم بسازین که در خط مقدم با ارتش میجنگه. مهارت و ساخت شهر یا پایگاه و حفاظت از ﺁن در برابر نیروهای دشمن، بازی رایگان ساخت شهر! ساخته شده برای پسران و دخترانی که مبارزه را دوست دارند! در این بازی شبیه ساز اکتشاف، شما می توانید منابعی را برای ساخت سلاح های منحصر به فرد جمع ﺁوری کنید!
‏ شلیک کن و زنده بمون. بلوک قهرمانان به یه رهبر جنگی مثل تو نیاز دارن خندقها رو بسازین و ﺁدما و حیوونای بی گناه، پسرها و دخترها را نجات دهید ! صنایع جنگی مدرن با سلاح های مدرن مکعب، تفنگ تهاجمی، تفنگ تک تیراندازی، همه اینجان لباسا، موها و اسلحه ها رو عوض کنید از پایگاه دفاع کن و حمله کن مراقب مین های زمینی باشید برای یافتن منابع جدید، بلوک های دیگر را تخریب کنید! پیکسل های برتر را رایگان طراحی کنید مواد منفجره برای شکستن خطوط دشمن این کار رو برای افتخار یا عشق دوست دختر یا دوست پسرت بکن. حتی ممکنه باهاشون قرار بذاری.
‏ نبرد واقعی بلوکی
‏ از حمله جان سالم به در ببرید و یک دوست دختر یا پسر پیدا کنید! برای جان پسران و دخترانی که دوستشان دارید بجنگید! حیوانات خانگی را نجات داده و دوست شوید! مدل مو و لباس های جدید را باز کنید - حتی در یک میدان جنگ عالی به نظر برسید! نیروهای شیطانی درست در پشت دیوارهای مربع شکل قرار دارند. ساختارهای بزرگی از بلوک ها ایجاد کنید و قهرمان جنگ جهانی 2 شوید! حمله دشمن شکست خواهد خورد! خط مقدم را به جلو منتقل کنید و برای عزت در نبرد حماسی بجنگید در این شبیه ساز بازی مبارزه اکتشاف مکعب ماسه ای ! سربازان میدان به شما احتیاج دارند! سندباکس، دنیای پر از جنگ جهانی دوم! بلوک های مین، ساخت سلاح و تبدیل شدن به رهبر جنگ - به صورت رایگان!
‏ ارتش به شما احتیاج دارد! خانه ای برای بازماندگان، بیمارستان یا اسلحه خانه طراحی کنید و بسازید! یک شهر کاملاً مربعی - مانند شبیه ساز بازی های شهر سازی! سطح مکعب را تغییر دهید! امکانات بی نهایت! دوست پسر یا دوست دختر را با خود بیاورید! آنها چنین بازی هنری پیکسلی ماجراجویی را دوست دارند! بسازید و کاوش کنید! شما به مخزن آهن احتیاجی ندارید! دنیا! لباس ها را عوض کنید، موهایتان را کوتاه کنید، با ماشین، جیپ یا قطار بروید و سربازان دشمن را غافلگیر کنید! شما به عنوان یک فرمانده حمله نه تنها پایگاه مکعب را می سازید، بلکه علیه نیروهای پیکسل حریف اعلان جنگ می کنید! قهرمان جنگ جهانی 2 باشید! یک عشق پیدا کنید و به قرار ملاقات بروید. حیوانات خانگی را نجات دهید. هر پسر و دختری می تواند آن را بازی کند!
‏ منابع معدنی، در جنگ پیروز شوید
‏ منابع معدنی . به عنوان یک فرمانده یک سربازان نخبه با ساختن سلاح بلوک مربعی! به دشمنان شلیک کنید و زنده بمانید! برادران در خط مقدم شما را قهرمان می نامند! با ماشین جیپ دوست پسر یا دوست دختر خود را نجات دهید تا شرافت و عشق کسب کنید! لباس ها را عوض کنید ، موهایتان را کوتاه کنید و با آن ها قرار بزارید! حیوانات خانگی را نجات دهید! نیازی به تانک آهنی نیست - از تفنگ تک تیرانداز، تفنگ تهاجمی یا مین خشکی استفاده کنید! ارتش پیشرو ، در جنگ جهانی پیروز شوید! این بهترین بازی شبیه ساز بقا و ماجراجویی رایگان با گرافیک شگفت انگیز و کنترل های کاملاً حرفه ای است!
‏ این سربازا بهت نیاز دارن نذار توی میدون جنگ بمیرن! پایگاه مکعبی بسازید، نیرو هاتون رو جمع کنید، برای بقا در این ساختمون بجنگید و برای دخترها و پسرها یه بازی مبارزه ترتیب بدید! قهرمان شوید!
‏ ویژگی های پیش رو:
‏ - چند نفره!
‏ - حالت همکاری!
‏ - حالت داستانی!
‏ - حالت زنده ماندن!
‏ - پایگاههای بیشتری برای ایجاد!
‏ - منابع بیشتری برای ساخت و ساز !
‏ - تعاملات بیشتر با دوست پسر و دوست دختر خود!
‏ - سیستم موسیقی جنگ!
‏ - حملات تانک!

نظرات و امتیاز ها

۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رعیس ملیشهシ︎✞︎🗿
١٨ آذر ١٤٠١

‏✓ کیفیت خوبه ولی زیاد تبلیغ داره

۱۱ ۴
طاها
١٨ بهمن ١٤٠١

خیلىیییییییییییییییی خوببببب

۰ ۰
زهرا نصیری
١٠ بهمن ١٤٠١

عالی عالی عالی نصب کنید

۷ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده