استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Idle Mining Tycoon Stone Miner

Idle Mining Tycoon Stone Miner

نسخه۱.۴.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۱۸
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۸
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Innovation Drive Studios
‏‏در سرزمین عجایب دور از شهر بازی‌های ماینینگ سرمایه‌دار بیکار ماینر، دنیایی بیکار از کوتوله‌ها و اژدها در بازی‌های کلیکر وجود دارد. یک روز کوتوله یک میدان مین پر از جواهرات، کریستال‌ها و الماس‌ها را در بازی‌های بیکار سرمایه‌دار پیدا می‌کند. کوتوله کوچولو با کمک قهرمان بازی‌های دوست اژدهاش، قبیله خود را احضار می‌کند تا کشف جدیدی را به آنها نشان دهد که به آنها بازی‌های پولی می‌دهد. دورف ها پرانرژی هستند و آماده کشف معادن و جواهرات بیشتر برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار بیکار هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی‌های TAP TAP TAP و با کمک اژدهایان بازی‌های تجاری بی‌حرکت کلیک‌کننده میلیاردر خواهید شد.

ویدئو معرفی برنامه

‏بیایید با ضربه زدن به بازی‌ها به همان سرعتی که می‌خواهید در بازی‌های جدید مافیایی غیرفعال ثروتمند شویم. بازی‌های wifi 2022. بازی‌های سرمایه‌دار بیکار با ضربه زدن روی صفحه‌ای که جواهرات را استخراج می‌کند، کوتوله‌ها را احضار کنید تا از طریق بازی‌های معدن‌چی سنگ، بازی‌های بیکار، سود معدن طلای بیکار را به دست آورید و به سرمایه‌دار معدن بازی‌های سرمایه‌دار بیکار تبدیل شوید. بیشتر تحقیق کنید تا یک سرمایه دار صنعت باشید و امپراتوری جواهرات خود را با انجام بازی های بیکار ماینر بازی های ساختمانی بیکار Empire بسازید. ساختن و ساختن سیستم‌های بازی‌های ماینینگ و سرمایه‌گذاری در منابع برای کسب سود از بازی‌های تجاری و تبدیل شدن به یک بازی‌های استخراج طلا، شبیه‌ساز دنیای شما در بازی‌های سرمایه‌دار سرمایه‌دار معدنی.
‏Hey Idle builder of Mines, بازی‌های کلیکی عالی در اینجا هستند. پر از داستان های شگفت انگیز جن و اژدهایان کوچک در بازی های شبیه سازی بازی های غیرفعال آفلاین. کاردستی و ساختن امپراتوری بیکار در بازی های تپ سیتی و پول و گسترش معادن خود در بازی های سنگ معدن بیکار سریع و بدون وای فای بازی های تپ تپ حفاری. بازی‌های شبیه‌سازی عالی که در آن‌ها با حمل جواهرات به داخل شهر از طریق قطار در بازی‌های غیرفعال آفلاین، پول نقد جمع‌آوری می‌کنید. کار خود را با تحقیق بهبود بخشید، بازی های ضربه زدن سریعتر، کوتوله های بیشتری احضار می شوند. بازی‌های مافیای بی‌کار اژدها و کوتوله‌ها منتظر سفارشات شما در بازی‌های جدید idle miner idle tycoons & clicker هستند. عجله کنید و کنترل معادن خود را به دست بگیرید تا تبدیل به یک کسب و کار ثروتمند در بازی های بیکار بازی های طلا و جواهرات در بازار بیکار شوید. با کمک کوتوله و اژدها در بازی‌های کلیک کردن در مین‌های غیرفعال به استاد بازی‌های حفاری تبدیل شوید
‏ویژگی‌های Clicker Tycoon Games Idle Miner
‏• بازی کارتونی Super Casual و Idle clicker
‏• ضربه بزنید و بسازید شهر کوتوله خود را از سرمایه‌داران بیکار امپراتوری بسازید
‏• کلیک کنید و با فروش جواهرات، پول نقد جمع آوری کنید
‏• سرمایه‌گذاری نقدی خود را برنامه‌ریزی کنید و با ارتقاء داستان‌های متعدد بازی‌های تجاری سطح خود را ارتقا دهید
‏• محیط و گرافیک سه بعدی شگفت‌انگیز از بازی‌های ضربه‌ای
‏• جلوه‌های صوتی واقعی
‏امپراتوری بازی‌های کلیکی خود را با سود سرمایه‌های بیکار بسازید. مانند یک سرمایه دار بیکار بازی های تجاری در بازی های پولی در بازی های معدن طلا ضربه بزنید و تا آنجا که می توانید کوتوله های کوچک معدنچی بیکار را شبیه سازی کنید تا رشد کنید و شهر کوتوله خود را ارتقا دهید تا سرمایه دار پول جیبی این بازی های کلیکی عالی سه بعدی شود! اژدهایان خود را با یک بازی شبیه‌ساز سرگرم‌کننده هیجان‌انگیز ۲۰۲۲ که می‌توانید به‌صورت آفلاین نیز بازی کنید، درآورید.
‏دنیای بی‌کار بازی‌های استخراج طلا پر از اژدها و کوتوله‌های کوچک جادویی اینجاست. با ایجاد سود غیرفعال کلیک کننده به یک متخصص بازی های سرمایه دار تبدیل شوید و به یک کلیک کننده قهرمان تبدیل شوید. بازی های تجاری شما را به یک سرمایه دار امپراتوری در یک شهر بیکار تبدیل می کند. نجات معدن خود را مدیریت کنید تا تبدیل به بازی های بیکار سرمایه دار ماینینگ امپراتوری شوید. چالش کشف بازی‌های معدن را با انجام بازی‌های سرمایه‌دار بیکار ماینر بپذیرید. شبیه ساز معدن امپراتوری یک کارخانه بیکار به شما امکان کنترل نجات معدن خود را می دهد تا بازی های سرمایه دار پول بیشتری تولید کنید. سرمایه‌دار Idle Miner منتظر است تا توسط بازی‌های مدیریت غیرفعال شما کنترل شود تا بتوانید از کارخانه ماینینگ و بازی‌های پولی، سود کلیکی بی‌حرکتی کسب کنید.
‏3 مرحله ساده برای رشد معادن بی‌حرکتی خود در معدن‌کن طلا Empire Idle بازی های کلیکر
‏1. برای استخراج در شبیه ساز پول ضربه بزنید
‏2. تحقیق برای برنده شدن برای کسب سود بیکار
‏3. شفت‌های ماینر بی‌کار خود را ارتقا دهید تا داستان بازی‌های ماینر سرمایه‌دار بی‌حرکتی باشد که همه دوستانتان در بازی‌های کلیکی درباره آن صحبت می‌کنند!
‏‏*زبان های جدید اضافه شده:
‏آلمانی
‏روسی
‏پرتغالی
‏لهستانی
‏اسپانیایی
‏فرانسوی
‏چینی
‏ژاپنی
‏عربی

‏*بهبودهای بازی

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حمیدرضا یزدانی
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✗ نمیاد بالا دزدی نت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابراهیم
٦ اسفند ١٤٠١

اول بازی قفل کرد نیومد

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر رضا
٢٣ آذر ١٤٠١

بروز کردم دیگه بالا نیامد

میپسندم۱۳ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند