استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gang Battle Party: Animals 3D

Gang Battle Party: Animals 3D

نسخه۲.۰.۶.۶۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۱
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹۲
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده TakeTop Entertainment
‏‏به دنبال یک بازی جدید مبارزه با جانوران خیره کننده هستید؟ به Chillybash: Beast fights، یک بازی چند نفره آنلاین با گروه جانوران خوش آمدید! دعوای شگفت انگیز با حیوانات خنده دار و راهزنان لاستیکی! عرصه های تعاملی برای مبارزه و پیروزی در نبرد جانوران خود! بنابراین، وارد مهمانی باند هیولاهای مضحک شوید و وحشت مهمانی را برای خوشحالی خود گسترش دهید!

ویدئو معرفی بازی

‏بازی مبارزه با ناک اوت نهایی
‏یک بازی مبارزه‌ای سه بعدی فوق‌العاده با فیزیک فوق‌العاده واقع گرایانه و میدان‌های تعاملی خطرناک مرگبار برای بازی‌های جانوران خنده‌دار.
‏دعواهای بی‌پایان در انتظار شما هستند! با هیولاهای باند هیولا یا حیوانات پارتی برای قهرمانی در سر و صداها و درگیری های دیوانه کننده مبارزه کنید تا زمانی که فقط یک برنده باقی بماند! سعی کنید از بالا نیفتید! مهربانی خود را فراموش کنید، اما از درگیری های سرگرم کننده با جانوران بدها لذت ببرید. حالت پسران بد را روشن کنید و همه حریفان را ناک اوت کنید!
‏بازی چند نفره آنلاین Gang beasts
‏بازیکنان بیشتر - هرج و مرج بیشتر و وحشت در مهمانی بیشتر! سبک مبارزه نهایی خود را در نبردهای شگفت انگیز نشان دهید: بازوهای خود را بچرخانید، مشت های خود را به چپ و راست پرتاب کنید، پسران بد و حیوانات مهمانی را با کمبوهای سریع بیهوش کنید، آنها را ناک اوت کنید، دشمنان را مانند راگدال ها بچرخانید و در لیگ حرکت کنید تا به جنگنده فوق ستاره تبدیل شوید! شما هنوز در چنین جنگ وحشیانه ای نبوده اید! بنابراین، مبارزه کنید و لذت زیادی ببرید!
‏بازی
‏از گیم پلی ساده و جالب همراه با مبارزات سریع لذت ببرید. رقبای خود را مشت کرده و نابود کنید. همه آنها را کوبید یا چنگ بزنید، بچرخانید و در تله های مرگبار بیندازید. در مبارزات مسخره رقابت کنید، سعی کنید زمین نخورید و اجازه ندهید کسی شما را شکست دهد.
‏از بین انواع شخصیت های روشن انتخاب کنید، تجربه و ارز بازی را کسب کنید. جنگنده خود را با هر نبرد جانوران ارتقا دهید. سعی کنید در این بازی اکشن مبارزه با جانوران زنده بمانید.
‏آرناها
‏باز کردن عرصه‌های سه بعدی جدید – سقف یک آسمان‌خراش با یک بادبزن غول‌پیکر، یک آزمایشگاه شیمیایی که در آن می‌توانید به یک هالک با توانایی فوق‌العاده پانچ تبدیل شوید، یک میدان گلادیاتور با اره‌های غول‌پیکر، یا شاید ایستگاه فضایی با جاذبه کشنده
‏فقط تصور کنید! چاه هلیکوپتر و آسانسور، نصب لیزر و قطار مترو، همیشه یک کوسه گرسنه و یک هدف هاکی! روی فنرها بپرید، روی فن های بزرگ بپرید، بازو را بکشید، از جاذبه استفاده کنید.
‏پوست ها
‏قفل پوسته های منحصر به فرد جدید را باز کنید! شما می توانید به یک جنگجو، زامبی، ابرقهرمان، اژدها، حیوانات مهمانی ... ده ها تصویر خارق العاده تبدیل شوید. یک جنگنده فوق العاده باشید! بگیرید، بجنگید، ضربه بزنید، بیهوش کنید، و نابود کنید!
‏مجموعه عظیمی از سلاح های وحشیانه
‏از مجموعه عظیمی از سلاح های وحشیانه برای نبرد نهایی بهره ببرید - از یک موز غول پیکر گرفته تا یک شمشیر لیزری! شما هزاران گزینه برای کشتن همه عروسک‌های پارتی و راهزن‌های لاستیکی دارید.
‏از اره‌های برقی، کامیون‌ها، سقوط از آسمان‌خراش، پرتوهای مرگ، بازوهای پرنده بزرگ، و یک قاتل بزرگ هوادار استفاده کنید و حتی قوی‌ترین دشمن را نیز از پای درآورید!
‏ویژگی های دیگر
‏بازی مبارزه رایگان
‏دردسترس در دستگاه های تلفن همراه ضعیف
‏نبردهای پویا با چندین حریف
‏جوی استیک تک انگشتی
‏فیزیک فوق العاده واقعی Ragdoll برای نمایش انیمیشن صاف
‏ پوسته های جسور برای سفارشی کردن شخصیت و سلاح های خود
‏گرافیک های سه بعدی جالب
‏رایگان برای حرکت، مشت زدن، چرخاندن دشمنان مانند عروسک های پارچه ای و مبارزه در عرصه های سه بعدی
‏آماده ای برای تکان دادن مشت های خود؟ برای مبارزه ناک اوت آماده اید؟ دانلود Chillybash: Beast مبارزات با دیوانه ترین عرصه های نبرد حیوانات! متواضع نباش! در این بازی چند نفره آنلاین هیولاها، جانوران باند هیولاها را شکست دهید و به اوج صعود کنید!
‏‏این به‌روزرسانی را بررسی کنید!
‏ما همه نظرات شما را در نظر گرفتیم. در آپدیت، برخی از باگ ها را برطرف کردیم و عملکرد بازی را بهبود بخشیم.

نظرات و امتیاز ها

۹۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آرشا
٤ روز پیش

‏✓ ژله بودن ‏✗ 🤣هیچی اهم عالی بود فقط کاراکتری. خوب. نمیاد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر پرهام عاصمی
٦ روز پیش

بازی خوبی ولی مپ های باحلش رو نمیاره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🚬 RH 🚬
١٥ فروردین ١٤٠٣

ععععععععععاااااااااللللللییییی هرکی میگه بده به حرفش گوش نکنید چون از بازی زده میشید

میپسندم۱۸ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده