استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۱۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۶
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده شرکت راشا پارس رایان
‏‏این اپلیکیشن سرویس های تاکسی مختلف را متحد می کند و قیمت دقیق سفر را در هر یک از آنها نشان می دهد. می توانید قیمت ها را مقایسه کنید و جذاب ترین پیشنهاد را انتخاب کنید. یا می‌توانید بر اساس یک تعرفه عمومی سفارشی ایجاد کنید و با نزدیک‌ترین راننده موجود بروید.
‏قیمت‌ها قبل از شروع سفر ثابت و مشخص است. ایجاد یک سفارش چند ثانیه طول می کشد. شما می توانید در مورد داشتن چمدان، همراهی با کودکان یا حمل و نقل حیوانات خانگی در قسمت 'آرزوهای مربوط به سفر' اطلاع دهید. حتی ممکن است از راننده کمک بخواهید: برای تعویض لاستیک، بکسل کردن ماشین، روشن کردن موتور. اگر قیمت سفر را افزایش دهید تاکسی می‌تواند سریع‌تر برسد، همچنین می‌توانید درخواست کنید که تغییر را برای یادداشت‌های با ارزش بزرگ آماده کنید.
‏وضعیت سفارش دائماً به‌روزرسانی می‌شود و به شما امکان می‌دهد اقدامات خود را برنامه‌ریزی کنید. نام راننده، برند خودرو، شماره پلاک خودرو و موقعیت مکانی روی نقشه، زمان قبل از ورود در برنامه نمایش داده می شود. اگر می‌خواهید با راننده تماس بگیرید، می‌توانید با او تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.
‏این سرویس با هر سفارش متوالی با کاربر سازگار می‌شود: آدرس‌های سفرهای قبلی را ارائه می‌دهد، آخرین تعرفه انتخابی و روش پرداخت را به خاطر می‌سپارد. . باعث صرفه جویی در زمان ارزشمند می شود. رتبه بندی سفرها به بهبود کیفیت خدمات و راحت تر کردن خدمات کمک می کند.
‏‏در نسخه جدید много улучшений, при этом процесс заказа такси остается быстрым и удобным.
‏- автоматический расчет цены в списке выбора тарифов;
‏- آدرس поиск на картеля и удобным;
‏-
‏- автоопределение города;
‏- чат с водителем;
‏- слежение за местоположением автомобиля.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mohsen55
١٥ خرداد ١٤٠٢

‏✗ برنامه برای ایران و فارسی زبانها تنظیم نشده چون در لیست کشورها از کشور ایران خبری نیست، یا که سازنده طوری برنامه رو طراحی کرده که پس از تشخیص لوکیشن کاربر، اونو به شکل گزینشی ممانعت میکنه از نصب برنامه و اونو میندازه توی دست انداز انتخاب کشور و زبان تا خودش بذاره بره و برنامه برای مشتریان لاکچری فقط کار میکنه

میپسندم۵ نمیپسندم۵
عکس کاربر amir a p
٥ فروردین ١٤٠٢

‏✗ چجوری فارسی میشه این ینی چی اصلا

میپسندم۹ نمیپسندم۲
عکس کاربر فارسیش کن
١٥ فروردین ١٤٠٢

نمیشه باهاش کار کرد

میپسندم۸ نمیپسندم۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده