خانه برنامه امور مالی
تضمین شو

تضمین شو

ابزار معامله امن

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده تیم تضمین شو
‏‏دیگر هیچ وقت نگران خورده شدن پول‌ خود در فضای اینترنت نباشید. در واقع تضمین شو به عنوان ضامن معتبر میان خریدار و فروشنده یا فریلنسر و کارفرما فعالیت می‌کند و یک واسط پرداخت امن در معاملات است.
‏تضمین شو به عنوان یک واسط معتبر دارای نماد اعتماد دو ستاره و با کمترین‌ هزینه مشکل را برای همیشه حل کرده تا دیگر هیچ وقت نگران خورده شدن پول‌تان در فضای اینترنت نباشید. در واقع تضمین شو به عنوان ضامن معتبر میان طرفین فعالیت می‌کند و وجه نزد تضمین شو باقی می‌ماند تا وضعیت آزاد شدن و پرداخت آن بعد از دریافت محصول یا تحویل پروژه تایید شود
‏جلوگیری از کلاهبرداری در معاملات
‏در سال‌های اخیر تعداد کلاهبرداری‌های اینترنتی به‌ویژه هنگام خرید محصولات یا خرید از اینستاگرام، تلگرام و دیوار تا حدی زیاد شده است که خیلی‌ها کم‌کم قید خرید آنلاین را زده‌اند. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید با خیال آسوده معامله کنید.
‏اطمینان خاطر برای فریلنسرها
‏فریلنسرهای زیادی هستند که بعد از تحویل پروژه هیچ‌گاه نتوانسته‌اند حق خود را از کارفرما بگیرند. با خیال راحت و با کارمزد پایین خدمات خود را ارائه کنید.
‏رمزارز و دامین
‏یک واسط مطمئن می تواند خیال شما در حین معامله‌ی دارایی‌های مجازی و پر ریسکی همچون بیت‌ کوین یا دامین راحت کند.
‏امنیت
‏پول شما در گرو است و با اختیار شما آزاد می شود.
‏حل اختلاف
‏اگر اختلافی رخ داد تضمین شو با مشاهده مستندات داوری خواهد کرد.
‏قرارداد
‏توافقات شما در تضمین شو حکم مفاد قرارداد دارد و قابل استناد است.
‏سراسر کشور
‏دیگر نگران معامله‌هایی که طرفین آن در یک مکان و شهر نیستند نباشید.
‏‏- بهبود سیستم حل اختلاف و داوری
‏- سایر بهبودهای جزیی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟