استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی رانندگی
Top Speed: Drag & Fast Racing

Top Speed: Drag & Fast Racing

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۸.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۶
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۴۹
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده T-Bull
‏‏در مسابقات داغ تن به تن، رقبای دیوانه و مجرم خود را مغلوب کنید. با زمان بندی ماهرانه در تعویض دنده و منفجر کردن نیترو ها، به سرعت باور نکردنی برسید.
‏ 69 ماشین مختلف را برانید، 20 مجرم بزرگ را شکست دهید و بزرگترین پدیده شهر شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏ این بازی معیار جدیدی را در سبک مسابقه درگ تعریف کرده است. آیا تا به حال شده که بخواهید در مسابقات زیر زمینی در برابر خلافکار های مافیا مسابقه دهید؟ ماشین های لوکس با کلاس را برانید و به همه نشان دهید چه کسی بهترین است. پشت فرمان بنشینید و آماده باشید که با فشار دادن دکمه نیتور، از نفس بیفتید.
‏ در این بازی شما می توانید ماشین خود را هر طور که دوست دارید تقویت و طراحی کنید. قدرت موتور را بالا ببرید، دنده و نیترو را تقویت کنید، و در صورت لازم نقاشی هم بکنید. تمام این کار ها تاثیر مشخصی بر شبیه سازی رانندگی واقعی خواهد داشت. وقتی راننده های درگ حرفه ای را باز می کنید، می توانید به تماشایی ترین مود ها در بازار سیاه برسید. تمام کالا های کشور مجرم در اختیار شما هستند – فقط در مسابقه از آنها به خوبی استفاده کنید.
‏ از بین 69 ماشین شگفت انگیزی که در بازی هست، هر ماشینی را که دوست دارید انتخاب کنید. می توانید ماشین های کلاسیک، ماشین های جدید شدیدا تقویت شده و حتی ماشین های پلیس ملی 5 کشور مختلف را برانید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏راننده ها ، ما محتوای جدیدی را به بازی اضافه کرده ایم- مسابقه خوبی داشته باشید.
‏این یک بازی-کوچک است جایی که میتوانید ثروت کسب کنید.
‏ امیدواریم از بازی ما لذت ببرید ، برای همین اشکالات کوچک را برطرف کردیم و بهنیه سازی برا گیم پلی بهتر .

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده