استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Top Speed: Drag & Fast Racing

Top Speed: Drag & Fast Racing

تاپ اسپید - مسابقات درگ

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۵
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۴۸
حجم۱۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده T-Bull
‏‏در مسابقات داغ تن به تن، رقبای دیوانه و مجرم خود را مغلوب کنید. با زمان بندی ماهرانه در تعویض دنده و منفجر کردن نیترو ها، به سرعت باور نکردنی برسید.
‏ 69 ماشین مختلف را برانید، 20 مجرم بزرگ را شکست دهید و بزرگترین پدیده شهر شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏ این بازی معیار جدیدی را در سبک مسابقه درگ تعریف کرده است. آیا تا به حال شده که بخواهید در مسابقات زیر زمینی در برابر خلافکار های مافیا مسابقه دهید؟ ماشین های لوکس با کلاس را برانید و به همه نشان دهید چه کسی بهترین است. پشت فرمان بنشینید و آماده باشید که با فشار دادن دکمه نیتور، از نفس بیفتید.
‏ در این بازی شما می توانید ماشین خود را هر طور که دوست دارید تقویت و طراحی کنید. قدرت موتور را بالا ببرید، دنده و نیترو را تقویت کنید، و در صورت لازم نقاشی هم بکنید. تمام این کار ها تاثیر مشخصی بر شبیه سازی رانندگی واقعی خواهد داشت. وقتی راننده های درگ حرفه ای را باز می کنید، می توانید به تماشایی ترین مود ها در بازار سیاه برسید. تمام کالا های کشور مجرم در اختیار شما هستند – فقط در مسابقه از آنها به خوبی استفاده کنید.
‏ از بین 69 ماشین شگفت انگیزی که در بازی هست، هر ماشینی را که دوست دارید انتخاب کنید. می توانید ماشین های کلاسیک، ماشین های جدید شدیدا تقویت شده و حتی ماشین های پلیس ملی 5 کشور مختلف را برانید.
‏‏رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۶۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهرشادجوربنیان
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ 02231 ‏✗ بازی خوبیه بازی خوبیه ولی خیلی ماشین ناش زشتند

۱۰ ۴
امیرعباس‌نوری
١٢ فروردین ١٤٠٢

‏✗ شخصی سازی کم داره ‏✗ بعضی از ماشین ها کارتی هستن ‏✗ قیمت ماشین ها گرونن با سلام به دوستان عزیز من ۴ ستاره دادم به خاطر مشکلات بالا به نظرم اینه که از ماشین کلاس3 به بالا از ۳۰۰ سکه طلا تا ۱۰۰۰۰ سکه طلا باشه و اینکه مثل (تاپ اسپید درگ ۲) شخصی سازی زیاد داشته باشه اگر این مشکلات حل بشه بهترین بازی میشه ------ به‌زحمت گرافیک بازی را واقعی تر کنید

۱۶ ۳
طاها
١١ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خیلی عالی هست البته اونم نسخه مودش ‏✗ ندارد بازیش خوبه ولی اونم نسخه مودش

۱۷ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده