استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Moto Rider GO: Highway Traffic

Moto Rider GO: Highway Traffic

موتو رایدر

نسخه۱.۹۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۷۰۰ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹۷۰
حجم۱۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده T-Bull S A
‏‏موتور سواری، سبقت گرفتن و لایی کشیدن در اتوبان را در این بازی به معنای واقعی کلمه تجربه کنید! اتوبانی بی پایان! با تمام سرعت برانید و ثابت کنید که بهترین موتور سوار دنیا هستید. این اتوبان هیچ پایانی ندارد! سبقت بگیرید و از چالش های مختلفی که پیش رویتان قرار می‌گیرد عبور کنید. هر جا لازم شد حتی می‌توانید بپرید یا از بین ماشین ها میلیمتری لایی بکشید! از موتور سواری در جاده های حومه شهر، جاده های صحرایی و زمستانی و خیابان های شهر در شب لذت ببرید و مراقب چهار راه ها هم باشید. درست است که موتور سواری کار لذت بخشی است اما در عین حال می‌تواند خطرناک هم باشد.

ویدئو معرفی بازی

‏ جاده ها و خیابان های شهر پر است از رانندگان خلافکاری است که با شما مسابقه میدهند و میتوانند برایتان مشکل ساز شوند. امکان انتخاب از بین موتور سیکلت هایی با قدرت و سرعت بالا موتور سیکلت خود را از بین دهها موتور سیکلت در دسته بندی های مختلفی همچون موتور سیکلت های فوق سریع، موتور سیکلت های قوی و موتور سیکلت های ارتقا یافته مخصوص رانندگی در جاده خاکی انتخاب کنید. هر موتور سیکلتی مزایای خاص خود را دارد. مثلا با بعضی از موتور سیکلت ها از همان ابتدا جان های بیشتری دارید، با بعضی دیگر می‌توانید در ازای لایی کشیدن و سبقت خطرناک امتیاز اضافه بگیرید، با بعضی دیگر به ازای سرعت رفتن امتیاز اضافه خواهید گرفت و حتی با بعضی دیگر در ازای حرکت در جهت مخالف امتیاز اضافی خواهید گرفت.
‏ دیگر ناراحت نباشید که در دنیای واقعی موتور سیکلت ندارید. با این بازی لذت داشتن یک موتور سیکلت واقعی را تجربه خواهید کرد! گزینه های متعدد برای ارتقا و سفارشی سازی بازی دارای بخشی به نام گاراژ است که در آن می‌توانید موتور سیکلت تان را به هر شکلی خواستید ارتقا داده یا ظاهر آن را به دلخواه خود تغییر دهید. مثلا میتوانید رنگ بدنه موتورتان را به دلخواه تغییر دهید یا حتی عکس برگردان روی آن بچسبانید. همچنین می‌توانید موتورتان را از لحاظ سرعت و شتاب ارتقا داده و جان های خود را نیز افزایش دهید.
‏ ارتقای موتورتان می‌تواند تاثیری چشمگیر بر عملکرد آن داشته باشد. خود را در جدول برترین های بازی مطرح کنید با بزرگترین چالش ها روبرو شوید و ثابت کنید که سریعترین موتور سوار دنیا هستید! البته میلیون ها کاربر دیگر از سراسر دنیا نیز رقیب شما هستند و همه آنها در تلاشند تا همین موضوع را در مورد خودشان ثابت کنند! این بازی دارای جدول برترین های هفتگی است که شما می‌توانید نتیجه کار هفتگی تان را در آن ببینید و رده خود را با کاربران دیگر بازی مقایسه کنید. هر چقدر از ماشین های بیشتری سبقت بگیرید و چالش های بیشتری را پشت سر بگذارید امتیاز بیشتری هم خواهید گرفت و شانس تان برای تبدیل شدن به بهترین موتور سوار هفته بیشتر خواهد شد. کار آسانی نیست ولی ارزش تلاش کردن را دارد. گرافیکی عالی و محیطی پویا گرافیک این بازی به قدری خوب است که میتوان آن را استاندارد جدیدی برای گرافیک بازی های موتور سواری دانست. از طرفی رابط کاربری بازی نیز به خوبی طراحی شده و اجزایی همچون کیلومتر شمار را میتوان در آن دید. حرکات موتور شما و وسایل نقلیه دیگر نیز بسیار نرم و طبیعی طراحی شده و تابع قوانین فیزیکی است.
‏ ویژگی ها: - امکان انتخاب موتور سیکلت خود از بین دهها موتور سیکلت مختلف در دسته بندی های مختلفی همچون موتور سیکلت های فوق سریع، موتور سیکلت های قوی و موتوکراس - گرافیک سه بعدی بسیار زیبا - دارای مراحلی به شدت مشکل - امکان ارتقای سرعت و شتاب موتورتان و افزایش تعداد جان هایتان در بازی - امکان لایی کشیدن و سبقت خطرناک از فاصله نزدیک از دیگر وسایل نقلیه - امکان موتور سواری در جاده های حومه شهر، جاده های صحرایی و زمستانی و خیابان های شهر در شب - دارای جدول برترین های بازی - دارای 23 دستاورد مختلف که میتوانید قفل شان را باز کنید. - دارای دهها گزینه مختلف برای ارتقا و سفارشی سازی موتورتان
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۹۷۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ❤️A❤️
١٥ شهریور ١٤٠٢

بخوام راستش رو بگم بدرد نمیخوره😝

میپسندم۷۳ نمیپسندم۳۴
عکس کاربر osameh
٥ شهریور ١٤٠٢

خوبه ولی خیلی بد فرمونو میچرخونه

میپسندم۷۵ نمیپسندم۲۵
عکس کاربر محمد هرسیخ
٥ شهریور ١٤٠٢

اصلا بالا نمیار چرت

میپسندم۷۰ نمیپسندم۳۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

ماشین بازی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده