استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Blocky Army Base:Modern War Critical Action Strike

Blocky Army Base:Modern War Critical Action Strike

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۰۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۲
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Crossy Games
‏‏به بهترین بازی‌های ارتش بلوکی خوش آمدید، تیم بلوکی خود را در قلعه شب آماده کنید تا فرماندهی کنید و از استراتژی‌های حمله جنگی مدرن علیه دشمن خود برای کنترل مناطق جنگی در بازی‌های ارتش بلوکی استفاده کنید. شما یکی از معدود فرماندهان بازمانده پس از جنگ جهانی سوم هستید و برای ماموریت مخفی برای دفاع از پایگاه ارتش خود در برابر دشمنان انتخاب شده اید. واحدهای ارتش بلوک خود را سفارشی کنید و برای زنده ماندن به دشمنان حمله کنید. با نبرد برای به دست آوردن کنترل جهان، در این بازی های جنگی نظامی به فرمانده نهایی ارتش بلوکی تبدیل شوید. بازی جدید شهر بلوکی 2020 آن است و اگر با تیم بلوکی خود در قلب قلمرو دشمن به دام افتاده اید، از استراتژی هایی برای دفاع از تیم بلوک و پایگاه ارتش بلوکی خود استفاده کنید. Blocky Army Base: Modern War Strike یک بازی ارتش بلوکی واقع گرایانه با کنترل مستقیم تانک ها، هلیکوپترها و پیاده نظام است، راه خود را در میان انبوهی از دشمن تیراندازی کنید و استاد نبرد شوید.
‏داستان پایگاه ارتش Blocky: حمله جنگی مدرن
‏حمله فرمانده جنگ داخلی آمریکا به پایگاه ارتش شما و فراخوانی برای جنگ داخلی برای دفاع اعلام شده است. پایگاه ارتش این کشور به عنوان فرمانده شجاع ارتش بلوک، وظیفه شماست که آخرین تیم میدان نبرد جنگ داخلی را رهبری کنید تا با آنها مبارزه وحشیانه ای داشته باشید. در تمام ماموریت های جنگی تیراندازی بقا در بازی های ارتش بلوکی برنده شوید و از سلاح های مدرن حمله جنگی و فرماندهان آموزش نیروهای ویژه برای پیروزی در مبارزه استفاده کنید. بنابراین آماده باشید زیرا درگیری های شدید ارتش بلوک بین شما و دشمنان شما رخ خواهد داد. زمان زیادی است که نبرد را شروع کنید و مهارت های مبارزه فوق العاده خود را در بازی های رزمی ارتش آزمایش کنید. رقبای بلوکی بسیار قوی هستند. آنها کماندوهای ارتش بلوکی، تانک های بلوکی و کوپترهای آموزش دیده دارند. اما نگران نباشید که به خوبی با سلاح های پیشرفته سنگین آموزش دیده اید. از سلاح های پیشرفته خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و کنترل ارتش خود را پس بگیرید. در صورت لزوم با حملات هوایی برای کمک تماس بگیرید. شما در این ماموریت هستید که دشمنان خود را شکست دهید. این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، این را در نظر داشته باشید زیرا بقا ضروری است!
‏گرافیک سه بعدی بلوک این بازی فوق العاده را با عملکرد فوق العاده و سرگرمی بی وقفه برای شما به ارمغان می آورد. از ستاره های به دست آمده برای باز کردن قفل واحدهای جدید و پیشرفت بیشتر استفاده کنید. برای سرگرمی بی‌پایان مبارزه آماده باشید، به خودتان فرصت داده‌اید تا در بازی Blocky Army Base: Modern War Strike به خود ثابت کنید که یک فرمانده ارتش شجاع هستید.
‏Blocky Army Base: Modern War Critical Action Strike
‏'ویژگی های Blocky Army Base: Modern War Strike'
‏- محیط پایگاه ارتش بلوکی شگفت انگیز
‏- هدف و به تمام دشمنان بلوکی در میدان های جنگ ناشناخته شلیک کنید
‏- سلاح های متعدد از جمله اسلحه تک تیرانداز، تفنگدار و نارنجک انداز را تجربه کنید
‏- محیط بلوکی منحصر به فرد و هیجان انگیز برای سرگرمی بی پایان
‏- گرافیک با کیفیت بالا و جلوه های صوتی خیره کننده
‏ >دانلود سرگرمی به صورت رایگان!
- New eye catching UI
-Companions added
- Improved & enhanced game play
New Environments Added
- Fixed Minor Bugs
- 50% off in any in-app

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
dbdb
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٢

بهترین بازی در جهان کسانی که میگن بد فقط حرف میزنن خیلی بازی عالی حتما دانلود کنید ممنون سازنده

۰ ۰
هیراد
١ بهمن ١٤٠١

به عکس هاش توجه نکنید ولی دانلود کنید شاید خوشتون امد

۷ ۱
۲۸۰۶۵۲
٢٤ اسفند ١٤٠١

نزژز

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده