استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Indian Air Force: A Cut Above [DISHA - IAF HQ]

Indian Air Force: A Cut Above [DISHA - IAF HQ]

نسخه۱.۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۲
حجم۳۳۴ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Threye: Military Games
‏‏نیروی هوایی هند
‏⭐نیروی هوایی هند بازوی هوایی نیروهای مسلح هند است که به طور رسمی در 8 اکتبر 1932 تأسیس شد.
‏⭐امروز، پس از تکمیل جشن پلاتینیوم خدمت اختصاصی به در این کشور، نیروی هوایی هند نیرویی مدرن و مبتنی بر فناوری است که با تعهد به تعالی و حرفه ای بودن متمایز می شود.

ویدئو معرفی بازی

‏⭐نیروی هوایی هند به خود می بالد که پیشرفته ترین و پیشرفته ترین فناوری ها را در زمینه هوانوردی، فضایی و فناوری اطلاعات در خدمات منظم خود قرار می دهد. این اولین پذیرنده فناوری جدید و نوظهور است و رهبری خود را در اجرای اهداف سیاست کشور نشان می دهد.
‏⭐ همزمان با ابتکار هند دیجیتال، IAF گام‌های مهمی مانند تست‌های آنلاین برای استخدام IAF و یک بازی موبایل تعاملی برای نمایش زندگی یک خلبان IAF برداشته است.
‏برنامه بازی موبایل نیروی هوایی هند
‏⭐برنامه رسمی بازی های موبایلی IAF به متقاضیان اجازه می دهد تا نقش های یک جنگجوی هوایی IAF را تجربه کنند. به معنای درخواست و حضور برای استخدام از طریق تلفن همراه است.
‏⭐ برنامه بازی دارای ویژگی های مختلفی است، از جمله ماموریت های تک نفره آفلاین، یک بازی چند نفره آنلاین و بخش اطلاعات ناوبری شغلی و همچنین ویژگی های واقعیت افزوده .
‏ویژگی‌های تک‌نفره
‏✔ مأموریت‌های تک‌نفره بر اساس روایتی جذاب خواهد بود و به بازیکن اجازه می‌دهد تا زرادخانه وسیعی از دارایی‌های هواپیمای IAF را به پرواز درآورد.
‏✔ به بازیکن آموزش داده می شود که چگونه با یک هواپیمای با کارایی بالا از طریق یک ماموریت آموزشی - که در پایان آن، بازیکن بال های خود را به دست می آورد.
‏✔ 10 ماموریت جذاب و عمل بالا به دنبال خواهد داشت که به کاربر امکان می دهد قدرت هوایی IAF را در قالب واکنش، دسترسی، دقت و انعطاف پذیری آن، از جمله پشتیبانی از سایر بازوهای ارتش هند، تجربه کند. و همچنین کمک به مقامات مدنی در قالب کمک های بشردوستانه و امداد در بلایا.
‏✔ کاربر همچنین در مورد تسلیحات و تاکتیک های IAF و اینکه چگونه خریدهای جدید IAF به تحقق استراتژی آینده IAF کمک می کند، یاد می گیرد.
‏ویژگی‌های چند نفره
‏✔ برنامه بازی‌های تلفن همراه شامل چندنفره آنلاین می‌شود، جایی که بازیکنان می‌توانند با سایر بازیکنان همفکر از طریق اینترنت درگیر شوند.
‏✔ بازی چند نفره دارای دو حالت خواهد بود – یک تیم در مقابل تیم که در آن بازیکنان با هم متحد می شوند، و یک حالت رایگان برای همه، که در آن آخرین نفری که ایستاده برنده خواهد بود.
‏✔ کاربر می‌تواند از موشک‌های دوربردی که فراتر از برد بصری هستند استفاده کند و همچنین می‌تواند در حالت داگ فایت در مقابل سایر بازیکنان قرار بگیرد.
‏برنامه انتشار
‏⭐برنامه رسمی بازی به صورت مرحله ای در سال 2019 منتشر خواهد شد. نسخه اول شامل ماموریت های تک نفره در ماه جولای منتشر می شود. 2019.
‏⭐انتظار می‌رود نسخه کامل، شامل ویژگی‌های چندنفره در اکتبر ۲۰۱۹ منتشر شود.
‏برای پشتیبانی و تماس، لطفاً از منابع زیر استفاده کنید
‏• وب‌سایت‌ها
‏- سایت رسمی نیروی هوایی هند: http://indianairforce.nic.in
‏- برای گزینه های شغلی: https://www.careerindianairforce.cdac.in
‏• کانال های رسانه های اجتماعی
‏ - اینستاگرام: https://www.instagram.com/indianairforce/
‏- فیس بوک: https://www.facebook.com/IndianAirForce/
‏- توییتر: https://twitter.com/IAF_MCC
‏‏- اصلاحات تعادل چند نفره
‏- رفع اشکال برای شروع نشدن بازی چند نفره
‏- بهینه سازی عملکرد
‏- بهبود رابط کاربری

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Wearing Black
٢٣ آذر ١٤٠١

‏✓ گرافیک نسبتا خوب ‏✓ کنترلر ساده ‏✗ شلیک بد قلق و سخت ‏✗ باگ و هنگ کردن در بیشتر دستگاه ها WearingBlack توجه این برنامه بیشتر برای تستIAF تنظیم و ساخته شده

میپسندم۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر 👉✓.بزن روی تصویر بیا تو.
١٧ آبان ١٤٠١

کارش درسته نسبت به هم حجم های خودش

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر 535316
١٣ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ اشغال ‏✗ اشغالتر

میپسندم۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده