استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fighter Pilot: HeavyFire

Fighter Pilot: HeavyFire

نسخه۱.۲.۴۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۳
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۹
حجم۱۷۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Threye: Military Games
‏‏FighterPilot: HeavyFire یک بازی اکشن-ماجراجویی و شبیه‌ساز هواپیمای سه بعدی و سریع است که در آن پا به چکمه‌های یک خلبان جنگنده می‌گذارید و تعدادی از نمادین‌ترین هواپیماهای جنگی جت دوران مدرن مملو از مملو از وزن واقعی را به پرواز در می‌آورید. قدرت آتش، در حالی که پشتیبانی نزدیک از نبرد هوایی را برای واحدهای ارتش و نیروی دریایی درگیر در جنگ فراهم می‌کند.

ویدئو معرفی بازی

‏هیجان پرواز را تجربه کنید، زیرا بر برخی از کشنده‌ترین هواپیماهای جنگنده ساخته شده است. بازی کاملاً رایگان برای بازی است، به صورت آفلاین اجرا می‌شود و دارای ویژگی‌های عالی است مانند:-
‏یک هواپیما از یک مجموعه نمادین مانند:-
‏انتخاب کنید >• هواپیماهای جت دوران جنگ سرد مانند جگوار و Su-25.
‏• هواپیماهای Swing wing 'go faaasst' مانند Mig-27 و Tornado! وقتی بزرگ‌نمایی می‌کنید، تماشا کنید که بال‌ها به سمت عقب جمع می‌شوند!
‏• نماد A10 Warthog، بهترین تسلیحات پشتیبانی نزدیک هوایی در جهان، چیزی کمتر از یک تانک پرنده در نظر گرفته می‌شود! واحدهای ارتش زمانی را دوست دارند که این هواپیما در بالای سر پرواز کند.
‏سیستم آشیانه پیشرو
‏• پیشرفت در سطح پایه هواپیماها و باز کردن سطوح پیشرفته‌تر مانند A10 Warthog.
‏• با تنظیم دقیق پارامترهای موتور، زره و توپخانه، عملکرد هواپیمای خود را افزایش دهید.
‏• هواپیما را با تسلیحات الهام گرفته شده از دنیای واقعی، از موشک، موشک، تا بمب‌های آسیب‌دیده در منطقه بزرگ بارگیری کنید! در هر مرحله، می توانید آمادگی نبرد خود را برای جنگ افزایش دهید.
‏تصاویر همه جانبه در یک شبیه‌ساز سه بعدی کامل
‏• در محیط‌های مختلف در میان کوه‌ها، بیابان‌ها و سواحل پرواز کنید.
‏• قفل پوسته‌های مختلف را برای هواپیمای مورد علاقه خود باز کنید. - با الهام از زندگی واقعی این هواپیماها توسط اپراتورهایشان.
‏سطوح پیشرو
‏• هرچه با هواپیماهای خود راحت تر شوید، آزمایش سطوح سخت تر می شود. مهارت های تازه کسب شده شما A10 Warthog پیشرفته ترین هواپیما در زرادخانه شما است.
‏از تجربه یک شبیه ساز سه بعدی لذت ببرید، که به شما امکان می دهد با بازی پرواز کنید و از نظر مهارت ها و توانایی های خود رشد کنید، هواپیماهای بیشتر و بیشتری را باز کنید. سطوح، و حتی به شما این امکان را می دهد که این سرعت را از طریق خریدهای درون برنامه ای، تبلیغات با پاداش، یا حتی با معرفی دوستان تسریع کنید.
‏وقت خود را به کاوش در سطوح زیبای دست ساز اختصاص دهید، در حالی که شما به بهبود مهارت‌های خود در حمل و نقل هواپیما ادامه می‌دهید و بدترین، سریع‌ترین و ماهرترین خلبان جنگنده موجود در بازار هستید.
‏‏رفع اشکال
‏سیستم کوپن را به روز کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر POLICE
٢ آذر ١٤٠٢

‏✓ تنوع نسبتا خوب ‏✗ محدودیت فضای پرواز در کل خوبه و ارزش نب دار قابل هک شدن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 💰💲MohamadSaeedpanah💲💰
٢ خرداد ١٤٠٢

توجه توجه توجه 280 تاازبهترین بازیهای آفلاینودارم;دوس داشتی بیاتوصفحه ام. 🎃

میپسندم۴۴ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر 👉= لمس کن عکس رو بیا تو.
٢٩ اردیبهشت ١٤٠٢

درجه یک نسبت به بازیهای درپیتی که بدرد بچه کوچولوها هم نمیخوره و وند برابر این هم حجم دارن. دوست داشتی بیا توی صفحه ام سیصد تا بازی خوب برات...

میپسندم۷ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده