استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pet World - My animal shelter

Pet World - My animal shelter

نسخه۵.۶.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۲۱
تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۱۱
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tivola Games GmbH
‏‏'PetWorld 3D: Rescue My Animal' برنامه حیوان خانگی کوچک شما با بز های ناز، گوسفند، سنجاب، خزندگان، پرندگان، همسترها، خوکچه های دریایی، گربه های پر زرق و برق، پرندگان شیرین، تسویه حساب کوچک، خزندگان جذاب و سگ های پر حرارت است. به دنیای 3D آفتابگردان نجات حیوانات خوش آمدید! همه حیوانات خانگی مجازی می خواهند با عشق مورد توجه قرار گیرند و توسط صاحبان حق به تصویب برسند.

ویدئو معرفی بازی

‏امکانات
‏★ مراقبت از نوزادان حیوانات
‏★ خانه های جدید برای همه گربه های ناز، سگ ها، bunnies و دیگر حیوانات خانگی کوچک را پیدا کنید
‏★ برنامه بازی حیوانات با گرافیک فوق العاده 3D
‏★ یادگیری لذت بخش در مورد حیوانات
‏★ بسیاری از حیوانات و دیگر شگفتی ها
‏مراقب دوستان کوچک خود باشید
‏حیواناتی که نجات یافته اند، همیشه آن را آسان نکردند، اما خوشبختانه آنها حداقل راه خود را برای شما پیدا کرده اند. پس از آزمایش اولیه برای تعیین شرایط فعلی بهداشت و ایجاد هر گونه درمان لازم، زندگی در نجات حیوانات ممکن است آغاز شود. حیوانات نجات آفتابگردان یک باغ وحش حیوانی نیستند. شما باید از دوست کوچک خود با غذا و آب مراقبت کنید و مطمئن شوید که همیشه بستنی تازه دارند. هنگامی که آنها همه چیز را به آنها نیاز دارند، خیلی زود آنها دوباره به یک کمان تبدیل خواهند شد
‏خانه های جدید را برای گربه های ناز، سگ ها، پرندگان و دیگر حیوانات خانگی کوچک پیدا کنید
‏البته حیوانات در بهترین حالت ممکن با شما هستند اما در نهایت به یک خانه واقعی نیاز دارند. به زودی به عنوان رئیس نجات حیوانات، استاد وحشتناک، شما را مسئول فرایند پذیرش حیوانات می کند، این کار شما برای پیدا کردن مناسب ترین حیوان جدید حیوان مانند گربه ناز کوچک، همستر کوچک یا شیرین شیرین است. هنگامی که شما به نیازهای حیوانات و ترجیحات صاحب نظر توجه می کنید، هیچ چیز نمی تواند در راه شادی آنها ایستادگی کند.
‏برنامه بازی حیوانات با گرافیک فوق العاده 3D
‏'PetWorld 3D: نجات حیوانات من' نه تنها بسیار سرگرم کننده است، بلکه به لحاظ دیدنی لذت بخش است. از طریق دنیای 3D چشمگیر نجات حیوانات از بین رفتن آب از چاه یا گرفتن غذای مناسب حرکت کنید. هنگامی که از حیوانات بازدید می کنید، می توانید آنها را در محدوده نزدیک مشاهده کنید و می توانید ببینید که چگونه همستر ها خود را تمیز می کنند، چگونه بولین ها به اطراف می روند، چگونه اسب یا گربه کوچک در انتظار شما است.
‏یادگیری لذت بخش در مورد حیوانات
‏بچه ها حیوانات را دوست دارند و علاقه مند به طبیعت اطرافشان هستند. 'PetWorld 3D: نجات حیوانات من' بیش از حیوانات باغ وحش است. این یک بازی شبیه سازی است که در آن کودکان و بزرگسالان بدون توجه به سن، شیوه ای سرگرم کننده برای مراقبت از حیوانات را یاد می گیرند.
‏بسیاری از حیوانات و شگفتی ها
‏شما این امکان را دارید که از بسیاری از حیوانات مانند همسترها، خوکچه های دریایی و پرندگان خوشمزه مراقبت کنید. علاوه بر این، شما می توانید در برنامه ها خرید کنید که گزینه های بازی جدید را با استفاده از گربه ها، سگ ها، خزندگان و یا تسویه حساب کوچک باز کنید. و البته شگفتی های جدید در انتظار شما هستند بر اساس این که چقدر شما به حیوانات اهمیت می دهید و چگونه حیوانات با موفقیت به تصویب می رسند.
‏بنابراین: به گل آفتابگردان حیوانات بروید، دوستان جدید شما در انتظار شما هستند!
‏حمایت کردن
‏اگر سوالی دارید یا مشکلات مربوط به خرید برنامه یا برنامه دارید، لطفا از طریق فیس بوک فیس بوک با ما تماس بگیرید facebook.com/tivolamobile
‏‏ما دوباره PetWorld را همراه با برخی تغییرات زیبایی شناختی برای شما بهبود بخشیده ایم!

نظرات و امتیاز ها

۲۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ꪀׁׅɑׁׅ֮ᨵׁׅ ꩇׁׅ݊ꪱׁׅ
٢٣ شهریور ١٤٠٢

الان مشکل من اینکه فقط همون سه تا حیون دارم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر هلیا
٧ شهریور ١٤٠٢

بازی خوبی اما میتونید لطفا بگید که چطور باید حیوانات رو آزاد کنیم من فقط همستر و خوکچه و خرگوش دارم بقیه رو چطور باید آزاد کنیم ممنون میشم بهم بگید

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر رضا رضائیان
١ مرداد ١٤٠٢

خیلی بده نمیشه غذا دادب خرگوش اق

میپسندم۳ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده