استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Horse Hotel - be the manager of your own ranch!

Horse Hotel - be the manager of your own ranch!

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸.۴.۱۵۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹۰
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tivola
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏اصطبلی از اسب ها داشته باشید و هر اسبی میخواهید در آن پرورش دهید. اینجا در واقع هتل اسب هاست! این اسب ها به شما سپرده شده اند تا خوب از آنها مراقبت کنید و نیازهایشان را هر چه که هست برآورده کنید.
‏هر اتفاقی برای این اسب ها بیافتد مسئولش شما هستید! خوب از آنها مراقبت کنید و مراقب سلامتی شان باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏با اصطبل و چراگاهی که در اختیار دارید میتوانید از حداکثر 6 اسب نگهداری کنید. هر اسبی را باید مرتب چک کرده و از سلامتی اش مطمئن شوید.
‏به اسب ها غذا بدهید، از آنها نگهداری کنید و حتی با آنها بازی کنید.
‏بازی ها و چالش های اسبی!
‏شما میتوانید از 6 اسب مختلف از نژادهای مختلف نگهداری کنید. هر کدام از این اسب ها نیازهای خاص خود را دارند. شما باید اطلاعاتی راجع به هر کدام از این اسب ها داشته باشید تا بدانید نیازهایشان دقیقا چیست. این طوری بهتر میتوانید از آنها مراقبت کنید. اگر مثلا اسبی هست که باید استقامتش را تقویت کنید بهتر است با او در مسابقه پرش از روی مانع با اسب شرکت کرده و بدین ترتیب استقامتش را بالا ببرید. اگر اسبی اعتماد به نفس کافی ندارد میتوانید با او در پیست مسابقه معمولی تمرین کنید تا دوباره اعتماد به نفسش را بدست آورد. برای بالا قبردن قابلیت های هر اسبی میتوانید لباسش را تغییر دهید! تمام این اسب ها البته در یک چیز مشترکند: همه آنها به توجه و محبت شما نیاز دارند! پس یادتان باشد به آنها حبه قند بدهید و دستی روی سر و رویشان بکشید.
‏اصطبل بزرگتر، اسب های بیشتر
‏اگر میخواهید اصطبل تان را تبدیل به یک هتل لوکس برای اسب ها کنید باید بگوییم گزینه های زیادی در فروشگاه بازی برای این کار وجود دارند! شما میتوانید اصطبل تان را بزرگتر کرده و از اسب های بیشتری نگهداری کنید. البته نگهداری از اسب های بیشتر مشکل تر هم خواهد بود مخصوصا اینکه اسب های جدید نیازهای بیشتری هم دارند. با انجام ماموریت های بازی سکه های بیشتری بدست آورید و از آنها برای ارتقای اصطبل تان و بزرگتر کردن فضای آن برای نگهداری از اسب های بیشتر استفاده کنید. راستی یادتان باشد هر روز باید اصطبل را تمیز هم بکنید تا اسب ها از بودن در آن لذت ببرند!
‏ویژگی ها:
‏- امکان مدیریت اصطبل تان و تبدیل کردن آن به یک هتل لوکس برای اسب ها!
‏- دارای بازی های کوچک و هیجان انگیزی داخل خود بازی
‏- امکان مراقبت از شش نژاد مختلف اسب و غذا دادن به آنها
‏- امکان بدست آوردن سکه های بیشتر با انجام ماموریت های بازی و همچنین چرخاندن گردونه شانس بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏دوستداران عزیز اسب،
‏این بروزرسانی شامل بسیاری از پیشرفت های فنی و چند شگفتی کوچک است.
‏از بازی لذت ببرید!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده