خانه برنامه سیر و سفر
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۱.۹
تعداد نظرات۷
حجم۱۸۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده TomTom International BV
‏‏TomTom Go Mobile یک برنامه مسیریابی که شامل نقشه های افلاین و ترافیک لحظه به لحظه، دوربین‌های کنترل سرعت میباشد. برنامه ای کامل جهت سفرهای درون شهری روزانه و سفرهای برون شهری و جاده های جدید و نا آشنا برای شماست.
‏-----------------
‏به بهترین برنامه رانندگی خوش آمدید
‏رسیدن به مقصد با این برنامه آسان است، در تمامی جاده ها فرش قرمز برایتان پهن شده است. چه شما راننده حرفه ای و یا آماتور با سفر های روزانه و درون شهری باشید، TomTom Go Mobile به شما حس بودن و راندن در خط ویژه خیابان ها را خواهد داد.
‏اکتشاف کنید
‏- نقشه جهان: جهان را با بیش از ۱۵۰ نقشه آفلاین کشورهای مختلف در جیبتان داشته باشید و به سیاحت و اکتشاف آن بپردازید
‏- مسیر یابی هوشمند: او همیشه مطمئن میشود که شما در بهترین مسیر هستید، این در نتیجه میلیون ها داده از کاربران TomTom است.
‏- نقاط قوت: میلیون ها استراحتگاه و منزلگاه مفید که به صورت آفلاین در اختیارتان است را در مسیر و یا مقصدتان تشخیص داده و پیدا کنید.
‏لذت ببرید
‏- ترافیک: اطلاعات دقیق ترافیک که از میلیون ها راننده دریافت میشود و شما را از مسیر اگاه میسازد*
‏- دوربین های کنترل و نظارت: به شما کمک میکند تا از وجود دوربین های کنترل سرعت نصب شده و یا همراه پلیس اگاه شوید.*
‏- راهنمای درست مسیر: از اطمینان خاطر ازین که شما در مسیر درست قرار دارید لذت ببرید.
‏- پیش بینی و محاسبه مقصد: مکانیزم بررسی نحوه عادات رانندگی شما را اصلاح و پیشنهاد برای رسیدن به مقصد را برایتان فراهم می کند.
‏بدون تبلیغ: این برنامه خالی از تبلیغاتی است که باعث حواس پرتی شما از رانندگی شود.
‏اتصال
‏- اشتراک گذاری زمان رسیدن: زمان رسیدنتان به مقصد را میتوانید مستقیما از طریق GO Mobile با هر برنامه و هر امکان به انتخاب خودتان با دیگران به اشتراک بگذارید.
‏- حرکت به سمت عکسها و مخاطبانتان: پیدا کردن مقاصدی که مخاطب های شما در عکس هایشان علامت گذاری (#tag) کرده اند.
‏- اتصال به شبکه ی اجتماعی: میلیون ها کاربر TomTom شما را از آخرین وضعیت ترافیک و مکان دوربینهای کنترل سرعت موجود با خبر میکنند.
‏- نقشه های آفلاین: از قطع شدن اتصالتان با دنیای اینترنت نگران نباشید، تمامی نقشه ها در تلفن همراهتان ذخیره میشوند، این نقشه در زمان اتصال شما به شبکه به روز رسانی خواهند شد.**
‏نقشه ها
‏TomTom، یکی از اولین شرکتهای نقشه های دیجیتالی است، که سالها تجربه و عشق ورزی به کار را در ساختن نقشه های پیشرفته توسط این برنامه در اختیارتان گذاشته است. تجربه بهترین برنامه مسیر یابی را با دانلود بیش از ۱۵۰ نقشه آفلاین کشورهای مختلف را داشته باشید.
‏کیلومتر ازاد
‏۷۵ کیلومتر مسیریابی رایگان ماهانه در اختیارشماست، که با پرداخت ماهانه و یا سالانه از عضویت مسیریابی بدون محدودیت استفاده کنید.
‏* سرویس هایی که با یک ستاره نشان گذاری شده اند شامل مواردی هستند که نیاز به ارتباط اینترنتی تلفن همراهتان میباشد. اپراتور تلفن همراهتان ممکن است جهت دریافت هزینه برای اتصال به اینترنت و هزینه های قابل توجهی برای اتصال دیتا ی سفرهای برون مرزی از شما دریافت کند.بطور میانگین برنامه TomTom ماهانه 10MB از میزان اینترنت شما مصرف میکند. برای اطلاعات موجود کشورهای مختلف به سایت http://tomtom.com/20719 مراجعه نمایید. درخواست قانونی برای سرویس‌ های مربوط به هشدار دوربینهای کنترل سرعت در کشور آلمان مجاز نمیباشد. لذا مسئولیت استفاده از این سرویس به عهده شما میباشد.TomTom هیچ.مسئولیتی در قبال استفاده از این سرویس در کشور آلمان را متحمل نخواهد شد.برای اطلاعات بیستر لطفا به سایت http://tomtom.com/5560 مراجعه نمایید.
‏** سرویس هایی که با دو ستاره مشخص شده اند در مواقع لزوم از حافظه جانبی SD Card استفاده خواهد نمود که شامل ۴ دانلود و یا بیشتر از آن برای به بروزرسانی و نصب نقشه ها به ازای هر سال است. استفاده از برنامه نیازمند اتصال به شبکه موبایل و یا وای فای جهت دانلود نقشه ها و به روز رسانی ها میباشد.
‏TomTom این حق را برای خود قائل می‌داند که بصورت یکجانبه‌ای نسبت به لغو و/یا اصلاح این تفاهم نامه و/یا اصلاح این شرایط و ضوابط اقدام بنماید
Bug fixes and improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟