استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
تصویرسازی تندیلو با الگوی تندیلو 1

تصویرسازی تندیلو با الگوی تندیلو 1

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۰۵
قیمت۱,۰۰۰ تومان
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده پیام عمرانی
‏‏تصویر سازی به روش تندیلو با الگوی تندیلو روشی کاربردی، برای خلق نقاشی های تخیلی و منحصر به فرد)
‏مقدمه
‏ با کمک از هنرهای تجسمی می توان برای مسائل و مشکلات جامعه راه حل های خلاقانه ارائه داد. همان گونه که زبان نیاز به یادگیری دارد، هنر نیز آموختنی است. حاصل کار هنرمندان جسمی می تواند یک تابلو، یک برگه، یک مجسمه، یک تندیس، یک لوگو، یک ساختمان، یک تندیس، طراحی یک وب سایت، یک بازی، یک اپلیکیشن و هزاران محصول دیگر باشد.
‏یکی از بازی هایی که من در کودکی عادت داشتم انجام دهم این بود که به آسمان خیره می شدم و ساعتها به ابرها نگاه می کردم و لابه لای آن ابرها می گشتم ببینم آن ابر شبیه چه شکلی می تواند باشد و آن را حدس می زدم گاهی از توی آن ماهی، گربه، شخصیتهای کارتونی، لاکپشت و چیزهایی مختلف پیدا می کردم و حتی بعضی وقتها هم این کار را با دوستانم مثل یک بازی جذاب رقابتی انجام می دادم و هر کسی شکلی پیدا می کرد آن را به بقیه نشان می داد و توضیح می داد این کار برایم خیلی جذاب و جالب بود. البته ابرها خیلی آروم آروم حرکت می کردند و من برای اینکه شکل ابر عوض بشود باید زیاد صبر می کردم.
‏این روش به درد چه کسانی می خورد به چه کاربردی می تواند داشته باشد؟
‏در کودکان و بزرگسالان جهت افزایش تمرکز و خلاقیت در تصویرسازی
‏ در طراحان، نقاشان، گرافیست کارها، انیماتورها جهت طراحی کاراکترهای منحصر به فرد، مدلسازها، علاقمندان ساخت game ، علاقمندان ساخت مجسمه و کلا علاقمندان به هنرهای تجسمی و بصری، سازندگان صنایع دستی، طراحان صنعتی، طراحان گرافیک، معماران، هنرمندان انیمیشن و ویدیو، طراحان مد، طراحان داخلی و هنرهای تزئینی و کلیه هنرهایی که با حس بینایی افراد در تعامل است.
‏چگونه تصاویر انتزاعی و خیالی بکشیم و کاراکترهایی خاص به وجود آوریم؟
‏روشی که امروز می خواهم به شما توضیح بدهم کاری شبیه به همان پیدا کردن تصویر در ابر، در کودکی می باشد ولی سریعتر و با نتیجه گیری بهتر . حرف های جدیدی برای گفتن هست حاشیه نمی روم و به طور عملی کار را انجام میدهیم و نتیجه را می بینیم.
‏برای شما چندین الگو حدود 25 طرح مطابق با یک سری الگوریتم به کمک دانش برنامه نویسی ام آماده کرده ام که داخل آنها بگردید و یک شکل پیدا کنید و بکشید. این تمرین را روزانه انجام دهید و هر روز فقط کافی است حداقل دو طرح پیدا کنید و حداقل 21 روز این تمرینات را انجام دهید. برای هر تصویری که می کشید از خود بپرسید آن چیست؟ و یا چه نامی می تواند داشته باشد؟ و قابلیتها و تواناییهای آن چه می تواند باشد؟ اگر دوست داشتید این موارد را در همان صفحه یادداشت کنید یا همینکه با خود بگوئید کافی است. پس از آنکه 4 تصویر پیدا کردید ببینید می توانید با آن 4 تصویر یک داستان کوتاه بگوئید یا بنویسید نیاز نیست داستان کامل باشد حتی می تواند داستان ناقص باشد مشکلی نیست و فقط در مورد این موارد فکر کنید و صحبت کنید و توضیح بدهید در حد چند جمله کافی است. برای طرح هایتان می توانید دفتری مجزا تهیه کنید و طرح هایتان را جمع آوری کنید بعدها وقتی برمی گردید و طرح هایتان را نگاه می کنید شاید باورتان نشود که شما آنها را کشیده اید .
‏ (توضیحات بیشتر داخل راهنمای اپلیکیشن می باشد)
‏مهم نیست چند سالته و کجایی و یا حتی فکر می کنی که نقاشیت خوب نیست
‏همین حالا مدادت را بردار و به راحتی با روشی که می گم، شروع به کشیدن کن !!!!!!

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده