خانه برنامه آموزشی
تندخوانی تندیلو

تندخوانی تندیلو

۳۰,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده پیام عمرانی
نسخه۱.۰
حجم۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۵/۰۹
‏‏با تندیلو تندشو!

‏همانطور که مشاهده می کنید تصاویر تمرینات نمایانگر منحصر به فرد بودن این اپلیکیشن است.

‏این تمرینات منطبق با نرم‌افزارها و اپلیکیشن های برتر جهان در زمینه تندخوانی است که برای افزایش حوزه دید و افزایش سرعت مطالعه بسیار تاثیرگذارند.

‏همچنین برخی از تمرینات تندخوانی که به صورت جزوه روی کاغذ ارائه می شوند به صورت برنامه درآمده اند.

‏به کمک این برنامه سرعت مطالعه خود را در 12 روز به صورت گام به گام مطابق با اصول و روشهای بروز تندخوانی افزایش دهید.

‏معرفی برنامه :

‏این نرم افزار شامل دو بخش مقالاتو تمریناتمی باشد.

‏1- در بخش مقالات به اصول و نکات مقدماتی تندخوانی پرداخته می شود به طور مثال: روش محاسبه سرعت مطالعه ، شیوه بر طرف کردن علل کندخوانی ، آموزش خط بری و ...

‏2- بخش تمرینات شامل تمرینات روزانه تندخوانی و تمرینات ویژه می باشد.

‏تمرینات روزانه:تمرینات اصلی تندخوانی می باشد که شامل هشت گام بوده که جمعا به مدت 12 روز به صورت روزانه فقط روزی یکبار انجام می شود . به کمک برنامه مترونوم (سنجش سرعت) که در این بخش قرار دارد شما می توانید قبل و بعد از انجام تمرینات روزانه سرعت مطالعه خود را بدست بیاورد تا بازخوردی از پیشرفت خود داشته باشید.

‏تمرینات ویژه: تمریناتی بسیار جذاب و کاربردی هستند من جمله: استروپ2و3، جستجوی کاراکتر اشتباه، تمرین معکوس خوانی، تمرینات جذاب آینه نویسی و قرینه نویسی ، شمارش اعداد ، حدس کلمه ، دوایر جنبی و تمرین پلاک می باشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۳۰,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟