استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱۰.۲.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۲
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده NetGEL
‏‏سرعت اینترنت تان به شدت کند شده و خیلی زود حجم تمام می کنید؟ پیش از آنکه بابت شکایت به سرویس دهنده زنگ بزنید اول مطمئن شوید که مشکل از جای دیگری نیست. این کاهش سرعت ممکن است به خاطر سوء استفاده افراد دیگر از شبکه وای فای شما باشد.
‏برای حصول اطمینان از این موضوع اپلیکیشنی مثل NetX در اندروید می تواند به کمک تان بیاید. این اپلیکیشن کلیه گجت های استفاده کننده از یک مودم وای فای را شناسایی می کند تا بتوانید نفوذ افراد ناشناس را تشخیص دهید.
‏البته این فقط یکی از وظایف آن است. NetX در اصل یک آنالیزور شبکه های وای فای محسوب می شود که می تواند اطلاعات کاملی را در خصوص مودم ها و دستگاه های متصل به آن ها ارائه کند.
‏آی پی و مک آدرس، قدرت سیگنال، سرعت دانلود و آپلود، پینگ و حتی نوع گجت (موبایل، لپ تاپ، تبلت، کنسول بازی و …) اطلاعاتی هستند که با NetX در مورد دستگاه های اطرافتان بدست می آورید. به غیر از این اپلیکیشن می تواند برخی اطلاعات سخت افزاری مثل میزان استفاده از CPU و RAM و فضای خالی این دستگاه ها را هم برایتان به نمایش بگذارد.
‏اما یکی دیگر از خصوصیات خوب NetX مقایسه قدرت سیگنال شبکه های وای فای روی نمودار است. به لطف نمودارهای زنده اپ وقتی وارد جاهایی مثل دانشگاه یا پاساژهای بزرگ می شوید به راحتی سریع ترین و نزدیک ترین وای فای رایگان به خود را پیدا خواهید کرد.
‏البته عملکرد این قابلیت در نقاط شلوغ و پر از شبکه های وای فای خیلی جالب نیست و ممکن است شاهد هنگ کردن و فورس کلوز شدن اپلیکیشن هم باشید. اما شکی نیست در جایی که برای انتخاب از میان 6-7 شبکه مردد هستید می تواند کاربردی ظاهر شود.
‏NetX رایگان است و می توانید در گجت های اندرویدی تجربه اش کنید. اگر احساس می کنید که یکی از همسایه ها با وای فای شما مشغول خوش گذرانی است با NetX به راحتی می توانید مچ او را بگیرید. توصیه می کنیم به هیچ وجه این اپلیکیشن کاربردی را از دست ندهید.
‏‏اضافه شدن فیلتر به آیکون های جستجو

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۸۶۱۳۷۵
١٧ تیر ١٤٠٢

‏✓ خوب هنوز نتونستم وصل شم

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر بهروز عموری
٢٥ مرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر علیرضا
١٨ تیر ١٤٠١

خوب

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط