استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Evony: The King's Return

Evony: The King's Return

بازگشت پادشاه

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۴۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۵
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۴۰۶
حجم۴۸۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده TG Inc.
‏‏یکی از بهترین بازی های استراتژی با محیطی قرون وسطایی و کاراکترهایی متفاوت،
‏ پایگاه خود را بنا کنید، سربازان تان را آموزش داده و ارتشی بزرگ تشکیل دهید، امپراطوری تان را گسترش دهید و 'شهر تاج و تخت' را تصرف کنید تا در نهایت تبدیل به پادشاه تمام سرزمین ها شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏ امکانات فوق العاده و متعدد
‏ شما میتوانید از بین 5 امپراطوری از 5 فرهنگ مختلف (آمریکا، چین، اروپا، کره و ژاپن) هر کدام را که خواستید انتخاب کنید و هر تغییری که میخواهید را در ظاهر بناها، سربازان و ... آنها بدهید.
‏ دیپلمات باشید!
‏ به یک اتحاد قدرتمند محلق شوید، با اعضای اتحاد دوست شوید و با یکدیگر به صورت صوتی یا نوشتاری چت کنید. حتی اگر همزبان هم نباشید مشکلی بوجود نمی آید چون سیستم چت بازی از قابلیت ترجمه خودکار برخوردار است. با یکدیگر گفتگو کنید، استراتژی های گروه تان را تعیین کنید و در نبردهایی حماسی پیروز شوید.
‏ فرمانده باشید!
‏ سربازان خود را از بین 4 دسته بندی متنوع انتخاب کنید، به آنها آموزش نظامی بدهید، سربازان قوی هیکل را به خدمت بگیرید و از ماشین های جنگی دوران باستان همچون منجنیق استفاده کنید تا بتوانید دشمنان خود را به زانو در آورید. نبردهای این بازی به صورت آنلاین و کاملا زنده خواهد بود.
‏ فرماندار باشید!
‏ اداره شهرهای امپراطوری به عهده شماست. از تجربیات خود به عنوان یک فرماندار استفاده کنید، جمع آوری منابع را در امپراطوری تان مدیریت کنید، به فناوری های جدیدی دست یابید و به کمک آنها از لحاظ استراتژیک به دشمن برتری پیدا کنید.
‏ پادشاه شوید!
‏ معروفترین ژنرال های طول تاریخ را به خدمت بگیرید تا در جنگ ها و توسعه شهرهایتان به شما کمک کنند. ببینید چطور ژنرال هایتان در میدان جنگ ظاهر میشوند و ارتش تان را رهبری میکنند. ضمنا میتوانید ژنرال های دشمن را نیز اسیر کرده و از آنها علیه خودشان استفاده کنید!
‏ فکر میکنید بتوانید از عهده اداره کردن یک امپراطوری بزرگ و تصرف تاج و تختش بر آیید؟
‏‏- رفع اشکال و بهبود

نظرات و امتیاز ها

۴۰۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
saeid
٢٦ اسفند ١٤٠١

چرا بازی رو فیلتر کردین ترجمه اش کنید که همه بتونیم بازی کنیم

۰ ۰
حسین
١٣ اسفند ١٤٠١

بازی عالی هست بزرگترین مشکلش اینه که بدون دور زدن شبکه نمیشه واردش شد. مایکت اگر میشه به سازندش اطلاع بدین بگن اینو یکارش کنن چون زجراوره بزور وارد بازی میشیم. وخیلی ها هم بخاطر این پاک کردن بازی رو

۵ ۰
علی روشندل
٢٩ بهمن ١٤٠١

‏✓ امکان نبرد ‏✓ امکان بازی انلاین با رفیقات ‏✓ گرافیک بالا ‏✓ نیرو های متنوع ‏✓ رقابت حساس ‏✗ با وی پی ان بالا میاد بازی عالیه کلا خیلی گرافیک فاتزی عالیه

۱۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده