استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Total Battle: War Strategy

Total Battle: War Strategy

نصب در حال دریافت
نسخه۳۱۳.۱.۲۰۷۷-arm۶۴-v۸a
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۷
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۲۳
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Scorewarrior
‏‏Total Battle شانس شما برای شرکت در یک جنگ آنلاین واقعی و نشان دادن مهارت های دفاعی ارتش و حرکات تاکتیکی است. پادشاهی ها و قلعه ها را فتح کنید و فرمان دهید، قلعه ها را اشغال کنید و از شکوه جنگ در این بازی فوق العاده RTS لذت ببرید.

ویدئو معرفی بازی

‏اکنون شما یک فرمانده جنگ هستید که از قلمرو خود دفاع می کنید و در برابر هیولاها، جادوگران و دیگر دشمنان می جنگید. برای برنده شدن در آخرین نبرد در استراتژی قرون وسطی، یک دفاع برج پایه قوی ایجاد کنید!
‏تاکتیک های خود را اختراع کنید
‏پایگاه نظامی شما نیاز به توسعه دارد: در ابتدا، شما به منجنیق ها و منجنیق ها دسترسی دارید و پیاده نظام، و بعداً، به واحدهای جدید دسترسی خواهید داشت: تایتان ها، اژدها، عنصرها و غیره. مهارت های سازنده پایه شما آینده بازی را مشخص می کند. مطمئن شوید که بهترین کار خود را انجام می دهید! استراتژی خود را برای مدیریت نیروها در ارتش خود انتخاب کنید - هر واحد توانایی های منحصر به فردی برای جنگ با هیولاها و سایر بازیکنان دارد.
‏یک جهان باز را کاوش کنید
‏برای مطابقت با سبک تاکتیکی خود، شما بر روی نقشه جهان در میان بیابان ها، جنگل ها و رشته کوه ها علایق منحصر به فردی پیدا می کند. انبوهی از هیولاها، معادن متروکه، عرصه های بسته، و دخمه های پر از گنج! هر استراتژی برنده جنگ نیست! اما با فداکاری، برنامه ریزی دقیق، و مدیریت خوب، یک اقتصاد قوی ایجاد خواهید کرد!
‏قهرمانان خود را ارتقا دهید
‏نه تنها ارتش شما برای یک استراتژی برنده ضروری است. شما قهرمانان مهارت های مختلفی برای بهترین برخورد در موقعیت های مختلف دارید. تجهیزات خود را بسازید و قهرمانان خود را مانند بهترین بازی های RPG ارتقا دهید!
‏نبردهای آنلاین
‏بهتر است که ترکیبی از استراتژی و تاکتیک برای پیروزی در جنگ داشته باشید: قبیله هایی با اعضایی از سراسر جهان برای رویاهای خود می جنگند. در این بازی آنلاین به نزدیکترین دوستان خود کمک کنید و با هم به دستاوردها برسید. تصرف مناطق، صعود به بالای نمودارهای رتبه بندی، و مهمتر از همه - حمایت هزاران متحد نشان شما را در تاریخ خواهد گذاشت.
‏Total Battle یک استراتژی MMO تاکتیکی است، به زبان انگلیسی و ترجمه شده به ده زبان دیگر این بازی به طور مداوم به روز می شود و دوره های تاریخی اخیراً اضافه شده است: از دوران باستان تا قرون وسطی و سپس تا عصر اکتشاف. اجزای آنلاین و پشتیبانی دستگاه اغلب برای بهبود بازی به روز می شوند. به یک جامعه عظیم از دوستداران تاکتیک بپیوندید! یک امپراتوری بسازید و برنده شوید!
‏این یک جنگ RPG عظیم قرون وسطایی است! آیا می خواهید زنده بمانید؟ لطفاً وقتی دشمن چهره خود را نشان می دهد تسلیم نشوید. بساز و تا آخر بجنگ!
‏‏رفع اشکال و بهبود پایداری

نظرات و امتیاز ها

۱۲۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۶۷۲۲۱۵
٣ روز پیش

مال من هم با فیلطر شیکن هم کار نمیکنه

۰ ۰
Badboy
٦ اسفند ١٤٠١

‏✗ طول میکشه یاد بگیری ‏✗ یادبگیری ، کسی حریفت نمیشه ‏✗ خیلی سرگرم کننده است سطوح بالاش به عمرم کامل ترین بازی استراتژی که دیدم اینه ، نسخه pc هم داره میشه از اونجا وارد اکانتم شد

۶ ۳
pparham
٦ بهمن ١٤٠١

داداش باید با فیلتر شکن برید تو من یه کی رو میشناسم میفروشه

۱۹ ۲۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید