استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Lineage 2: Revolution

Lineage 2: Revolution

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۰.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۴۹
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Netmarble
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏یک بازی نقش محور جالب با گرافیک سه بعدی فوق العاده و گیم پلی هیجان انگیز که برای ساخت آن از موتور Unreal Engine 4 استفاده شده است،
‏با امکان مبارزه تا 200 کاربر به صورت آنلاین با هم،
‏قدم در دنیایی خیالی و بس وسیع بگذارید، با هزاران کاربر دیگر متحد شوید یا با دوستان تان گروه تشکیل دهید، وارد سیاهچال هایی خطرناک شوید و با کمک هم هیولاهایی ترسناک و بسیار قوی تر از خود را از بین ببرید.

ویدئو معرفی بازی

‏زمان آن رسیده تا قهرمانان جدید خود را نشان دهند، فصلی جدید را در تاریخ رقم بزنند و دنیا را از شر تاریکی ها نجات دهند.
‏اکنون وقت انقلاب است!
‏نبردهای آنلاین نفس گیر
‏در این بازی هم میتوانید به صورت تک به تک با کاربران دیگر آن هم در فضایی باز و وسیع مبارزه کنید یا اینکه در نبردهای پنجاه به پنجاه 'محاصره قلعه' شرکت کنید.
‏گرافیکی بی نظیر
‏در ساخت این بازی همانطور که گفته شد از موتور Unreal Engine 4 استفاده شده است. این یعنی گرافیک این بازی پا را حتی از بهترین گرافیک های متصور برای بازی های موبایلی فراتر گذاشته است؛ گرافیکی که شاید تا به حال در بازی های موبایلی ندیده باشید.
‏فضایی باز و وسیع
‏قدم در محیط باز و وسیع این بازی بگذارید و همراه با هزاران کاربر دیگر از سراسر دنیا به کاوش در آن، کشف آیتم ها و مکان های جدید و فتح مناطق جدید مشغول شوید.
‏گروه ها و دسته ها
‏با دوستان تان، هم گروهی هایتان یا کاربران دیگری از سراسر دنیا تشکیل یک دسته بدهید، در نبردهای نفس گیر گروهی شرکت کنید یا قدم در سیاهچال های مخوف بگذارید و با کمک هم هیولاها و ابرشرورهایی بسیار قدتمندتر از خود را به زیر بکشید و به آیتم هایی بسیار ارزشمند دست پیدا کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- New Episode & Max Level Expansion (Lv. 560)
- Legendary Talisman Added
- New Reputation System
- New Agathion & Costume Added
- In-game Events

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده