خانه برنامه کسب و کار
TronWallet: Bitcoin Blockchain Wallet

TronWallet: Bitcoin Blockchain Wallet

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۹
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Klever Wallet: Bitcoin, Ethereum, TRX & Crypto
‏‏برنامه TronWallet یک کیف پول کریپتوکارنسی ساده و امن برای بیت کوین و سایر کوین ها و دارایی های ارزی است. با بیش از 180،000 دانلود از 183 کشور جهان. TronWallet کاربران جهانی علاقه مند به بلاک چین و دارندگان ارزهای رمز دار را جلب می کند. این کیف پول به 30 زبان مختلف در دسترس است. برنامه غیرمتمرکز TronWallet دارای یک رابطه ساده و پورتالی بسیار امن به دنیای بلاکچین، بیت کوین و سایر کوین های کریپتوکارنسی است.
‏ با این برنامه، کاربران می توانند کریپتو خود را بدون هیچ هزینه ای ارسال و دریافت کنند، کوین ها و ارزهای خود تعویض کنند . همچنین از Smart Contracts استفاده کنند.
‏ این برنامه از مکانیزم امنیتی پیشرفته ای استفاده می کند به صورتی که از کلید های خصوصی کاربران محافظت می کند و با بهره گرفتن از جدیدترین فناوری برای رمزگذاری، کلیدهای خصوصی و اطلاعات حساس را فقط در تلفن خود کاربران در دسترس قرار می دهد. این به این معناست که شما صدرصد مالکیت و کنترل بیت کوین، TRON و سایر رمزها و TRX خود را دارید و هیچ شخص دیگری نمی تواند به کلیدهای خصوصی شما دست یابد.
‏ معاملات کوین، به صورت مستقیم، ایمن و سریع انجام می شود و بلافاصله در بلاکچین ثبت می شود.
‏ این برنامه به شما این امکان را می دهد از بزرگترین اپلیکیشن ها از بلاک چین در بازیها، سرگرمی ها، امور مالی و دیگر برنامه ها استفاده کنید.
‏ برنامه TronWallet یک راه حل امن در یک p2p برای هر نوع معاملات ارز دیجیتال است که مدیریت کریپتوکارنسی را برای کاربران آسان می کند.
‏ تیم ما نسخه های به روز شده را به طور منظم منتشر می کند و مطمئن می شود که هر کاربر به جدیدترین نسخه فنآوری ای که در بلاک چین، موجود است دسترسی دارد.
‏ ویژگی های TronWallet:
‏ حریم خصوصی : نیاز به هیچ اطلاعات شخصی برای ورود یا ثبت نام وجود ندارد.
‏ ارسال و دریافت رایگان برنامه
‏ رابط کاربری آسان برای شما امکان تجربه سریع را فراهم می کند.
‏ کلیدهای شما متعلق به شما و کاملا خصوصی است.
‏ شما صاحب رمزپایه خود هستید.
‏ امن ترین و مطمئن ترین منبع برای نگهداری پول دیجیتال در یک دستگاه تلفن همراه
‏ یکی شدن با QR اسکنر
‏ تاریخ معامله برای بیت کوین و...
‏ برنامه را باز کنید و با مکانیزم امنیتی ایمن تری مانند Face ID و اثر انگشت به کلیه قابلیت ها دسترسی پیدا کنید.
‏ کلید خصوصیتان در تلفن هوشمند شما هرگز به جایی ارسال نمی شود. هیچ کس در TronWallet نمی تواند به کلید خصوصی شما دسترسی پیدا کند. هرگز رمز 12 کلمه ای خود را به اشتراک نگذارید.
‏ اگر کلید خصوصی خود را گم کنید یا آن را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید، امکان بازیابی وجوه شما وجود نخواهد داشت.
‏ TronWallet پشتیبانی:
‏ کیف پول Bitcoin
‏ کیف پول TRON
‏ کیف پول BitTorrent
‏ کیف پول TRC10
‏ کیف پول TRC20
‏‏مشکلات عملکردی بر طرف شد.
‏مشکلات جزئی تجربه‌ی کاربران بر طرف شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟