خانه برنامه امور مالی
Exodus: Crypto Bitcoin Wallet

Exodus: Crypto Bitcoin Wallet

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۵
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده Exodus Movement, Inc.
‏‏با استفاده از Exodus حساب رمزارزهای خود را به راحت ترین شکل ممکن مدیریت کنید. این برنامه شما را قادر می سازد تا در یک محیط کاربری روان و کاملا امن ارزهای دیجیتال خود را مدیریت کنید.
‏ امکان خرید و فروش لحظه ای ارزهای دیجیتال از قابلیت های اصلی این برنامه است که شما را از مراجعه به سایرین کاملا بی نیاز می کند. بعد از انجام خرید و فروش نیز می توانید با استفاده از همین اپ رمزارز خود را تبدیل به ارزهای رایج مثل دلار یا یورو کنید.
‏ امنیت بالا و پشتیبانی از تمامی رمزارزهای موجود نیز دیگر قابلیتی است که یان اپلیکیشن برای شما فراهم می کند. اگر به جز بیت کوین صاحب ارزهای دیجیتال کمتر شناخته شده هستید، نگران نباشید می توانید با همین اپ همه آن ها را خرید و فروش کنید.
Exciting times when we add new coins! The FTX token, FTT (ERC-20), is now supported for secure storage and fast exchanges.

Since we’re proud of our design, we’d also like to mention that we’ve woven a new color into the LOOM logo.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟