استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Life Choices: Life Simulator

Life Choices: Life Simulator

نسخه۱.۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۵۰
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده RH POSITIVE
‏‏آیا حوصله بازی های به اصطلاح شبیه سازی زندگی را ندارید که انتخاب هایی که انجام می دهید بی فایده است؟ سپس Life Choices را امتحان کنید! از سازندگان Brain Test Tricky Puzzles، Brain Test 2 Tricky Stories و Who Is؟ معماهای حیله‌آمیز!

ویدئو معرفی بازی

‏یونیکویل به کمک شما نیاز دارد زیرا شهر به تعمیر و بازسازی نیاز دارد. افراد جدیدی را به شهر بیاورید، زندگی آنها را بازی کنید، اهداف را کامل کنید و شهر را در مقابل چشمان خود دوباره متولد کنید.
‏در این بازی شبیه سازی زندگی به هر کسی تبدیل شوید و آزادانه خود را بیان کنید. ده ها شخصیت خلق کنید، تمام زندگی خود را از تولد تا مرگ زندگی کنید و در طول مسیر انتخاب های دشواری داشته باشید. تمام ذره های زندگی را زندگی کنید.
‏Life Choices یک بازی شبیه سازی زندگی سرگرم کننده، تعاملی و جالب پر از شگفتی است. بیش از 1000 انتخاب برای شما وجود دارد که می توانید با شکل دادن به زندگی شخصیت های خود و تصمیم گیری در مورد سرنوشت آنها انتخاب کنید. از ابتدا به عنوان یک نوزاد شروع کنید و به یک فرد مسن تبدیل شوید.
‏مهارت های خود را بسازید!
‏هنگامی که با سختی های زندگی مبارزه می کنید، روی هوش، قدرت و هنر خود کار کنید. هر انتخابی بر مهارت های شما تأثیر می گذارد و مهارت های شما بر نتیجه انتخاب های شما تأثیر می گذارد. آیا شما یک خشن بی فکر خواهید بود؟ یا یک هنرمند ضعیف؟ یا کسی که کامل است؟ یا یک شهروند نمونه قبل از مرگ؟ همه چیز به شما بستگی دارد!
‏یک شهر بسازید!
‏خانه های Unicoville را بازسازی کنید و شهر را دوباره شکوفا کنید. از میان انواع مختلف خانه انتخاب کنید و سبک خود را ایجاد کنید. از گرافیک سه بعدی شهر لذت ببرید.
‏یک خانه بسازید!
‏از یک خانه کوچک شروع کنید و در حین بازی قفل خانه های بزرگتر را باز کنید. ده ها اتاق را مطابق میل خود سفارشی کنید و مبلمان را از یک کتابخانه وسیع انتخاب کنید. همه اشیاء به زیبایی به صورت سه بعدی ارائه می شوند.
‏یک شغل را انتخاب کنید!
‏چندین شغل و مسیر شغلی برای انتخاب وجود دارد. به عنوان پزشک، پلیس، دانشمند، رئیس جمهور، مافیوز یا آشپز کار کنید. دانشگاه را تمام کنید تا فرصت های شغلی بهتری پیدا کنید. شما حتی می توانید به حرفه های دیوانه وار بروید و یک ابرقهرمان یا یک پادشاه شوید. اگر کار کردن را دوست ندارید، می‌توانید به‌عنوان یک بیکار زندگی کنید و از راه‌های مختلف درآمد کسب کنید.
‏خانواده داشته باشید!
‏می‌توانید با شخصیت خود عشق پیدا کنید و ازدواج کنید. همانطور که پیوند خود را توسعه می دهید، فرصت هایی برای ایجاد فرزند نیز خواهید داشت. رشد فرزندتان را در مقابل چشمانتان ببینید. انتخاب های بسیار سختی برای والدین داشته باشید.
‏خوب یا بد شوید!
‏این بازی پلکانی به بهشت ​​نیست. مجبور نیستی آدم خوبی باشی. شما می توانید انتخاب کنید که شیطان نیز شوید. به عنوان کسی که خوب یا بد است، به بهترین وجه در تابلوهای امتیازات Karma بجنگید.
‏انتخاب‌های سختی داشته باشید!
‏با سیستم معضل، شخصیت‌های شما هر از گاهی با انتخاب‌های سختی روبه‌رو می‌شوند. شما باید با دقت تصمیم بگیرید، زیرا عواقب آن جدی و موثر است.
‏PLAY STORY LIVES!
‏Life Choices به شما امکان می دهد شخصیت های منحصر به فرد خود را بسازید، اما می توانید شخصیت های داستان را نیز بازی کنید و به آنها کمک کنید تا به موفقیت برسند. اهداف زندگی آنها به مردیت کمک کنید تا فضانورد شود یا به جف کمک کنید تا انتقامش را بگیرد. تمام قسمت های زندگی را با داستان های جالب زندگی کنید.
‏ویژگی ها:
‏● رایگان برای دانلود، رایگان برای بازی، و رایگان برای لذت بردن. بدون هزینه پنهان.
‏● بیش از 1000 انتخاب برای انجام دادن.
‏● ده ها مجموعه شخصیت های مختلف.
‏● شخصیت های خود را نام ببرید.
‏● گیم پلی خانوادگی و بدون محتوای صریح.
‏● تصاویری سه بعدی شهر و خانه.
‏● شهر را مطابق میل خود سفارشی کنید. خانه های خود را طراحی کنید.
‏● خانه خود را با گزینه های زیادی سفارشی کنید.
‏● داستان زندگی پر از رویدادهای هیجان انگیز را پخش کنید.
‏● موقعیت های طنز و رویدادهای غافلگیرکننده.
‏● تعداد نامحدودی از شخصیت ها ایجاد کنید.
‏● برای تابلوهای برتر Karma بجنگید.
‏● همه انتخاب‌ها مهم هستند.
‏● عشق خود را پیدا کنید.
‏● با سیستم ثروت ثروتمند شوید.
‏● ده‌ها پایان مختلف.
‏● گیم پلی اعتیاد آور و آرامش بخش.
‏● بدون اینترنت بازی کنید.
‏● بازی ساده و بسیار اعتیادآور.
‏● به صورت آفلاین بازی کنید.
‏از آن لذت ببرید!
‏‏تجربه کاربر با تبلیغات بهینه شده است. حالا شما می توانید تمام انتخاب ها را به صورت رایگان باز کنید!!!

نظرات و امتیاز ها

۵۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر kowsar
١٢ بهمن ١٤٠٢

‏✓ نصب ‏✗ نکن وگرنه گوشیت میره هوا

میپسندم۳ نمیپسندم۷
عکس کاربر شیرکاکائو
١٧ آبان ١٤٠٢

‏✓ تکراری نیست ‏✗ خیلی تبلیغ داره

میپسندم۱۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر فاطی
١٠ شهریور ١٤٠٢

بد نیست یکم که بگزره تکراری میشه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده