استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Judgment Day: Angel of God

Judgment Day: Angel of God

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۶۵
حجم۱۷۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Matchingham Games
‏‏روز قیامت است و شما اینجا هستید. آه خدای من! به عنوان فرشته خدا، قضاوت در روز حساب بر عهده شماست! این ماموریت شماست، شما مسئول قضاوت و تعیین سرنوشت پس از مرگ همه ارواح هستید! بهترین بازی‌های بهشت ​​یا جهنم را انجام دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏روز داوری: فرشته خدا، بهشت ​​یا جهنم، نوعی بازی شبیه‌ساز زندگی پس از مرگ است که شما در آن قضاوت می‌کنید. شما تصمیم خواهید گرفت که چه کسی مقصر است، چه کسی مجرم است، چه کسی بی گناه و مقدس است سپس بهشت ​​یا جهنم را انتخاب کنید تا بعد از قضاوت بفرستند. گاهی اوقات باید آنها را با دستگاه دروغ سنج بازجویی کنید. در این زمینه یک بازی پلیسی لذت بخش است. مواظب باش! ممکن است مرگ در راه باشد! خدایا! این لحظه بزرگی است که شما تصمیم می گیرید که آیا هر یک از آنها یک فرشته یا شیطان هستند. تصمیم بگیرید که آیا آنها خوب هستند یا بد. همه آنها را قضاوت کن!
‏آنها در این دنیا در روز قیامت برای تو اعتراف خواهند کرد که در دنیا چه کرده اند. خود را به عنوان یکی از استادان کارآگاه ثابت کنید. قدیس را نجات دهید، گناهکار را مجازات کنید. آیا آنها را به پلکانی به بهشت ​​خواهید برد؟
‏در روز رستاخیز، فرقی نمی‌کند که یک ستاره راک باشید یا یک شلوغ خیابان. در آخرت همه در پیشگاه خداوند برابرند و کلمات مشابهی برای گفتن دارند: اوم، خدایا نجاتم بده، بی گناه، حتی قدیس. آنها در اولین پله پلکان بهشت ​​هستند، اما غافل از اینکه شما بهترین استاد کارآگاه هستید. آنها را با کمک یک دروغ سنج بازجویی کنید و آنها را قضاوت کنید. شما می توانید بی گناهان را نجات دهید و گناهکاران را مجازات کنید. آیا این یک مرگ در راه است؟ خدایا! وقت آن است که همه آنها را قضاوت کنیم.
‏در اینجا آنها هستند:
‏شما قبلاً اکثر آنها را می شناسید. آنها افراد مشهوری هستند. شخصیت‌ها آثار خود را در تاریخ به جا گذاشتند: فرماندهان، امپراتورها، ملکه‌ها، پادشاهان، مشاهیر، روشنفکران، موسیقی‌دانان، شیادان، دانشمندان، شخصیت‌های فیلم و کارتونی. آیا آنها فرشته هستند یا شیطان؟ آیا آنها خوب هستند یا شر؟ زمان تصمیم گیری است!
‏بعضی از آنها افراد عادی با زندگی عادی هستند. پزشکان، معلمان، دانش آموزان، فعالان، صاحبخانه ها، دزدان و هیاهوی خیابانی و غیره. همه آنها می گویند omg! اما مراقب باشید، مرگ در راه است! برای پلکان بهشت ​​آماده شوید، پنجره‌ای که به روی سرنوشت آنها باز می‌شود.
‏هنگامی که کارهای خوب و بد آنها را می‌دانید، متوجه می‌شوید که چه کسی به چه دلیلی در این نوع بازی‌های پلیسی مقصر یا بی‌گناه است.
‏آیا مایلید به عنوان یک کارآگاه و منصف حکمرانی دلایل اصلی اقدامات آنها را جستجو کنید؟ در این شبیه ساز زندگی پس از مرگ به استاد بزرگ همه استادان کارآگاه تبدیل شوید. اکنون می توانید قضاوت کنید و سرنوشت آنها را تعیین کنید!
‏ویژگی های بازی:
‏- تصمیم بگیرید که به بهشت ​​بروند یا جهنم 🔥🌈
‏- برای فرستادن آنها به بهشت ​​یا جهنم به راست یا چپ بروید< br>- با استفاده از دروغ سنج از آنها بازجویی کنید
‏- آنها را مجبور کنید به گناهان خود اعتراف کنند 😈
‏- سکه ها را جمع آوری کنید و از آنها برای اعتراف شخصیت ها استفاده کنید
‏- این به شما بستگی دارد که آخرین فرصت را به آنها بدهید< br>- پوسته های جدید فرشته را باز کنید 😇
‏- مینی بازی های لذت بخش
‏- یکی را بسوزانید، یک سطح را ذخیره کنید 🔥🌈
‏- بدترین تست را انتخاب کنید
‏- سطوح ویژه با شخصیت های معروف
‏ - روح ها و بدن ها را مطابقت دهید
‏- تصمیم بگیرید که آیا هر شخصیت یک فرشته یا شیطان است 😇😈
‏- ممکن است مجبور شوید مانند استاد بزرگ استادان کارآگاه رفتار کنید
‏- همه آنها را قضاوت کنید و تصمیم بگیرید که آیا آنها هستند یا خیر. خوب یا بد.
‏بهشت و جهنم را اداره کنید! اوه خدا، اومگ! قاضی روز عذاب بودن کار سختی است! عادلانه و ایمن عدالت باشید. قضاوت مستلزم مهربانی اما عادل بودن است!
‏اگر دوست دارید بازی های قاضی، بازی های خدا، بازی های شبیه ساز زندگی پس از مرگ و بازی های پلیسی انجام دهید، این بازی برای شما مناسب است. روز قیامت: بهشت ​​یا جهنم بهترین ترکیب اینهاست. شما می توانید بهترین استاد کارآگاه باشید در حالی که سوژه هایی مانند شلوغی خیابانی در ابتدای راه پله به بهشت ​​منتظر مرگ هستند. اکنون، لحظه سرنوشت سازی است که با آنها مانند یک فرشته یا شیطان رفتار شود. آنها بسته به اینکه خوب یا بد باشند، آنچه را که لیاقتش را دارند به دست خواهند آورد. بیایید همه آنها را قضاوت کنیم. سرنوشت آنها را تعیین کنید.
‏اکنون به صورت رایگان دانلود کنید و از بازی سرگرم کننده لذت ببرید!
- Performance improvements
- Bug fixes

نظرات و امتیاز ها

۶۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
sakura cockatiel
٧ ساعت پیش

خیلییییی بده جز مرحله اول هیچی نداره

۰ ۰
بردیا فیضی
٣ روز پیش

والا بعد از مرحله اول نمیاره من فیلمش را دیدم حال کردم ولی الان که نمیاره شاید برای من به غیر از کالاف بهترین بازی من بود ولی نمیاره بعد از مرحله ۱ لطفا لطفا لطفا نصب نکنید

۰ ۱
گورهای هیتلر
١٨ فروردین ١٤٠٢

‏✗ جز مرحله‌ی اول نمیاره باید درست شه قبلن خیلی خوب بود

۱۳ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده