استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
Glitch Video Maker - Glitch Video Effects

Glitch Video Maker - Glitch Video Effects

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۱
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۵۳
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Pibu-video maker, Music Video Maker, video editor
‏‏Glitch Video Effect بهترین ویرایشگر ویدیو و ویرایشگر عکس برای ایجاد ویدیوهای یکپارچهسازی با سیستمعامل است. می توانید جلوه های VHS، جلوه های اشکال، جلوه های فیلمی و همچنین جلوه های ویدیویی قدیمی را اضافه کنید.
‏از ویرایشگر ویدیوی Glitch ما برای افزودن جلوه های سبک اشکال به ویدیوهای خود استفاده کنید. .
‏اثر ویدیوی خطا
‏افکت‌های ویدیویی فوق‌العاده جالب هستند، اما جلوه‌های ویدیوی Glitch ما چیزهای بیشتری از افکت‌ها را ارائه می‌دهد. ویرایشگر ویدیوی Glitch واقعا قدرتمند است، اما استفاده از آن بسیار آسان است. این یک مجموعه خلاقانه کامل برای سازندگان محتوا مانند شما است! ما همیشه ابزارهای خلاقانه جدیدی را اضافه می کنیم و دوست داریم بدانیم در آینده چه چیزی را می خواهید ببینید.
‏ویرایشگر ویدیوی Glitch
‏Glitch Video Maker - Glitch Video Effects بهترین برنامه ای است که استفاده از آن بسیار آسان است. برای ایجاد فیلم های شگفت انگیز با جلوه های نقص در کمترین زمان.
‏با ویرایشگر ویدیوی glitch به صورت رایگان جلوه های چندگانه اشکال را به ویدیوهای خود اضافه کنید. ویدیوهای عالی برای رسانه های اجتماعی خود ایجاد کنید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
‏به سرعت آنها را ایجاد و با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را با مهارت های ویرایش ویدیو خود شگفت زده کنید. اشکالات، Vaporwave، Grainy، trippy، Vintage، Old TV، Noise، Distortion، Mirrors، جلوه های زیبایی شناختی و بسیاری موارد دیگر را اعمال کنید.
‏Glitch Video Maker
‏برنامه جلوه ویدیوی glitch که برنامه فوق العاده شگفت انگیزی است که شما را ویدیو در عرض چند دقیقه شبیه یک جلوه ویدیویی نقص به نظر می رسد. این امکان اشتراک گذاری ویدئو را در رسانه های اجتماعی پس از تبدیل آن به یک افکت ایراد می دهد.
‏ویرایشگر عکس یکپارچهسازی با سیستمعامل
‏ویرایشگر عکس یکپارچهسازی با سیستمعامل مجموعه ای از جلوه های عکس قدیمی و فیلترهای قدیمی را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند به روزگار برگردید. زمانی که ما شاد و جوان هستیم.
‏اثر Glitch
‏Glitch Video Effect همچنین یک سازنده ویدیو رایگان و Glitch Effect است که ساده ترین ابزارهای ویرایش ویدیو را برای ساختن ویلاگ/ویدیوهای شیک ارائه می دهد. با چند ضربه، یک ویدیوی چشم نواز همراه با افکت ویدیوی جادویی، فیلتر فوق العاده نشان داده می شود.
‏از اینکه از Glitch Video Maker - برنامه جلوه های ویدیوی Glitch استفاده کردید متشکریم.

نظرات و امتیاز ها

۱۵۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اسداله عمو
٧ دی ١٤٠١

خیلی بده من داسمش می خواستم کجای این دابسمشه؟دست سازندش درد نکنه ولی مورد نظر من قرار نگرفت😏😑😶

۷ ۷
🌻INFP🌻
١٩ آبان ١٤٠١

این الان کجاش افکت زیادی داره کمه که😶😑

۱۷ ۶
:(slin
١٠ دی ١٤٠١

بهترین برنامه ای که دیده بودم بهتون توصیه میکنم دانلود کنید و از استفاده کردنش لذت ببرید

۱۰ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط