استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tractor parking 3D Farm Driver

Tractor parking 3D Farm Driver

نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Artik Games
‏‏آیا شما برای شروع کار کشاورزی خود را در این شبیه ساز کشاورزی جدید است که شما می توانید به صورت رایگان در تلفن همراه خود و یا در قرص خود را دانلود کنید! اگر تا به حال فکر کرده اید که آن را به عنوان یک کشاورز هستید، و می خواهید بدانید که چگونه احساس می کند در یک تراکتور قدرتمند و در سراسر زمین کشاورزی مسابقه می کند. شما عاشق بازی های تراکتور هستید و می خواهید تجربه کنید چگونه احساس می کنید یکی از این ماشین ها را در اطراف خود بکشید، کشاورز شانس شماست! این بازی پارکینگ سه بعدی یک نوع شبیه ساز رانندگی است، اما بعد از آن در یک محیط مزرعه ای است. ما معتقدیم پارکینگ تراکتور - بازی مزرعه اگر به دنیای کشاورزی 3D علاقمندید، به شما یک تجربه کشاورزی خوش خیم می دهد.

ویدئو معرفی بازی

‏شما در نهایت می توانید بهترین راننده تراکتور 3D در جهان شوید، این بازی مزرعه ای است که هر راننده تراکتور رویایی است! این بازی پارکینگ سه بعدی همه چیز در مورد رانندگی تراکتور خود را در سریعترین زمان ممکن در نقطه مناسب در جایی در مزرعه است.
‏پارکینگ تراکتور - ویژگی های مزرعه 3D
‏· انتخاب یکی از چهار رنگ مختلف در دسترس است.
‏· با 20 مزارع مختلف مزرعه 3D پارک یکی از سرگرم کننده ترین بازی بازی پارکینگ
‏· محیط زیبا 3D، که در آن شما می توانید تراکتور خود را درایو کنید
‏آخرین بازی پارکینگ ما را بازی کنید و بهترین راننده تراکتور در جهان شوید. بنابراین اگر دنبال یک بازی تراکتور هستید که برای تمام سنین مناسب است و بسیار سرگرم کننده است. این بازی به طور کامل دوستانه کودکی است و هیچ ویژگی عادی ای را در اختیار شما قرار نمی دهد که باعث می شود این بازی پارکینگ 3D برای کودک شما مناسب باشد.
‏تراکتور خود را آماده کنید، این زمان کشاورزی است!
‏لطفا از امتیاز بازی ما استفاده کنید، دوست داشتم صفحه فیس بوک ما و یا ما را در توییتر دنبال کنید!
‏فیس بوک - https://www.facebook.com/VascoGames
‏توییتر - https://twitter.com/VascoGames

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده