استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
18 Wheels Trucks & Trailers

18 Wheels Trucks & Trailers

نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۷/۱۳
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۸
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Artik Games
‏‏18 Wheels کامیون و تریلر جدید بازی پارکینگ جدیدی از VascoGames است. 18 چرخ کامیون و تریلر یک بازی بسیار شبیه سازی رانندگی است که برای یک بار در مورد رانندگی سریع و پر از اتومبیل های با سرعت بالا صحبت نمی کند. این بازی همه چیز درباره کامیون و تریلر و رانندگی دقیق است. نقطه این بازی به پایان رسیدن به عنوان اول در خط پایان و یا در مورد مسابقه با رقبا است که سعی خواهد کرد تا شما را از جاده ها. هدف این شبیه ساز رانندگی سه بعدی این است که یاد بگیرند چگونه یک راننده بزرگ 18 چرخ را در اطراف حرکت دهند. در این بازی پارکینگ 3D شما به مهارت اصلی مهارت راننده کامیون نیاز خواهید داشت.

ویدئو معرفی بازی

‏در پایان این بازی رانندگی شما تمام الزامات را برای رانندگی در یک ماشین بزرگ خواهید داشت. این بازی رانندگی 3D مهارت های خود را در پارکینگ، پیوستن و رها کردن تریلر تست می کند. همه چیزهایی که شما باید به عنوان یک راننده کامیون در زندگی واقعی بدانید. این توانایی های اساسی برای موفقیت حمل کالا و سایر وظایف راننده کامیون ضروری است. در ابتدا شما ممکن است فکر کنید این است که آن را طول می کشد تا یک کامیون گیرنده، اما صبر کنید و برای خودتان ببینید. این ممکن است در ابتدا به نظر می رسد آسان است، اما با فیزیک کامیون واقعی در این شبیه ساز راننده کامیون 3D شما نیاز به کار سخت برای کامیون خود را تحت کنترل کامل. شما نه تنها نیاز به مراقبت از کامیون خود دارید بلکه تریلر و رفتار آن را نیز باید در نظر داشته باشید.
‏شروع به یادگیری کامیون های مانور با تریلرها چیز دیگری است و سپس در یک ماشین ورزشی یا یک اتوبوس رانندگی می کند. این معامله واقعی است و اگر همیشه به رانندگی یک کامیون بزرگ احتیاج دارید، این شانس شماست. موتور را ببندید و سوار با 18 چرخ کامیون و تریلر لذت ببرید!
‏18 چرخ کامیون و تریلر - ویژگی های 3D رانندگی شبیه ساز
‏کامیون کامیون بزرگ و گرافیک چشمگیر درست در دستگاه تلفن همراه شما
‏ساده برای بازی در دسترس است برای هر سنی است
‏مقدار زیادی از سطوح شبیه ساز رانندگی 3D
‏بیشتر به نظر می رسد چالش برانگیز است
‏کامیون خود را در فضای پارکینگ مناسب قرار دهید
‏هر سطح یک مسابقه در برابر ساعت است، پس عجله کنید و سریع کامیون خود را پارک کنید
‏یاد بگیرید چگونه درایو را در کنار یک مجتمع صنعتی رانندگی کنید و کامیون و تریلر خود را پارک کنید. امیدواریم از این بازی پارکینگ لذت ببرید و با خیال راحت رانندگی کنید. لطفا با امتیاز دادن به بازی ما و یا دوست داشتن صفحه فیس بوک ما و یا دنبال ما در توییتر!
‏فیس بوک - https://www.facebook.com/VascoGames
‏توییتر - https://twitter.com/VascoGames

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرعباس رحیمی
١٢ اسفند ١٤٠٢

خیلی بازیه بدی هست ، البته ۲۵ مگ چیزی نیست براش ناله کنم .

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر سلطان ELX مشکی شوتی
٣١ اردیبهشت ١٤٠٣

Howo آ شغا ل ترین کامیون جهان

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر پرهام
١٧ دی ١٤٠٢

خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده