خانه بازی استراتژی
Ships of Battle - Age of Pirates - Warship Battle

Ships of Battle - Age of Pirates - Warship Battle

عصر دزدان دریایی

تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۶۱
حجم۲۲۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Go Vuzzle
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏عصر طلایی دزدان دریایی بار دیگر از راه رسیده است!
‏قرن هجدهم میلادی، دریاهای منطقه کارائیب. زمانی که جزیره باهاما و کوبا تحت فرمان حکمرانان اسپانیایی هستند. ناوگان دریایی امپراطوری اسپانیا اکنون بر دریاهای کارائیب مسلط شده است ولی این بدان معنا نیست که دزدان دریایی که سالها در این آبها بودند به این سادگی ها عقب نشینی میکنند!
‏وقت آن است که منابع مورد نیازتان را گرد آورید، گروهی از دزدان دریایی تشکیل دهید، قدم در آبهای کارائیب بگذارید و هر کشتی که سد راهتان میشود را از سر راه بردارید!
‏کاپیتان شجاع کشتی دزدان دریایی
‏آن کسی نیست مگر شما! سوار بر کشتی تان شوید، در آبهای کارائیب دریانوردی کنید و کوبا، جزیره باهاما و دیگر جزایر منطقه کارائیب را ببینید. کشتی دزدان دریایی شما باید به برترین توپ ها مجهز باشد تا در نبردهای دریایی در برابر کشتی های دیگر کم نیاورید. بعد از شکست کشتی های دیگر میتوانید اموال شان را به غارت ببرید و آنها را در بندر دزدان دریایی به فروش برسانید.
‏هر دزد دریایی یک جزیره میخواهد و جزیره شما هم جزیره ای کامل و مثال زدنی است!
‏شما میتوانید هر بنایی که خواستید را در جزیره تان بسازید. در واقع جزیره در حکم پایگاه شماست. شما رئیس دزدان دریایی هستید و از این رو تمام کارهای مدیریتی به عهده شماست! کشتی های جدید بخرید، کشتی های فعلی خود را ارتقا دهید و اموال غارت شده خود را در ضیافتگاه جزیره به فروش برسانید یا آیتم هایی که به آنها نیاز دارید را همان جا بخرید. این بازی همان چیزهایی را در اختیار شما میگذارد که یک دزد دریایی آرزویش را دارد! ضمنا بازی دارای یک سری ماموریت های یک دقیقه ای هست که در آنها باید همه چیز را در عرض یک دقیقه تمام کنید!
‏دنیایی اسرار آمیز برای کشف کردن
‏در قرن هجدهم جزیره باهاما، کوبا و حتی ترینیداد مملو از اسرار باستانیان بودند. همچنان که در دریاهای کارائیب دریانوردی میکنید میتوانید به این اسرار نیز پی ببرید.
‏ویژگی ها:
‏- امکان انتخاب کشتی خود از بین 15 کشتی مختلف مخصوص دزدان دریایی و ارتقای آن
‏- لحاظ شدن 13 منطقه از معروفترین مناطق دریاهای کارائیب در بازی
‏- دارای حالت داستانی با یک سری ماموریت هیجان انگیز
‏- دارای ماموریت های 60 ثانیه ای که در آنها باید از جان مایه بگذارید!
We have done some bug fixes and improved the performance.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟