خانه بازی شبیه سازی
Airplane Pilot Car Transporter: Airplane Simulator

Airplane Pilot Car Transporter: Airplane Simulator

تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۸۵
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Vital Games Production
‏‏چه کسی دوست داره که نقش خلبان یک هواپیمای باربری رو بازی کنه؟ بهترین بازی شبیه ساز پرواز های باربری اینجاست. وقتش رسیده که با بازی 'Airplane pilot car transporter' در آسمان پرواز کنید. از شهر هواپیمای خودتون رو که حامل خودرو های متعددی است، به پرواز در بیارید و به درستی هواپیما رو فرود بیارید. پرواز با هواپیمای های بزرگ باربری کار آسونی نیست چون خلبان به مهارت های عالی در پرواز نیاز داره تا هواپیما رو به درستی بلند کنه و به درستی فرود بیاره.
‏ وظیفه شما از جایی شروع میشه که باید ماشین ها رو به فرودگاه ببرید و آن‌ها را در هواپیمای بزرگ قرار بدید، هنگامی که ماشین ها به داخل هواپیما منتقل شدن، هواپیمای شما آماده پروازه پس اوج بگیرین و هواپیما رو در نقطه فرود به زمین بنشونید.
‏ داخل کابین خلبان بنشینید و آماده این بازی بشید. از بالای آب های آبی پرواز کرده و به کشور های مختلف سفر کنید و تا محموله ماشین رو به وسیله هواپیماتون به مقصدش برسونید. یک راه جدید برای تست کردن توانایی های رانندگی و خلبانی تون هر دو در این بازی. وظیفه و چالش های یک منتقل کننده داخلی و خارجی را بر عهده بگیرید.
‏ امنیت و ایمنی ماشین ها الان بر عهده شماست. حمل محموله توی هواپیمای شما ممکنه یک وظیفه آسون باشه، اما بارگیری ماشین ها، خالی کردم اونها و حمل اونها در هواپیمای خودتون یک وظیفه متفاوته. اجازه ندید که ماشین ها توی کامیون حمل بار صدمه ببینند.
‏ هدف بازی انتقال ماشین هاست که با رانندگی ماشین ها، بارگیری اونها در هواپیما و رسوندن اونها به مقصد شروع میشه. کسانی که پرواز کردن با شبیه ساز های پرواز واقعی رو خیلی دوس دارن عاشق چالش انتقال ماشین با هواپبما میشن. کنترل کردن یه هواپیما آسون نیست ولی بیایین بیخیالش بشیم و در اوج پرواز کنیم. برخی توریست ها قرار داد بین المللی انتقال ماشین داده اند پس کارتون رو انجام بدین و خودتون رو به عنوان یک خلبان واقعی ثابت کنید.
‏ بازی شامل صحنه های واقعی پرواز و وظیفه ی یک خلبان برای انتقال ماشین ها در هواپیما خود است . ماموریت ها رو با موفقیت انجام بدین و یک خلبان حرفه ای هواپیما باشید .
‏ ویژگی ها
‏ * حس واقعی پرواز در این بازی شبیه سازی سه بعدی
‏ * خودرو های متعدد شامل کامیون و لیفتراک
‏ * کنترل های هواپیما های واقعی
‏ * در شهر و فرودگاه خود جست و جو کنید
‏ * ماشین های مختلف را در هواپیمای باربری خود منتقل کنید
‏ * کنترل های پرواز روان و راحت
‏ نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما برای ما ارزشمند هستند .
- A whole new Emergency Landing Mode to test your pilot skills.
- A new LOOK to the Airplane Car Transporter Game
- Amazing Airplane Controls to Experience Realistic Airplane Flight
- New Exciting game play with engaging levels to complete
- User Experience Enhancement
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟