خانه بازی اکشن
US Police Bike Gangster Chase: Police Bike Games

US Police Bike Gangster Chase: Police Bike Games

تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۵
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Vital Games Production
‏‏لذت بردن از اقدام بی پایان برای دستگیری جنایتکاران شهر، دزدان بانک و زندانیان زندان الکاتراس در این بازی پلیس گانگستر دوچرخه پلیس سه بعدی بازی می کنند. بازداشت همه زندان های آلکاتراز از زندانیان فرار کرد و اکنون درگیر فعالیت های جنایتکارانه است. دزدان بانک در حال تلاش برای دور شدن از صحنه جنایت شهر هستند. مجرمان به سرعت در جاده های شهر رانندگی می کنند اما وظیفه شما تعقیب، دستگیری و ساقه آنها قبل از فرار از امنیت است. در حال حاضر آن را به شما، چگونه مخفیانه تعقیب و به سرعت شما آنها را به بازداشت قفل نگهداری زندان.
‏دوچرخه های پلیس شگفت انگیز، سوپر شارژر را رانندگی کنید شما پلیس هستید وظیفه شما این است که متوقف کردن دزدان بانک باشید. پلیس موتورسیکلت سوار شهر شگفت انگیز دوچرخه سنگین دوچرخه سواری شبیه ساز بازی. شما می توانید موتور دوچرخه پلیس را در ترافیک سنگین رانندگی کنید تا بتوانید سوار هیجان انگیز، شگفت انگیز و سرعت های خشمگین مانند افزایش نیترو را ادامه دهید. شغل شما به عنوان یک افسر پلیس ترافیک، مخفیانه گانگسترهای شهر را دستگیر و دستگیر می کند تا بهترین راننده موتورسیکلت باشد. بازی این دوچرخه پلیس افراطی در مقابل گانگستر بازی تعقیب و اجازه ندهید هر گونه فرار جنایی از مرز شهر. این تعقیب دوچرخه پلیس بازی نهایی بازی بسته بندی شده است که در آن وظیفه شما تعقیب، دستگیری و سرقت خیابانی بزرگ شهر است و اجازه ندهید که آنها قوانین شهر را در این پلیس بازی موتور سیکلت رانندگی دوچرخه سواری فوق العاده سوار کنند. به دنبال فلش های هدایت کنید و به یاد داشته باشید که آنها را از بین نبرید. آنها باید سعی کنند فرار کنند تا زمانی که شما محل قرار گرفته باشند، سریع آنها را تعقیب یا دستگیر کنید. اجازه ندهید شهر تبدیل به یک شهر جنایتکار شود.
‏بازداشت مجرمان پشت میله ها و اجازه ندهید که زندانی از زندان فرار کند. وظیفه شما کنترل جرم و جنایت در شهر جنایتکار است. رانندگی سریع را به تعقیب زندانیان آلکاتراز، خدمه مجرمان و گانگستر ها و نجات دادن خود از حملات قابل توجه خود. شما پلیس راهنمایی و رانندگی شهر در یک شهر هستید، این در وظیفه شماست که در حال حاضر برای مراقبت از فرار از زندان توسط سلول های جنایتکار است. این مسابقه موتور سیکلت و جنایی را دنبال کنید و هر زندانی را فرار نکنید. از مهارت های عجله دوچرخه پلیس استفاده کنید تا موتوری های فوق العاده سریع را پس از زندانیان شهر از زندان فرار کنید. پیوستن به ستاد پلیس ویژه و لذت بردن از ماجراهای پلیس دوچرخه ماموریت پیگیری گانگستر برای امن شهر از مجرمان خیابانی.
‏اجازه دهید جنایتکاران بیشتر مورد بازجویی را با کنترل پلیس پلیس کنترل کنند. دوچرخه پلیس را به قتل برسانند و خودروهای گانگستر را دستگیر کنند. جنایتکاران شهر، گنگسترها و سرقت های بانکی در سراسر مخفیگاه های شهر پخش می شوند. این به پایان می رسد در حال حاضر شما سوار پلیک موتور دوچرخه فوق العاده سرعت برای پایان دادن به جرائم در شهرستان گناه. نمایش مهارت های سواری حرفه ای موتور سیکلت برای تکمیل ماموریت های تعقیب گانگستری. زندگی به عنوان یک افسر پلیس صادق و متوقف کردن جنایات باند مافیای زیرزمینی.
‏دوچرخه پلیس - بازداشت جنایی ویژگی های بازی:
‏• پلیس گانگستر دوچرخه سواری ماموریت تعقیب خودرو
‏• پلیس Sargent دوچرخه سنگین رانندگی و رانندگی
‏• مخفیانه پیدا کنید، شناسایی و دستگیری جنایتکاران شهر
‏• مأموریت های افراطی و هیجان انگیز
‏• بازی جالب در محیط شهر شگفت انگیز
‏• کنترل صاف و خودآموز دوچرخه سنگین پلیس
‏آژیر پلیس و اثرات نور با دیدگاه های چندگانه دوربین
‏• 3D گرافیک خیره کننده و با کیفیت بالا با صداهای شگفت انگیز
‏دانلود دوچرخه پلیس - گانگستر چیس به عنوان گیم پلی سوار موتور سیکلت sergeant واقعی پلیس بازی. تعقیب مجرمان، دستگیری گروه های گانگستر و جلوگیری از اراذل و اوباش برای بازگرداندن صلح شهر.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟