استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Mod dragon for Minecraft PE

Mod dragon for Minecraft PE

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۷
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۷۹
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده School map
‏‏این برنامه کاملاً رایگان برای دانلود در دسترس است. این به شما امکان می دهد از بازی در شرکت اژدهای واقعی لذت ببرید. شما می توانید خود را در یک افسانه احساس کنید. شما می توانید این موجودات غیرعادی را که بهترین دستیاران و وفادارترین دوست شما خواهند بود رام کنید. شما باید یک تخم اژدها، که متعلق به روستاییان است، تهیه کنید تا یک حیوان خانگی شگفت انگیز به دست آورید. هنگامی که آن را دارید، باید آن را با یکی از شمش ها کود دهید. این فرآیند حدود 8 دقیقه طول می کشد.
‏برای نصب Dragon Mod در Minecraft PE باید برنامه را دانلود کنید، آن را در پوشه 'Downloads' با استفاده از Total Commander (یا مدیریت فایل دیگری) پیدا کنید. پس از آن مود به Minecraft اضافه خواهد شد. باید آن را باز کنید، به تنظیمات بروید و بخش «مجموعه منابع (یا افزونه‌ها)» را انتخاب کنید، بسته‌های منابع اضافه شده را انتخاب کنید و Minecraft را مجدداً راه‌اندازی کنید.
‏اگر از طرفداران این موارد هستید، Dragon Mod به‌ویژه برای شما جذاب خواهد بود. موجودات غیر معمول افزونه را روی گجت خود نصب کنید و همیشه به بازی Minecraft مورد علاقه خود دسترسی سریع خواهید داشت. اگر تمام توصیه های نصب را قدم به قدم دنبال کنید، انجام این کار بسیار آسان است.

نظرات و امتیاز ها

۲۷۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر علی
٣ روز پیش

‏✓ ۵ ‏✗ ۴ تمامی اژدها یان باشن در مایکرافت

۰ ۰
♡♡•-•
٢٦ اسفند ١٤٠١

‏✗ خه۵فبلههللففلبلتتللببللاوکوکنتعقییردوتتاابببلاتتحخعبب ههببدنل اعیبداب والبته البثثثیبلاتتتاتحمنبق کتهعععبحخاانکوالببببلالتا االلدوتاللدببل تاللبسبطسسیببییی االردلللعفقببببقفبت

۲ ۳
Amir
٢٣ اسفند ١٤٠١

خیلیییی بده نصب نکنید فقط اینترنت خرج می کنه

۲ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط