استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Animals for mcpe

Animals for mcpe

نصب در حال دریافت
نسخهv.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۹
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۰
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده belgybonk
‏‏حالت‌های حیوانی برای Minecraft حیوانات مختلفی را برای mcpe اضافه می‌کنند که هر کدام ویژگی‌ها، رفتار، بافت و صداهای خاص خود را دارند. به لطف حالت حیوانات برای mcpe، می توانید برخی از حیوانات را برای ماین کرافت رام کنید و حیوانات خانگی غیرعادی داشته باشید. با این حال، همه حیوانات برای ماین کرافت دوستانه نیستند، بنابراین باید مراقب برخی از حیوانات وحشی یا اهلی کردن حیوانات خانگی کوچک باشید.
‏همه حیوانات برای ماین کرافت واقعاً حیواناتی هستند که می‌توانید در دنیای واقعی آنها را ملاقات کنید، فقط حیوان mod for minecraft دستگاه‌های مختلف زیادی را در رابطه با سافاری و طبیعت اضافه می‌کند، به عنوان مثال، یک جیپ یا یک واگن.
‏همه حیوانات خانگی برای Minecraft بسیار واقع‌گرایانه رفتار می‌کنند و فقط شخصیت را دنبال نمی‌کنند. برای مثال، گربه‌ها دائماً بر روی اشیاء مختلف بالا می‌روند و میومیو می‌کنند، و سگ‌ها منطقه اطراف را کاوش می‌کنند و از شما محافظت می‌کنند.
‏مد حیوانات برای Minecraft حیوانات کمیاب را به دنیای مکعبی اضافه می‌کند، به‌عنوان مثال، شامپانزه‌ها، زرافه‌ها، گورخرها ، گوزن و بسیاری دیگر.
‏سلب مسئولیت.
‏حالت‌های ما برای mcpe و نقشه‌های ماین کرافت برنامه‌های رسمی نیستند. توسعه دهندگان برنامه ها به هیچ وجه با استاد (های) بازی رسمی مرتبط نیستند. همه برندها، علائم تجاری و غیره متعلق به Masters آنها هستند. تمامی حقوق مطابق با http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines محفوظ است.
‏‏حالت های جدید حیوانات برای ماین کرافت

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
666Ellomynaty
٢٤ مهر ١٤٠١

هدقل کم هجم

۱۱ ۴
احمد راشد یوسفی
٥ اسفند ١٤٠١

نمیاره

۰ ۰
سارا
٢٥ دی ١٤٠١

خوب نیست

۵ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده