استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
My Study Life - Digital School Planner You Need

My Study Life - Digital School Planner You Need

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده My Study Life, Ltd.
‏‏این اپلیکیشنی است که می‌تواند برای هر دانش‌آموز، دانشجو یا حتی مدرسی مفید باشد. وقتی برای اولین بار این اپلیکیشن را اجرا می‌کنید، برنامه از شما می‌خواهد که حسابی ساخته و مشخص کنید که آموزگار هستید یا دانشجو؟ سپس با ساختن حساب کاربری وارد محیط ساده و کاربرپسند اپلیکیشن می‌شوید. هیچ چیز پیچیده‌ای در آن وجود ندارد و در نگاه اول متوجه همه چیز خواهید شد.
‏صفحه اصلی یا داشبورد برنامه شامل چند کاشی میانبر به بخش‌های مختلف است. در بالای این کاشی‌های زنده تاریخ روز جاری و در پایین آن کلاس‌ها و وظایف و تکالیفی که ثبت کرده‌‌اید به همراه زمان آنها نشان داده می‌شوند. چهار کاشی زنده مورد اشاره که از طریق منوی سمت چپ نیز در دسترس هستند، عبارتند از Today که روی آن کلاس‌ها و امتحاناتی که در روز جاری دارید را مشاهده خواهید کرد. در کنار آن کاشی Tasks قرار دارد که وظایف و تکالیف امروز و فردای شما را به صورت زنده نشان می‌دهد و با لمس آن می‌توانید آن وظایف و زمان تعیین شده برای آنها را مشاهده کنید. میانبر دیگری که در داشبورد برنامه مشاهده می‌کنید Classes نام دارد که کلاس‌های شما در امروز و فردا به صورت زنده بر روی آن نمایش داده می‌شود. بخش دیگر Exams نام دارد که در صورتی که طی ۷ روز پیش رو امتحانی داشته باشید به شما یادآوری می‌کند.
‏علاوه بر امکان همگام‌سازی اطلاعات از طریق حساب کاربری، در بخش منو می‌توانید تقویم آموزشی خود را نیز ببینید تا از برنامه کلاس‌ها و امتحانات دانشگاه یا مدرسه باخبر شوید. کافی است در ابتدای ترم، برنامه کلاس‌ها، مکان برگزاری آن‌ها و زمان و مکان امتحانات را وارد کنید تا خیالتان راحت باشد که عهیچ چیز فراموش نخواهد شد. همچنین تمرین‌ها، پروژه‌ها یا تکالیفی که استاد یا معلم‌تان تعیین می‌کند را در آن وارد کرده و حتی برای آنها یادآور تنظیم کنید که یک روز قبل، اپلیکیشن موضوع را به شما گوشزد کند.
‏ممکن است پس از مدتی محیط اپلیکیشن و تقویم آموزشی‌تان شلوغ شود و پیدا کردن موضوعی خاص دشوار شود، به همین منظور امکان جستجو نیز در این اپ قرار داده شده تا مشکلی از این بابت نداشته باشید. در بخش تنظیمات اپلیکیشن نیز امکان شخصی‌سازی یادآورها، تغییر شکل و قیافه جدول‌های زمان‌بندی، تنظیم زمان‌های پیش‌فرض و... نیز وجود دارد.
‏مزیت این اپلیکیشن بهره‌گیری از قابلیت‌های متنوع به صورت یکپارچه در محیطی بسیار ساده و تمیز است. همچنین قابلیت همگام‌سازی اطلاعات با استفاده از حساب کاربری نیز می‌تواند مفید باشد. چرا که My Study Life یک اپلیکیشن کراس-پلتفرم است و نه تنها برای ۳ پلتفرم مهم تلفن هوشمند، اپلیکیشن‌های اختصاصی دارد، اپلیکیشن‌های آن برای آیپد و تبلت‌های اندرویدی نیز بهینه شده‌اند. یک اپلیکیشن برای محیط ویندوز 8 طراحی شده تا کاربران تبلت‌های ویندوزی بتوانند از آن استفاده کنند. همچنین امکان دسترسی به این اپلیکیشن از طریق افزونه کروم، برای کاربران پی‌سی‌ها و کروم‌بوک‌ها (که در بین دانشجویان طرفداران زیادی دارد) نیز وجود دارد.
‏‏ما برخی چیزها را در پشت صحنه بهینه‌سازی کردیم تا برنامه سریع‌تر و روان‌تر شود.

‏- با
‏ گزینه‌های همگام‌سازی بهبودیافته، مطمئن می‌شویم که دیگر هیچ کلاس یا تکلیفی را از دست ندهید.
‏- ما اعلان‌های یادآور صیقلی مطمئن می‌شوند که شما برای امتحانات نهایی آتی خود آماده هستید!
‏- برخی از اشکالات را برطرف کرد.

‏اگر به ما نیاز دارید، می‌توانید ما را در support@mystudylife.com پیدا کنید

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
TORNADO
١١ بهمن ١٣٩٦

چرا باز نمیشه!؟نسخه جدیدشو بزارید بابا

۱ ۱
p💜
١١ آبان ١٣٩٩

یکی به من بگه چطوری کار می کنه

۱ ۱
maryam
٢٤ اسفند ١٣٩٩

بسیار بسیار مفید برای دانشجویان و دانش‌آموزان

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط