استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
My Study Life - School Planner

My Study Life - School Planner

نسخه۶.۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۱
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده My Study Life, Ltd.
‏‏این اپلیکیشنی است که می‌تواند برای هر دانش‌آموز، دانشجو یا حتی مدرسی مفید باشد. وقتی برای اولین بار این اپلیکیشن را اجرا می‌کنید، برنامه از شما می‌خواهد که حسابی ساخته و مشخص کنید که آموزگار هستید یا دانشجو؟ سپس با ساختن حساب کاربری وارد محیط ساده و کاربرپسند اپلیکیشن می‌شوید. هیچ چیز پیچیده‌ای در آن وجود ندارد و در نگاه اول متوجه همه چیز خواهید شد.
‏صفحه اصلی یا داشبورد برنامه شامل چند کاشی میانبر به بخش‌های مختلف است. در بالای این کاشی‌های زنده تاریخ روز جاری و در پایین آن کلاس‌ها و وظایف و تکالیفی که ثبت کرده‌‌اید به همراه زمان آنها نشان داده می‌شوند. چهار کاشی زنده مورد اشاره که از طریق منوی سمت چپ نیز در دسترس هستند، عبارتند از Today که روی آن کلاس‌ها و امتحاناتی که در روز جاری دارید را مشاهده خواهید کرد. در کنار آن کاشی Tasks قرار دارد که وظایف و تکالیف امروز و فردای شما را به صورت زنده نشان می‌دهد و با لمس آن می‌توانید آن وظایف و زمان تعیین شده برای آنها را مشاهده کنید. میانبر دیگری که در داشبورد برنامه مشاهده می‌کنید Classes نام دارد که کلاس‌های شما در امروز و فردا به صورت زنده بر روی آن نمایش داده می‌شود. بخش دیگر Exams نام دارد که در صورتی که طی ۷ روز پیش رو امتحانی داشته باشید به شما یادآوری می‌کند.
‏علاوه بر امکان همگام‌سازی اطلاعات از طریق حساب کاربری، در بخش منو می‌توانید تقویم آموزشی خود را نیز ببینید تا از برنامه کلاس‌ها و امتحانات دانشگاه یا مدرسه باخبر شوید. کافی است در ابتدای ترم، برنامه کلاس‌ها، مکان برگزاری آن‌ها و زمان و مکان امتحانات را وارد کنید تا خیالتان راحت باشد که عهیچ چیز فراموش نخواهد شد. همچنین تمرین‌ها، پروژه‌ها یا تکالیفی که استاد یا معلم‌تان تعیین می‌کند را در آن وارد کرده و حتی برای آنها یادآور تنظیم کنید که یک روز قبل، اپلیکیشن موضوع را به شما گوشزد کند.
‏ممکن است پس از مدتی محیط اپلیکیشن و تقویم آموزشی‌تان شلوغ شود و پیدا کردن موضوعی خاص دشوار شود، به همین منظور امکان جستجو نیز در این اپ قرار داده شده تا مشکلی از این بابت نداشته باشید. در بخش تنظیمات اپلیکیشن نیز امکان شخصی‌سازی یادآورها، تغییر شکل و قیافه جدول‌های زمان‌بندی، تنظیم زمان‌های پیش‌فرض و... نیز وجود دارد.
‏مزیت این اپلیکیشن بهره‌گیری از قابلیت‌های متنوع به صورت یکپارچه در محیطی بسیار ساده و تمیز است. همچنین قابلیت همگام‌سازی اطلاعات با استفاده از حساب کاربری نیز می‌تواند مفید باشد. چرا که My Study Life یک اپلیکیشن کراس-پلتفرم است و نه تنها برای ۳ پلتفرم مهم تلفن هوشمند، اپلیکیشن‌های اختصاصی دارد، اپلیکیشن‌های آن برای آیپد و تبلت‌های اندرویدی نیز بهینه شده‌اند. یک اپلیکیشن برای محیط ویندوز 8 طراحی شده تا کاربران تبلت‌های ویندوزی بتوانند از آن استفاده کنند. همچنین امکان دسترسی به این اپلیکیشن از طریق افزونه کروم، برای کاربران پی‌سی‌ها و کروم‌بوک‌ها (که در بین دانشجویان طرفداران زیادی دارد) نیز وجود دارد.
‏‏MyStudyLife در حال ارتقا است!
‏ما مفتخریم که این به‌روزرسانی مهم را برای MyStudyLife منتشر می‌کنیم، که زمینه را برای به‌روزرسانی برنامه بسیار هیجان‌انگیز به زودی فراهم می‌کند.

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر yegane
١٨ تیر ١٤٠٢

فارسی نداره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر MohammadHosein
٨ خرداد ١٤٠٠

perfect

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر maryam
٢٤ اسفند ١٣٩٩

بسیار بسیار مفید برای دانشجویان و دانش‌آموزان

میپسندم۱ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط