خانه بازی شبیه سازی
Virtual Truck Manager - Tycoon trucking company

Virtual Truck Manager - Tycoon trucking company

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۸
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده VDTruck
‏‏بازی Virtual Truck Manager شما را با دنیای اقتصاد و مدیریت شرکت های حمل و نقل آشنا می کند . این یک بازی سرمایه داری است که در آن مهارت های تجاری شما آزمایش می شود تا استراتژی خود را برای رشد حمل و نقل کالا توسعه دهید .
‏بهترین بودن فقط بازی نیست ، زودتر به استراتژی خود فکر کنید . بهترین رانندگان و مکانیک ها را استخدام کنید . کامیون هایی با عملکرد بهتری بخرید و بار را در سراسر اروپا و آمریکای شمالی تحویل دهید ( از جمله کانادا ، ایالات متحده و مکزیک )
‏ برای رسیدن به مقصد با حداقل هزینه ، مسیر ها را برنامه ریزی کنید . آیا دوست دارید با دوستان خود هم بازی کنید ؟ مشکلی نیست با هم مشارکت و رشد کنید . رانندگان باتجربه را برای رانندگی با کامیون های خود ، تامین نیاز های شما ( استراحت ، حقوق ، مجوزها ) استخدام کنید و شرکت شما سودآور خواهد شد. با انتخاب کردن طیف گسترده ای از مدل ها ، کامیون های جدیدی برای ناوگان خود خریداری کنید .
‏شما می توانید طیف گسترده ای از تحویل ها را انتخاب کنید ! بعد‌ می توانید وسایل نقلیه متوسط را برای تحویل شهری خریداری کنید ، انبار های خود را رشد دهید ، محمول ها را از تولید کنندگان به انبار های خود ببرید و سپس از وسایل نقلیه استفاده کنید تا محموله ها را به شرکت های محلی در شهر تحویل دهید .
‏شما باید خدمات خود را توسعه دهید و بهترین مکانیک ها را برای تعمیر قطعات کامیون های خود استخدام کنید و یا در صورت استفاده بیش از حد از آنها آنها را تعویض کنید .
‏کامیون ها را با پلاک های سفارشی ثبت نام کنید و آنها را در یک کاروان سازماندهی کنید !
‏آیا شما برای امتحان کردن این بازی هیجان زده اید ؟ در مورد استراتژی کسب و کار خود تصمیم بگیرید تا توازن و درآمد خود را متعادل کنید . بازی را دانلود کرده و آماده شوید تا مهارت های خود را به چالش بکشید .
‏**************************
‏ویژگی های بازی
‏**************************
‏- با دوستان خود در بازی های تجاری آنلاین بازی کنید .
‏- کامیون های سنگین و کامیون های متوسط بخرید و بسته به مکان های تحویل از آنها استفاده کنید .
‏- ساختمان های خود را بر روی نقشه ارتقا دهید تا شرکت خود را توسعه دهید .
‏- مکانیزم خدمات کامیون خود را استخدام کنید و کامیون های خود را بهتر کنید .
‏- حمل و نقل از انبار به شرکت های محلی در شهر شما
‏- کافی شاپ خود را بسازید و منتظر بازدید دوستان خود باشید .
‏******************
‏سلام برسان
‏******************
‏ما دائما در تلاش هستیم تا بازی Virtual Truck Manager را برای شما بهتر و سرگرم کننده تر کنیم . برای ادامه این مسیر به پشتیبانی مداوم شما نیازمندیم . لطفا در صورت تمایل برای سلام و احوالپرسی ، از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید . دوست داریم بیشتر از شما بشنویم .
Login issue fix
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟