استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Giant Blob: Join Clash & Giant Rush

Giant Blob: Join Clash & Giant Rush

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۰۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۲
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Bounce Entertainment Company Limited
‏‏Giant Blob Runner 3D بهترین بازی سه بعدی سرگرم کننده برای کسانی است که عاشق سرگرمی های ساده هستند. Giant Blob Runner 3D مسابقه دو بعدی سه بعدی مورد علاقه شما در تمام دوران خواهد بود! جمعیت حباب های رنگارنگ خود را جمع آوری کرده و ارتقا دهید، از همه موانع دور بزنید و به منطقه اصلی برسید تا باس را در نبرد نهایی برنده شوید.
‏با رابط کاربری زیبا با یک شخصیت زیبای Om Nom، این Giant Blob Runner 3D به شما وعده می دهد هیجان انگیز ترین لحظه Giant Blob Runner 3D کاملا رایگان است و می تواند به صورت آفلاین بازی کند تا بتوانید در هر کجا و در هر زمان بازی کنید.
‏🏃قانون ساده Giant Blob Runner 3D:
‏مسابقه دویدن سرگرم کننده سه بعدی را با یک پرتقال شروع کنید. blob و جمع آوری حباب دونده دیگر برای ایجاد یک جمعیت غول پیکر دونده 3D! جمعیت حباب های خود را برای طفره رفتن از انواع مختلف موانع خطرناک در مسابقه 3 بعدی سرگرم کننده هدایت کنید. مراقب باشید تعداد حباب‌ها را حفظ کنید زیرا هر چه تعداد حباب‌های بیشتری جمع کنید، برای مبارزه با Giant Boss قوی‌تر می‌شوید. حباب ها به راحتی در هنگام لمس کردن موانع شکسته می شوند، بنابراین به روشی عالی از موانع دوری کنید. برای جمع آوری جوایز ویژه بزرگتر، قوی تر و فوق العاده شوید. سعی کنید تا آنجا که ممکن است هم تیمی های خود را نجات دهید.
‏اگر نمی توانید از موانع مرگبار طفره بروید و یک اندام یا چند حباب رانر سه بعدی را از دست بدهید، نگران نباشید! جمعیت حباب باقیمانده می توانند مسابقه دویدن سرگرم کننده سه بعدی را برای شما ادامه دهند. به Clash 3D با یک جمعیت حباب جدید بپیوندید و دوباره در مسابقه سرگرم کننده دویدن سه بعدی شروع کنید.
‏از حرکت محورها اجتناب کنید و چالش های دیگر را کامل کنید! از میان زنجیرهای هیولا و مناطق خطرناک تا خط پایان بدوید! در پایان هر سطح، Giant Boss را شکست دهید و در مسابقه دو بعدی سه بعدی پیروز شوید. مراقب باش! این باس خیلی محکم ضربه می زند و مشت هایش سنگین هستند.
‏ Runner 3D
‏- ده ها مانع خطرناک
‏- به Clash 3D به رئیس غول پیکر بپیوندید و رئیس را پانچ کنید
‏- برای افزایش قدرت لکه، جوایز و سکه های زیادی دریافت کنید
‏گرافیک روشن و رنگارنگ، رابط بصری!
‏ >کنترل‌های فوق‌العاده روان
‏🏃نحوه بازی Giant Blob Runner 3D:
‏- فقط از یک انگشت استفاده کنید و برای فرار از تله‌ها به چپ یا راست حرکت کنید
‏- جمعیت Blob را در مسابقه دو بعدی سرگرم‌کننده جمع کنید. تا جایی که ممکن است حباب‌ها را جمع کنید تا قوی‌ترین قدرت را به دست آورید.
‏- جمعیت حباب‌ها را راهنمایی کنید و با هم بدوید تا در پایان سطح به پایان برسانید!
‏- برای حفظ هم تیمی های خود از دست زدن به تله ها در مسابقه 3 بعدی سرگرم کننده اجتناب کنید
‏- در پایان سطح با Giant Boss به clash 3D بپیوندید، به طور مداوم ضربه بزنید تا رئیس غول پیکر را مشت کنید و در مسابقه دو بعدی 3D برنده شوید.
‏این دونده حباب غول پیکر معتاد را تجربه کنید! ویژگی‌های جدید مانند مهارت و قدرت ویژه، تن‌ها لباس حباب، ... برای به‌روزرسانی بعدی اضافه خواهد شد. برای تجربه این اجرای سه بعدی فوق العاده سرگرم کننده، Giant Blob Runner را دانلود کنید.
‏⏬ Giant Blob Runner را نصب کنید و از آن لذت ببرید تا زمان را از بین ببرید. لطفاً برای حمایت از ما به ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ امتیاز دهید.
‏امروز استاد دونده شوید و از آرامش بخش ترین لحظات لذت ببرید. متشکرم!
‏‏+ بهبود تجربه کاربر
‏+ اشکالات جزئی رفع شده است
‏از آن لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کانال ستاره درخشان
٩ بهمن ١٤٠١

عالی بود بهترین بازی جهان

۲ ۱
مختار
٢٠ دی ١٤٠٠

مختار

۲ ۱
طاها
٢ دی ١٤٠٠

۶ههفح۶۵اعفقثثشسیبلتنگکودرزط

۰ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده