خانه بازی اکشن
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۲۵
حجم۶۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده ZeptoLab
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏به دو هیولای دوست داشتنی ما، 'اوم نوم' و 'اوم نل' در یک مسابقه در خیابان های خطر ناک 'نوم ویل' بپیوندید: از موانع سر راه دوری کنید، برای روشن کردن مسیر و باز کردن شخصیت های جدید بازی Cute the Rope از قدرت های مختلف استفاده کنید!
‏- ماموریت های مختلف را کامل کنید: مسافت های خاص را طی کنید، نامه ها را جمع آوری کنید، بدلکاری های شگفت انگیز انجام دهید یا تا آنجا که می توانید در حالت بی پایان بدوید تا پاداش دریافت کنید.
‏- از تقویت کننده ها و افزایش دهنده های قدرت استفاده کنید: موشک ها، چکمه های پرشی، آهنربا ها و سکه های دو برابر به شما در سفرتان کمک می کنند. هرچه می توانید بدوید تا آنها را جمع آوری کنید و امتیاز های اضافی دریافت کنید!
‏- شخصیت های بازی Cute the Rope را باز کنید: 'اوم نوم' و 'اوم نل' ستاره های بازی هستند، اما شخصیت های جالب و لباس های شیک بسیاری در انتظار باز شدن قفل هستند!
‏- مکان های شگفت انگیز را کشف کنید: در خیابان های شلوغ، پشت بام های نامرتب، تونل های زیر زمینی، کارخانه ربات سازی و سایر مراحل رنگارنگ بدوید و بازی کنید!
‏- به بالای جدول رده بندی صعود کنید: بالاترین امتیاز را در مسابقات به دست آورید تا صدر نشین جدول رده بندی شوید!
‏‏اکنون به روز کنید و جشن روز کودک رو شروع کنید!
‏ برای داشتن فرصتی برای لذت بردن از مطالب جدید ، سطح جدید این نسخه را همراه با Om Nom بررسی کنید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟