خانه بازی ماجراجویی
Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game

Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game

تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۱۰
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده SayGames
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏مسابقه ای برای زنده ماندن!
‏ وقتی که سریعا بازی شروع شد، مردی رو می بینید که از پیکسل ساخته شده و شما باید اون رو کنترل کنید. مراقب باشید که مرد پیکسلی ما به مانع ها برخورد نکنه و پیکسل هاشو از دست نده! برای اینکه زنده بمونید بدویید، از مانع ها بپرید و به خط پایان برسید.
‏ همینطور که در حال دوییدن هستید باید ستاره ها و پیکسل ها رو جمع کنید تا پیکسل هایی که از اعضای بدن مرد پیکسلی ما از دست رفته رو دوباره به دست بیارید. اگر بیش از حد به مانع ها برخورد کنید، تمام پیکسل ها رو از دست خواهید داد و باید دوباره بازی رو شروع کنید!
‏ پیکسل هاتون رو شخصی سازی کنید:
‏ مرد پیکسلی رو با آیتم های مختلف سفارشی سازی کنید و به سبک مورد علاقه خودتون در بیارید. با شخصیت های جدید بازی کنید و لباسها و رنگ ها مختلف رو امتحان کنید. این دونده سه بعدی ما به سلیقه و انتخاب شما بستگی داره!
‏ هنگام دویی\دن زود عمل کنید، چون ممکنه هر یکی از مانع ها جوراب، لباس یا هر تکه از لباس شخصیت شما رو یکجا در بیاره!
‏ ویژگی های بازی:
‏ کنترل آسان و گیم پلی ای چالش برانگیز و خاص – همینطور که دارید در مسیر حرکت می کنید، ضربه بزنید یا صفحه رو به سمت چپ یا راست هدایت کنید.
‏ از صفحه های پرتاب بپرید تا از مانع های مسیر عبور کنید. مراقب تیغه ها، تبرهای تاب دار، سکوهای چرخون، سد معبرها و... باشید.
‏ کلید ها رو به دست بیارید تا بتونید آیتم های خاص و جدیدی به بازیتون اضافه کنید.
‏ - صدها فروشگاه که می تونید قفل های لوازمتون رو باز کنید و چیزهای منحصر به فردی برای خودتون بخرید: کلاه، تاج، دستکش، چکمه و...
‏ - هرچقدر مهارت شما بیشتر باشد، راحت تر در پیکسل هایتان صرفه جویی می کنید تا جوایز ویژه تری کسب کنید. تسلط به این بازی نیاز به زمان و تمرکز بالا دارد!
‏ این دونده سه بعدی ما، شما را با گرافیک عالی و افکت های صوتی و موسیقی فوق العاده شما را مجذوب خودش خواهد کرد. منتظر نباشید، همین الان این بازی را دانلود کنید و مسابقه را شروع کنید.
- Environment improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟