استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Dinos Royale - Multiplayer Battle Royale Legends

Dinos Royale - Multiplayer Battle Royale Legends

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۱/۰۶
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱۳
حجم۹۹ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Wizard Games Incorporated
‏‏بر پشت یک دایناسور، سوار سلاح های سنگین شوید و بجنگید تا آخرین افسانه ایستاده در دیوانه ترین بازی جنگ رویال باشید که به طور خاص طراحی شده است تا اوج نبرد رویال در اندروید باشد!
‏ ** جنگ افسانه ای برای موبایل **

ویدئو معرفی بازی

‏dinos Royale یک بازی بتل رویال پی وی پی (رو در رو) است که دید بازیکن از بالا مشاهده می شود که در مسابقات کوتاه (3-5 دقیقه) انجام می شود، و آن را برای بازی های موبایل در حال حرکت عالی می کند! ،دیگر هیچ جنگ طولانی ای ندارید که زمان لازم برای انجام آن را داشته باشید و یک بازی کاملاً سخت طول بکشد !
‏Dinos Royale، دارای ویژگی های کنترل دوتایی آسان با یک سیستم ساده کنترل (دکمه های شناور) که روی صفحه نمایش داده میشود، برای مقایسه و تجهیز تمام وسایل شما است.
‏ ** زره و سلاح هارا پیدا کنید **
‏اسلحه ها! زره ها! اسلحه ها! پک پزشکی! در نقشه به دنبال بهترین غنیمت باشید و سلاح های دیوانه وار را که از یک اسلحله (سنبله) بیس بال تا پرتاب چاقو به یک نارنجک انداز تجهیز کنید! اسلحه های افسانه های بنفش را برای تسلط به دست بگیرید! با پوشیدن کلاه جنگی و پوشیدن سایر پوشش های جنگی برای کاراکتر خود، در تبدیل شدن به شکارچی در میدان جنگ، به کاراکتر خود آسیب کمتری وارد کنید.
‏زمانی که خون شما پایین آمد، با یک بسته پزشکی، به خودتان جان بشیتری بدهید!
‏** سوار دایناسور ها شوید **
‏به پشت یک triceratops (یک نوع دایناسور) بپرید، و مسابقه را بروید! یا به سرعت به اطراف نقشه بروید و با استفاده از (velociraptor) با سرعت حمله کنید. یا دشمنان خود را به عنوان مجازات برای پادشاه دینو ، (T-Rex) ببلعید! عکسبرداری همیشه جواب نمی دهد ، گاهی اوقات باید از دندان های خود استفاده کنید!
‏ ** نقشه نبردِ حماسی **
‏نگذار طوفان به تو برسد! داخل و خارج ساختمانها ،داخل و خارج ساختمانها ، در غارها پنهان شوید یا زیر کاور ها پوشیده شوید! نقشه عظیم و زمین های متنوع، تنوع و فرصت های تاکتیکی متنوعی را ایجاد می کند!
‏ ** گیم پلی قوی ، واقعی **
‏در برابر افراد واقعی از سراسر جهان به صورت آنلاین بازی کنید یا در حالت آفلاین مهارت های خود را در برابر ربات ها ارتقا دهید. در کنار یک دوست در DUOS بازی کنید و یا به تنهایی در بخش یک نفره بازی کنید. شما تصمیم می گیرید که چگونه می خواهید بجنگید اما یک چیز رو هیچوقت نباید فراموش کنید، همه را پشت سر بگذارید!
‏ ** استفاده از تُون ها برای بازگشایی **
‏بیش از 40 شخصیت! ایموت ها! نماد ها! تون ها برای باز کردن قفل های ایتم ها برای اینکه شما موارد دیگر را باز کنید! هنگامی که در یک مسابقه برنده می شوید ، غنائم کسب می کنید و جوایز جالب جدید را باز می کنید! به اوج تابلوی امتیازات برسید به اوج تابلوی امتیازات برسید و قهرمان جهان شوید! آیا می توانید به لیگ الماس برسید و تبدیل به افسانه شوید؟
Added 64bit support

نظرات و امتیاز ها

۱۱۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
taha1400gg
١٨ اسفند ١٤٠١

بتل رویال با سبکی جدید

۴ ۲
Beautiful World
٢٢ دی ١٤٠١

سلام مالتی پلیرش نمیاد و همون اولا اخطار cant connect to server میده، متاسفانه مجبورم همین الان پاکش کنم

۴ ۳
جنگجو
٥ دی ١٤٠١

عالی تفنگ های زیادی داره ولی خیلی سخته

۳ ۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده