استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Recover Deleted Photos App

Recover Deleted Photos App

نسخه۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۳
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Battery Stats Saver
‏‏آیا وقتی ویدیوها و تصاویر مهم شما از تلفن همراه شما حذف می شوند، می ترسید؟
‏نگران نباشید ما یک برنامه شگفت انگیز راه اندازی می کنیم بازیابی عکس ویدیو بازیابی بازیابی فیلم های عکس حذف شده که عکس و ویدیوهای مهم شما را از گوشی شما بازیابی می کند. برنامه Media File Recovery می تواند به راحتی به شما کمک کند فیلم های حذف شده و فایل های صوتی حذف شده را پیدا و بازیابی کنید! این برنامه بازیابی عکس، یک نرم افزار بازیابی عکس و بازیابی اطلاعات در زمان واقعی است. کاربر می تواند تمام عکس ها و فیلم های از دست رفته را از تلفن همراه با برنامه بازیابی رایگان و برنامه بازیابی اطلاعات عکس های حذف شده را بازیابی کند. با استفاده از این برنامه کارگاه بازیابی ویدیوی حذف شده، می توانید تصاویر و ویدیوهای لذت بردن از مهمانی و باشگاه خود را بازیابی کنید. همه ویدیوهای حذف شده و همه فرمت‌های ویدیو، تصویر را بازیابی کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏🎥 بازیابی ویدیو
‏برنامه بازیابی ویدیو، برنامه بازیابی اطلاعات مورد علاقه شما خواهد بود. این برنامه بازیابی تصویر به عنوان یک سطل بازیافت عمل می کند، این بازیابی تصویر دستگاه شما را اسکن عمیق می کند تا داده ها، فیلم ها، فایل های PDF، صدا و غیره از دست رفته را بازیابی کند. بازیابی عکس و ویدیو یا بازیابی ویدیوی عکس هرگز به این آسانی نبوده است و این برنامه 'بازیابی تصاویر حذف شده، فیلم ها و بازیابی تصاویر' نیازی به روت ندارد. گاهی اوقات این اتفاق می افتد که به طور تصادفی یک عکس را از تلفن خود حذف کنید و شروع به جستجوی ابزار خوبی مانند 'بازیابی تمام فایل های حذف شده فیلم ها یا عکس ها' کنید که بتواند آن را برای شما بازیابی کند، می تواند برای شما سردرد ایجاد کند. برای حل این مشکل تنها کاری که باید انجام دهید این است که 'Recovers Data Recovery for Android & Dumpster Recovery my deleted picture & video file' را دانلود کنید و اجازه دهید کل حافظه داخلی و خارجی گوشی شما را اسکن کند.
‏این یک نسخه پشتیبان است. برنامه فایل های مدیریت فایل پشتیبان از ویدیوی پشتیبان از حذف شده است. به نام نرم افزار پشتیبان گیری و پشتیبان گیری از عکس های حذف شده نیز می توانید از محتوای پشتیبان تهیه کنید. این یک 'بازیابی ویدئو دیسک حرفه ای و عکس، برنامه فیلم و فایل های عکس های پشتیبان گیری' است. این بازیابی تمام فایل های پاک شده عکس ها و فیلم ها از حافظه گوشی، بازیابی فیلم ها و عکس ها و بازیابی تمام فایل های پاک شده عکس ها و فیلم ها از کارت sd برای بازیابی تمام عکس های فایل های پاک شده است. این پشتیبان فایل «بازیابی ویدیوهای حذف شده از گوشی شما» و بازیابی نرم افزار پشتیبان فایل «2019» است. چه به طور تصادفی یک تصویر ازدواج را حذف کرده باشید یا حتی گوشی خود را به تنظیمات پیش فرض کارخانه بازگردانید، این برنامه به شما کمک می کند تا تصاویر ازدواج خود را به طور موثر نجات دهید و همه فایل ها، عکس ها و ویدیوهای حذف شده را بازیابی کنید. این «بازیابی ویدیوها از حافظه تلفن»، پشتیبان‌گیری فایل را در دستگاه بازیابی فایل حذف از تلفن همراه حذف می‌کند.
‏ویژگی‌های برنامه Photo Video Recovery:
‏در بازیابی ویدیوی عکس برنامه یک کاربر عکس‌ها را بازیابی می‌کند و همه ویدیوهای حذف‌شده و همچنین یک مرحله ساده را بازیابی می‌کند.
‏فایل‌های حذف‌شده را به سرعت و بدون هیچ برنامه یا رایانه‌ای بازیابی کنید، فقط برنامه بازیابی ویدیوی عکس‌های حذف شده را نصب کنید.
‏برنامه بازیابی حافظه داخلی برای عکس‌ها و ویدیوهای حذف شده.
‏همه تصاویر، فایل‌های تصویری و ویدیوهای پشتیبانی‌شده را با استفاده از برنامه بازیابی ویدیوی حذف عکس بازیابی کنید.
‏تصاویر عکس‌های حذف شده را بازیابی کنید و بایگانی‌ها را بازیابی کنید و همه تصاویر حذف‌شده را در بازیابی ویدیوهای عکس‌های حذف شده بازیابی کنید.
‏کاربر همچنین می‌تواند فرم داده‌ها را بازیابی کند. کارت حافظه یا کارت sd در برنامه بازیابی کارت sd.
‏‏حذف اشکالات جزئی
‏بهبود عملکرد برنامه

نظرات و امتیاز ها

۵۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر nas
١٣ خرداد ١٤٠٣

عالی ولی همیه عکس هارو نمیاره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Hasti
٢٠ اسفند ١٤٠٢

‏✓ هعب ‏✗ فقط میگه لطفا شروع به اسکن کنید نمی‌فهمم یعنی چی

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر محسن قنبری
١٨ بهمن ١٤٠٢

‏✓ نداره ‏✗ بعضی عکس رو دان نمیکنه

میپسندم۰ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده