استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Detectify - Device Detector

Detectify - Device Detector

نسخه۰۵.۰۹.۲۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۵
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده WonderTech Studio

جاسوس را پیدا کنید!

‏‏اپلیکیشنی که با استفاده از آن میتوانید کلیه دیوایس های پنهان و دوربین های مخفی موجود در محیط را پیدا کنید،

‏این اپلیکیشن از سنسور مغناطیسی گوشی شما برای تشخیص و تحلیل هر گونه فعالیت مغناطیسی در محیط استفاده میکند. برای تشخیص بهتر می توانید گوشی تان را به سمت محلی که به آن مشکوک هستید بگیرید. اگر دیوایسی در محیط پنهان شده باشد یا دوربین مخفی در محیط باشد اپلیکیشن با یک صدای بیپ شما را آگاه خواهد کرد.

‏لطفا توجه داشته باشید که در صورت پیدا شدن فلز نیز صدای بیپ شنیده خواهد شد چون در اطراف فلزات میدانی مغناطیسی وجود دارد که روی سنسور گوشی شما تاثیر میگذارد پس بهتر است همانطور که گفتیم گوشی را به سمت محلی که به آن مشکوک هستید بگیرید.

‏این اپلیکیشن علاوه بر دوربین مخفی قابلیت تشخیص دوربین مادون قرمز را هم دارد. برای تشخیص دوربین مادون قرمز باید تمام چراغ ها را خاموش کنید و بعد به دنبال دوربین بگردید. اگر نور سفیدی وجود دارد که با چشم قابل رویت نیست به معنای وجود دوربین مادون قرمز در محیط است.

 

سازگاری با دستگاه های مختلف

 

‏عملکرد این اپلیکیشن بستگی به کارکرد صحیح سنسور مغناطیسی گوشی شما دارد. اگر اپلیکیشن متوقف شد ممکن است نیاز به تنظیم مجدد سنسور داشته باشد. برای تنظیم مجدد سنسور میتوانید گوشی تان را به شکل 8 در هوا حرکت دهید.

‏ضمنا میتوانید صدای بیپ را به دلخواه خود فعال یا غیرفعال کنید. تشخیص میدان مغناطیسی به صورت یک نمودار نیز روی صفحه نشان داده میشود.

‏هر چند تشخیص دوربین مادون قرمز به صورت معمول نیز با دوربین گوشی ممکن است ولی این اپلیکیشن نور سفید را با شدت بیشتری نشان میدهد طوری که تشخیص آن آسان تر باشد. لطفا در صورتی که اپلیکیشن پیغام خطا داد سایر اپلیکیشن هایی که در حال استفاده از دوربین گوشی هستند را ببندید.

‏برای استفاده از این اپلیکیشن گوشی شما حتما باید دارای سنسور مغناطیسی باشد. البته اگر همی این سنسور را داشت هنوز از این اپلیکیشن می توانید برای تشخیص دوربین مادون قرمز در محیط استفاده کنید.

‏نسخه رایگان این اپلیکیشن دارای آگهی های تبلیغاتی است. شما میتوانید با یک بار پرداخت درون برنامه ای نسخه بدون آگهی تبلیغاتی اپلیکیشن را خریداری کنید.

‏‏- پشتیبانی از Android 13
‏- اصلاح نمودار کند در فعالیت آشکارساز دستگاه
‏- رفع اشکالات جزئی
‏- کتابخانه های به روز شده برای بهبود عملکرد و پایداری

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر خودم
٢٦ بهمن ١٤٠١

چطوری مورد استفاده قرار میگیره

میپسندم۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر king star
٢٥ دی ١٤٠١

من هنوز استفاده نکردم اما بابام توی اتاقم شنود گذاشته

میپسندم۶ نمیپسندم۰
عکس کاربر احمدرضا
٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏بیشتر یه اسباب بازیه .دو سه موبایل و تبلت ایفون و اندروید دارم .دوربین یکی از اونا رو نشون نمیده .درواقع تیراهن بکار رفته در اسکلت ساختمان باعث بوق زدن میشه و هیچ کمکی نتونسته کنه . برای سرکار گذاشتن دیگران خوبه ...

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده