خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
WowApp - Earn. Share. Do Good

WowApp - Earn. Share. Do Good

واواپ مسنجر

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۴۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده YouWowMe Limited
‏‏Wowapp Messenger نام مسنجری جدید برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی YouWowMe Limited منتشر شده است. این اپلیکیشن به شما امکان میدهد که با دوستان و اعضای خانواده خود در ارتباط بوده و تماسهای صوتی و تصویری رایگان برقرار کنید. در صورت علاقه به چت دسته جمعی با دوستان باید به اطلاعتان برسانیم که این مسنجر از قابلیت گفتگوی گروهی نیز پشتیبانی نموده و این امکان را برای شما به سادگی میسر خواهد کرد. نکته جالب توجه اینکه امکان برگزاری کنفرانسهای صوتی نیز در آن وجود دارد که این ویژگی در سایر مسنجرها تاکنون دیده نشده است.
‏ثبت نام در این برنامه پیام رسان اندکی متفاوت از سایر مسنجرهاست؛ برای اینکار شما باید درخواست ثبت نام خود را از طریق ایمیل به آدرس support@wowapp.com ارسال کرده و منتظر دعوتنامه اختصاصی از سوی سازنده باشید.
‏ویژگیهای برنامه WowApp Messenger:
‏ی سازگاری با پلتفرمهای مختلف
‏ی پشتیبانی از چت گروهی و خصوصی
‏ی وجود استیکرهای متنوع
‏ی امکان برقراری تماسهای صوتی و تصویری رایگان
‏ی امکان برگزاری کنفرانسهای صوتی
‏ی قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر و فیلمهای مورد علاقه
‏ی امکان به اشتراک گذاری مکان کاربران
‏ی اهدای جایزه در صورت ایجاد یک شبکه بزرگ از دوستان و اطرافیان
‏ی امکان تماس با سایر خطوط تلفن از سرتاسر جهان
‏ی نمایش نوتیفیکشن برای پیامهای دریافتی
* Various bug fixes and improvements

Thank you for doing good through WowApp! We're constantly working on increasing your earnings and enhancing your experience. Like WowApp? Don't hesitate to rate the app. Need assistance? We're here to help: contact us at support@wowapp.com.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟