خانه بازی رانندگی
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۷
حجم۲۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده گروه انیمیشن جوان (یاس)
‏‏میدونستین سال 94 سال بزِ ؟!
‏واحد بازی گروه انیمیشن جوان افتخار دارد تا در آستانه سال نو شمسی که سال بُز می باشد بازی اندروید ((شنگول را فراری بده)) را به هموطنان گرامی هدیه نماید.
‏این بازی با توجه نسخه اولیه Version 1.0 مجموعه بازی Run The Kid می باشد که برداشتی است از داستان قدیمی و نام آشنای ایرانی ((شنگول و منگول و حبه انگور)).
‏بازی ((شنگول را فراری بده)) به سبک بازی های Free Runner و با گرافیکی در سطح بازی های برتر جهان ساخته شده است.
‏در نسخه اولیه بازی جدال و فرار شخصیت شنگول از دست گرگ را شاهد خواهیم بود، بطوریکه کاربر((شنگول)) باید خود را از دست گرگ با توجه به موانع و با استفاده از امکاناتی که بر سر راهش بوجود می آید فراری داده و کسب امتیاز نماید.
‏با توجه به اینکه واحد بازی گروه انیمیشن جوان در حال برنامه ریزی جهت ارائه نسخه های بعدی بازی می باشد لذا از کاربران گرامی تقاضا دارد تا با نظرات و پیشنهادات خود تیم تولید را در ارائه هر چه بهتر نسخه های بعدی بازی همراهی نمایند.
‏لازم به ذکر است که این بازی با توجه به حمایت های دکتر فاطمه مقصودی به صورت کاملا مجانی در اختیار هموطنان عزیز قرار گرفته است. پیروز باشید.
‏‏رفع ایراد جزئی.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟