استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Police Chase Car Games

Police Chase Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Zamsolutions
‏‏دنباله‌ای از بازی‌های پلیسی مدرن پر از ماجراجویی و هیجان.
‏بازی‌های ماشین تعقیب و گریز پلیس از شما در بیشتر ماجراجویی‌های تعقیب و گریز استقبال می‌کنند. این بازی ماشین را دریافت کنید و هیجان تعقیب و گریز پلیس را در ترافیک بزرگراه احساس کنید. این اولین روز شما به عنوان یک افسر مجری قانون در اداره پلیس ایالات متحده است. امروز می خواهید یاد بگیرید که چگونه جنایتکاران را تعقیب کنید. در این بازی اتومبیل رانی شما باید با ماشین پلیس خود به تعقیب جنایتکاران اراذل و گانگسترهای شهر بپردازید. ترفندهای بدلکاری دیوانه وار را با ماشین های پلیس عظیم تعقیب و گریز در شهر بزرگ جنایت نشان دهید. وظیفه شما به عنوان یک افسر رانندگی پلیس این است که جاده های شلوغ شهر را مکانی امن نگه دارید. تحت تعقیب ترین جنایتکاران و سارقان خیابانی شهر جنایی را شکار و تعقیب کنید. گانگسترهای شهر سعی می‌کنند با ماشین پلیس از تعقیب و گریز شما فرار کنند.
‏پلیس ولی گادی خود را با سرعت بالا برانید و پیچ‌های تند بزنید. این بازی پلیس کر در کلاس بازی های مسابقه ای و شکار آفلاین بهترین است. نمایشگاه خودرو پلیس مملو از اکشن و مسابقات سریع غیرقانونی نامحدود است که در آن شما باید ماشین های اسپورت پلیس آمریکایی را تعقیب کرده و در هم بشکنید. به راننده افسانه ای پلیس تبدیل شوید که شب را نجات می دهد و قانون شکنان را با اتومبیلرانی بدلکاری سریع دستگیر می کند. در این بازی پلیسی، هر ماموریت یک تعقیب و گریز داغ خواهد بود که تست سرعت مهارت های رانندگی و تعقیب ماشین سریع شما خواهد بود. از چراغ قوه ماشین پلیس و آژیر ماشین پلیس خود برای متوقف کردن جنایتکار دیوانه استفاده کنید. با کوبیدن جاده های شلوغ به ماشین های عضلانی خود، مسیر تعقیب کننده مرگ خیابانی را زیر پا بگذارید. مسابقه در برابر مسابقه‌دهنده خیابانی مافیایی باعث می‌شود که احساس کنید یک راننده ماشین پلیس واقعی پلیس هند هستید. اکنون می‌توانید در جستجوی آدم‌های بد برای ردیابی و حذف از خیابان‌های شهر، هجوم شهر را کاوش کنید.
‏Police Chase in Highway Traffic Simulator 2021 یک بازی شگفت‌انگیز رانندگی با ماشین پلیس است. نقش یک افسر پلیس شجاع را بر عهده بگیرید، با این ماشین پلیس سریع شیرین کاری در شهر رانندگی کنید. مسابقه دادن و گشت زنی در شهر شلوغ، ماشین های گانگستر را تصادف می کند، از رمپ های بزرگ می پرد و حرکات دیوانه کننده ای انجام می دهد، اما خود و سایر وسایل نقلیه ترافیکی را نابود نکنید. در این بازی پلیسی شما آزاد هستید که هر کاری که می خواهید با گانگسترهای شهر انجام دهید. این یک سرگرمی فوق العاده از شبیه سازی رانندگی با ماشین پلیس دیوانه است.
‏درست مانند بازی های پلیسی جدید، موضوع این ماجراجویی تعقیب دزدان شهری است که می خواهند بانک شهر را غارت کنند. وظیفه شما به عنوان یک قهرمان پلیس طناب زدن این است که جلوی جنایت را بگیرید. به جنایتکاران طناب دار نشان دهید که یک افسر جسور وجود دارد که به هر قیمتی این ماموریت دزدی را متوقف کند. خود را به عنوان یک پلیس فوق العاده آماده کنید و به مجرمان نشان دهید که در طول آموزش پلیس چه چیزی به دست آورده اید. شهر در ترس است زیرا سارقان مافیا بدون هیچ ترسی از تعقیب و گریز بزرگ ماشین پلیس یک سرقت را انجام می دهند. شما یک مامور پلیس مخفی هستید که می توانید آرامش را به شهر بازگردانید.
‏ماشین پلیس را سریع از میان ترافیک بی پایان بزرگراه عبور دهید. این بازی رانندگی ماشین پلیس به شما سرگرمی نامحدودی از مسابقه با پرونده تعقیب و گریز جنایی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا استاد تمام مسابقه دهندگان در خیابان های سوزان شوید. اگر برای سوار شدن به پشت چرخ 4x4 این ماشین پلیس محبوب و مسابقه با دزدان بانک در مسیرهای غیرممکن آفرود هیجان زده هستید؟ سپس این شبیه ساز سه بعدی تعقیب و گریز پلیس را امتحان کنید. ماشین پلیس مدرن پرادو را در مسیرهای پر دست انداز رانندگی کنید. از مهارت های رانندگی و مسابقه ای مامور پلیس خود استفاده کنید. موانع خطرناک در جاده های پر دست انداز خارج از جاده کاشته می شود. از آموزش رانندگی در مدرسه پلیس خود استفاده کنید و مانند یک پلیس رقیب از این موانع طفره بروید و با تفنگ پلیس به ماشین جنایتکاران شلیک کنید.
‏این بازی تعقیب و گریز پلیس رایگان را بازی کنید و مانند یک راننده بدلکاری عالی به مجرمان شلیک کنید. تیراندازی واقع گرایانه، تعقیب و گریز یا سرگرمی مسابقه ای در بازی گیر سه بعدی موجود است.
‏ویژگی های بازی:
‏- انتخاب عظیمی از وسایل نقلیه پلیس مانند جیپ مدرن پرادو و لندکروز
‏- جلوه های صوتی واقعی آژیر ماشین پلیس
‏- بدلکاری رانندگی با ماشین تعقیب و گریز شدید در بزرگراه
‏- رانندگی در خیابان های شهر در حالی که دزدها را تعقیب می کنید
‏- بهترین بازی اتومبیل رانی پلیس برای دختران، پسران و بچه ها
‏- رایگان برای بازی این بازی پلیسی اعتیاد آور بدون وای فای و اینترنت
‏‏نسخه 21 (1.1.9)
‏ما همیشه سخت کار می کنیم تا بازی خود را با آخرین فناوری ها و ویژگی های جدید بهینه کنیم.
‏این نسخه شامل موارد زیر است:
‏1. مشکلات تبلیغات برطرف شد.
‏2. تبلیغات کاهش یافته است.
‏3. بهبود در تجربه کاربران.
‏این بازی را بازی کنید و بازخورد ارزشمندی را برای بهبودهای آینده به ما ارائه دهید.
‏از شما متشکرم!

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابولفضل
٢٤ شهریور ١٤٠١

خوب

۰ ۰
ماهان
٥ شهریور ١٤٠٠

چرت

۵ ۶
سید حمیدرضا محسن نژاد
١٧ اسفند ١٣٩٩

این بازی خیلی خیلی خیلی عالیه من بهتون پیشنهاد می کنم که هتمن دان کنید به این بازی هزارتا ستاره بدی بازم کمه ممنون از سازنده این بازی

۲۰ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده